سابقه و رکورد روز برای هوستون در سال 2020 پیش نویس NFL

منتشر شده

فقط برای بار دوم در پیش نویس NFL تاریخ چهار بازیکن از منطقه هوستون رفت و در دور اول.

فاستر CeeDee بره, North Shore, K’Lavon Chaisson, الکینز (آرکانزاس)’ کنت موری و استراتفورد را Jordyn بروکس همه انتخاب شدند و در اولین روز از پیش نویس پنج شنبه. که منطبق بر 1990 کلاس – دیکنسون را Andre افزار, لا مارکی را جیمز فرانسیس وارتون را Lamar Lathon و Kashmere را رادنی همپتون – که نیز تا به حال چهار محلی اولین سرآمد.

جان مکلین در تگزاس ورزشی ملت ایران: آنچه که ما آموخته است که از دور اول پیش نویس NFL

بره سابق اوکلاهما گیرنده رفت 17th کلی به Dallas Cowboys. Chaisson این LSU لبه حمله کننده رفت و سه بر میدارد بعد به Jacksonville Jaguars در شماره 20. موری یک اوکلاهما linebacker رفت 23rd به شارژر. در یک بیت از تعجب بروکس که بازی linebacker در Texas Tech, برداشت شد توسط Seahawks در شماره 27.

متعددی وجود دارد که بیشتر مردم انتظار گرفته شود در اوایل دور دوم از جمله بوش جاش جونز الکینز (آرکانزاس)’ راس Blacklock, Lamar, اعطای Delpit و جنگل’ آنتوان Winfield جونیور

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه در چه محلی دیگر بازیکنان هستند و انتظار می رود گرفته شده در سال جاری پیش نویس NFL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>