به تازگی جدیدی pup? این 30 دلار راهنمای کمک خواهد کرد که شما را با آموزش

قبل از coronavirus ایده مراقبت از یک سگ به نظر می رسید غیر ممکن است برای بسیاری از آمریکایی ها. کار برنامه مسابقات فوتبال و خانواده طرف هم ریخته و برنامه های خود را نگه داشتن افراد دور از خانه اکثر این هفته — چیزی سخت به انجام زمانی که شما یک خزدار انتظار به تغذیه شام.

در حال حاضر با بسیاری از ما اجتماعی فاصله در خانه سگ, فرزندخواندگی در حال افزایش است. در واقع بسیاری از آمریکایی ها در حال ثبت نام به طور موقت پدر و مادر رضاعی گرفتن در سگ که نیاز به خانه در حالی که آنها باید زمان بیشتری برای مراقبت از آنها.

اگر شما یکی از هزاران نفر از مردم اتخاذ و پرورش سگ در پی COVID-19 سپس آموزش آنلاین یک راه عالی برای انتخاب کنید تا برخی از راهنمایی و ترفندها برای مراقبت از حیوان خانگی خود را. راهنمای کامل برای توله سگ و سگ آموزش بسته نرم افزاری که شامل هشت دوره و بیش از 180 درس با هدف کمک به شما آموزش خود را خزدار یک جامد نقطه شروع است.

در اینجا یک شکست همه چیز را شامل:

1. توله سگ: A-Z Guide to توله سگ و سگ آموزش: ساخت دانش های بنیادی در خصوص نحوه انتخاب حق توله سگ و چه باید بکنید هنگامی که شما برای اولین بار آنها را به خانه آورد.

2. توقف پارس سگ: آسان, سگ, روش آموزش: آموزش سگ خود را چگونه به پوست (و جلوگیری از پارس!) بر روی فرمان.

3. آموزش دسته سه تایی: توقف کشیدن در دسته سه تایی: خود را بی قانون و قاعده pup به راه رفتن به طور مستقیم توسط سمت خود را بدون توقف به خر خر کردن هر خار و lamppost.

4. چگونه برای جلوگیری از حملات سگ: سگ خود را به پرخاشگری پایین شکاف به طوری که آنها با توجه به شما به جای دیگر حیوانات خانگی.

5. تبدیل شدن به یک مربی سگ: Kickstart یک حرفه ای به عنوان یک مربی حرفه ای سگ, دلیل, هی, چرا که نه ؟

6. درمان های طبیعی برای بهداشت و آموزش سگ: یاد بگیرید چگونه برای درمان مشکلات بهداشتی مشترک در دوستان خزدار خود را.

7. BARF: تغذیه سگ خود یک رژیم غذایی خام: نگه داشتن سگ خود را سالم و بدون چربی با یک رژیم غذایی ایده آل برای اندازه و نوع.

8. در حال اجرا یک کسب و کار آموزش سگ: خود را تبدیل نوظهور شور و شوق برای سگ به یک آموزش موفق کسب و کار.

به طور معمول این آموزش به شما هزینه عظیم $1,160 اما شما می توانید بریده بریده 97% که قیمت و ثبت نام فقط برای $29.99. با 4/5 ستاره از بیش از 9000 دانش آموزان شما می توانید اعتماد است که شما در حال یادگیری از کسی که می داند که یک چیز یا دو مورد مورد علاقه همه دوستان چهار پا خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>