Jon Jones نشده جنگیدند خارج از لاس وگاس یا کالیفرنیا در تقریبا شش سال اما واکنش او را بدست در هوستون در این هفته ممکن است به اندازه کافی برای او را به ایجاد یک تغییر.

UFC نور قهرمان سنگین وزن سرفصل شنبه UFC 247 مبارزه با کارت در تویوتا سنتر او به عنوان دفاع از کمربند خود در برابر شکست نخورده Dominick ریس. این pay-per-view در حال حاضر کارت تضمین شده است برای شکستن رکورد بالاترین پرفروش رویداد در عرصه تویوتا مقامات مرکز تایید کرد.

همچنین در CHRON.COM: Joshua Lewis هدف قرار داده و پس از تولد نشان می دهد در UFC 247 در هوستون

“که به من می گوید من نیاز به شروع به مبارزه در خارج از لاس وگاس” جونز گفت: پنج شنبه, تکان دادن سر خود را در مورد شکستن عرصه رکورد قبلا تعیین شده توسط 2016 Barbra Streisand کنسرت. “من باید به این افراد که معمولا نمی کنید یک فرصت برای دیدن من مبارزه را از یک فرصت به دیدن من.”

وجود دارد می تواند یک بحث که آیا جونز’ حضور چه کشیده شده مردم را به ضربه محکم و ناگهانی تا بلیط که در محدوده قیمت از $90 $600 و یا اگر آن را فقط UFC خود را.

UFC یک قرعه کشی بزرگ به هر حال اما به ویژه هنگامی که آن را می سازد نادر آن سرمایه گذاری های خارج از لاس وگاس. این شرکت به فروش می رساند تویوتا مرکز هر زمان که آن را به شهر می آید اما نشده به هوستون پس از 2017 و تنها به شهر آمد هر سال قبل از آن حضور در 2015 2013 و 2011.

UFC رئیس دانا سفید باعث می شود هیچ وعده, اما او شیفته رود بالا-دلار جمعیت در آینده خود را نشان می دهد شنبه.

“گوش دادن مرد وجود ندارد مقدار به سمت چپ برای من اما من عاشق شکستن رکورد” سفید گفت. “هوستون یک مبارزه بزرگ شهر و ورزشی بزرگ شهر. این واقعا یک مقصد شهر محل شما می خواهید برای دیدار با, رستوران ها, مراکز خرید بزرگ. آن را تا به همه چیز شما می خواهید در یک مقصد به مبارزه.”

علاوه بر جونز است که به طور گسترده ای در نظر گرفته UFC بهترین پوند برای پوند جنگنده UFC کارت همچنین دارای مقدار زیادی از هوستون عطر و طعم. دو نفر از پنج دوره در کارت اصلی را از ویژگی های زادگاه مبارزان با جرثقیل لوئیس زندگی می کند که در کیپرس مصرف در Ilir Latifi و طوقه یسوعیون گراد ژوئن Adams مبارزه با جاستین Tafa.

همچنین در CHRON.COM: UFC را Joshua Lewis می شود خود را در هوستون دیواری

هنوز هم آن جونز که تساوی سرفصل در سراسر کشور.

32-در سال جونز (25-1) که تنها شکست آمد با رد صلاحیت غیر قانونی آرنج در سال 2009 به مبارزه با او مسلط است که تصور می شود تقریبا بی نظیر است. او mowed از طریق 12 سال ارزش UFC رقابت با او تنها لغزش-یو پی اس در آینده دور از قفس از جمله دو جداگانه تعلیق برای شکست تست مواد مخدر.

30 سال ریس با وجود اینکه نزدیک به 4 به 1 underdog است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک تهدید به جونز به خاطر او شکست نخورده.

“اجازه دهید نگاهی که او را شکست داد هر چند” جونز شمارنده.

و آن را درست ریس (12-0) بوده است مبارزه در UFC برای کمتر از سه سال و هنوز به صورت کسی که حتی نزدیک به جونز’ کالیبر. هنوز ریس اصرار دارد خود را در پس زمینه خواهد بود بیش از حد برای جونز. در این زمینه او شامل تجربه خود را به عنوان یک کنفرانس دفاعی در دانشگاه استونی بروک قبل از او مجموعه مناظر خود را در مخلوط هنرهای رزمی است.

“من سریع تر از او من بیشتر چالاک و من تمام این مهارت ها که من به دست آورد از طریق ورزش های دیگر” ریس گفت. “من تمام عمر از دستاوردهای ورزشی آماده کرده است من برای این لحظه.”

جونز scoffs در این مفهوم است که ریس توانایی در یک زمین فوتبال را ترجمه به هیچ وجه یک بار آنها را در داخل قفس.

“من فکر می کنم او برای رسیدن به, و کار من است فقط به تماس با او را در خود احمقانه نظرات” جونز گفت. “مرد حلق آویز بر روی این وحشی ایده برای پمپ خود را. و کار من است برای گرفتن ایده های خود را دور و او را به مبارزه با هیچ چیز.”

UFC 247
رویداد اصلی: Jon Jones (25-1) در مقابل Dominick ریس (12-0) برای عنوان سنگین وزن UFC نور
Co-رویداد اصلی: والنتینا شوچنکو (18-3) در مقابل Katlyn Chookagian (13-2) برای UFC زنان او عنوان
زمان: شنبه. مبارزه با پاس prelims شروع در 5:30 p. m., ESPN prelims شروع در 7 p. m., Pay-per-view دعوا شروع در 9 p. m.
که در آن: تویوتا مرکز
بلیط: ToyotaCenter.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de