مسکن مشاهده: هنگام خرید و یا فروش یک خانه, مطمئن شوید که به آن را دریافت در نوشتن

می خواهید برای کاهش شانس خود را برای پایان دادن به درگیر در یک طرح دعوی در دادگاه هنگامی که شما خرید و یا فروش ملک ؟ سپس من به شدت به شما توصیه می کنند در توافق های شفاهی.

معاملات املاک و مستغلات معمولا برخی از پیچیده ترین و گران قیمت معاملات در زندگی مردم است. هنوز زمان و دوباره سوء تفاهم رخ می دهد. خریداران فکر می کنم فروشندگان وعده داده شده به برخی از تعمیرات. فروشندگان ادعا می کنند که خریداران گفت: آنها می تواند به ماندن در خانه پس از بسته شدن. مهم نیست که اگر شما در حال ترسیم رابطه خود را با یک عامل ساخت یک پیشنهاد در خانه, مذاکره تعمیرات و یا برخی دیگر عنصر از یک معامله املاک و مستغلات. دریافت آن را در نوشتن.

ساده ترین راه برای به دست آوردن یک رکورد نوشته شده از یک توافق در یک معامله املاک و مستغلات است برای پر کردن در جاهای خالی از یک فرم به طور خاص ایجاد شده برای نوع خود را از معامله. این فرم که پر درستی فراهم می کند یک بیانیه روشن از هر کس نیت و مسئولیت. این قرارداد فرم و ضمیمه شود وجود دارد برای بسیاری از انواع معاملات املاک و مستغلات و شما می توانید دسترسی به فرم ها به صورت مشترک فعالیت های مربوط به املاک و مستغلات از Texas املاک و مستغلات کمیسیون (TREC) وب سایت (www.trec.texas.gov).

به عنوان سوابق این اشکال در دسترس هستند به هر کسی که آرزوهای خود را به آنها را مشاهده کنید. اما شما نباید استفاده از این اسناد و مدارک مگر اینکه شما می دانید آنچه شما انجام می دهند. پر کردن فرم اشتباه می تواند شما را در خطر از دست دادن پول و یا ایجاد غیرقابل اجرا قرارداد; یک اشتباه فقط یک خالی می توانید یک معامله به ارزش هزار دلار در معرض خطر و یا در معرض شما را به مسئولیت در طرح دعوی در دادگاه.

نادرست استفاده می شود شکل می تواند در نهایت به عنوان غیرقابل اجرا به عنوان یک توافق شفاهی بنابراین مطمئن شوید که شما نوشته موافقت نامه های آماده شده توسط کسی که آموزش دیده برای رسیدگی به معاملات املاک و مستغلات.

در حالی که TREC قرار می دهد از اشکال است که پوشش برخی از معاملات املاک و مستغلات کمیسیون برخی از حفره های در آن اشکال کتابخانه — هیچ لیست یا خریدار-نمایندگی موافقت نامه های مدیریت املاک, قرارداد, فرم برای ملک تجاری یا مسکونی اجاره.

بسیاری از این نوع از اشکال ایجاد شده توسط وکیل و انجمن ها. برای مثال ملکی — کسانی که عوامل املاک و مستغلات و کارگزاران را انتخاب کنید که برای پیوستن به انجمن مسکن و رعایت یک حرفه ای کد اخلاق—به طور منظم با استفاده از حدود 30 فرم های اعلام شده توسط TREC. با این حال ، Realtors باید تقریبا 100 اضافی اشکال در زرادخانه خود را برای هر نوع از املاک و مستغلات وضعیت قابل تصور ایجاد شده برای کمک به آنها را ناخواسته از قانون تمرین. این اضافی اشکال در دسترس هستند فقط برای اعضای تگزاس Realtors.

برای مثال ملکی را در اختیار خود اشکال که:

 جزئیات موارد مورد انتقال با فروش یک ملک

 مشخص کنید که آیا یک خریدار راه می رفت از طریق اموال و پذیرش شرایط آن قبل از بسته شدن

 دولت هر احتمالات (مانند فروش یک ملک مشروط خریدار فروش خود را در خانه موجود) و یا ارائه اعلامیه به حذف و یا چشم پوشیدن از احتمالات

بنابراین ملکی بیشتر اشکال. چه معامله بزرگ است ؟ معامله بزرگ در این است که این اشکال وجود ندارد در TREC کتابخانه و طراحی شده به طور خاص برای حمایت از معاملات و شرایطی که کمیسیون اشکال به سادگی نمی آدرس.

هنگامی که شما کار با یک مسکن شما از سود خود و یا دسترسی به تمام کسانی که اشکال. شما می توانید در نوشتن تمام جزئیات معامله خود را دقیقا به عنوان شما می خواهید آنها را در یک فرم به طور خاص ایجاد شده برای نوع خود را از معامله. که بدان معنی است که شما نیت و مسئولیت های روشنی برای ضبط.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از شگفتی زحمتی سوء تفاهم ها و پرونده های حقوقی, دریافت آن را در نوشتن. به یاد داشته باشید توافق های شفاهی هستند که ارزش مقاله آنها نوشته شده ، مسکن خود را به صورت طراحی شده برای معامله خود را و تخصص به پر کردن آن را به درستی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش یا اجاره ملک و یا برای پیدا کردن یک مسکن, من شما را تشویق به بازدید HAR.com.

جان Nugent با RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/هار.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>