مسکن مشاهده: آن ملک است که بهترین جا برای شما می باشد ؟

منتشر شده

هنگامی که شما فکر می کنم از “خانه ایده آل” آیا شما تصویر, جدا, single-family house با یک حیاط ؟

بسیاری از مردم که تصویر با مالکیت خانه اما بهترین جا برای شما ممکن است یک تاریخی townhome در یک خیابان درخت پوشیده و یا یک طبقه پنت هاوس مشرف به مرکز شهر.

هر آنچه که شما تصور می کنید حق انتخاب ملک بستگی به وضعیت خود و اهداف. مسکن خود را می تواند کمک به شما در پیدا کردن یک خانه است که متناسب با نیازهای شما و کمک به شما را در درک چه درگیر در خرید و مالکیت.

به یاد داشته باشید که در پی COVID-19 بحران بیشتر Realtors در حال استفاده از تکنولوژی برای ارائه مجازی باز خانه ها و نمایش آن در بهره از نگه داشتن همه سالم و امن بنابراین اگر شما نقطه یک ویژگی است که منافع شما در HAR.com ببینید اگر و یا زمانی که یک تور مجازی برنامه ریزی شده است — و یا درخواست یکی از عامل لیست.

در اینجا دو نوع از خواص است که مسکن خود را ممکن است توصیه می کنند:

 آپارتمانهای: شما لذت بردن از بسیاری از مزایای داشتن یک محل سکونت به شما به عنوان انجام یک تک خانواده خانه. شما می توانید کسر بهره وام مسکن خود را و مالیات بر املاک از مالیات بر درآمد فدرال اگر شما جزء به جزء نوشتن و شما افزایش ثروت شخصی در حالی که ساختمان سهام.

هنگامی که شما زندگی می کنند در یک محل سکونت شما برای جلوگیری از برخی از تعمیر و نگهداری و نگهداری مسائل آمده است که با یک خانه. شما پرداخت ماهانه انجمن محل سکونت هزینه که برای راحتی اما شما نمی خواهد که به توده یونجه یا کاه حیاط آب و یا جایگزین گیاهان رنگ بیرونی و یا انجام کارهای دیگر در ارتباط با داشتن یک single-family house. ارتباط خود را هزینه نیز می رود به سمت تعمیرات و تعمیر و نگهداری روزمره. به یاد داشته باشید این پول را نگه می دارد اموال به خوبی نگهداری و محافظت از ارزش خود را.

همچنین شما می توانید به لذت بردن از امکانات رفاهی مانند استخر محل باشگاه وانجمن یا اتاق تمرین. اگر ملک دارای گسترده مجلل امکانات است که شما نمی فکر می کنم شما با استفاده از, شما ممکن است بخواهید به نگاه در جاهای دیگر. انجمن محل سکونت هزینه ها تا حد زیادی متفاوت است. به طور کلی بیشتر نگهداری مورد نیاز به معنی هزینه های بالاتر.

فراموش نکنید که آپارتمان ها اغلب به اشتراک گذاری دیوار. زندگی در تماس نزدیک با همسایگان خود دارای مزایا و اشکالاتی. واقع بینانه با خود را هنگامی که شما تصمیم می گیرید اگر محل سکونت انتخاب خوبی است. اصلا فرض کنیم که محل سکونت خواهد شد هزینه کمتر از یک خانه جدا شده است. وجود دارد آپارتمانهای مجلل و ارزان خانه درست مثل وجود دارد مجلل خانه ها و آپارتمانهای ارزان.

 چند: Duplexes triplexes و fourplexes یکی دیگر از گزینه. هر چند برخی از مردم خود را کوچک چند خواص صرفا برای اهداف سرمایه گذاری دیگران پیدا کردن آن به نفع خرید ملک در یکی از واحد و اجاره کردن دیگران است. شما ممکن است تصمیم می گیرید شما مانند این ترتیب صرفا به جنبه اقتصادی آن یا آن را ممکن است به خوبی کار می کنند اگر شما یک دوست و یا نسبی است که شما می خواهم به زندگی می کنند در این نزدیکی هست.

در این سناریو به یاد داشته باشید که شما نه تنها صاحب خانه اما صاحب خانه بیش از حد. که همراه با مزایای (ماهانه اجاره, بررسی حقوق صاحبان سهام است که همچنان به ساخت) و مسئولیت (ساخت و تعمیرات پیدا کردن مستاجر).

صرف نظر از یک ویژگی است که معمولا به نام — محل سکونت, co-op, انبار آپارتمان townhome باغ خانه — این مهم است که بدانید چه تعاریف قانونی و اسناد و مدارک حاکم بر خرید و مالکیت اموال.

آن را به همان اندازه مهم است که بدانید چه کسانی تعاریف و اسناد معنی که آن را می آید به خود را ادامه داد و هزینه های حقوق مالکیت شما لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید یا اجاره ملک در هر نقطه در سراسر ایالت تگزاس لطفا HAR.com.

جان Nugent با RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/هار.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>