مسکن مشاهده: تور خانه با خیال راحت در طول شیوع کروناویروس

گسترش سریع COVID-19 تحت تاثیر بسیاری از جنبه های زندگی ما فراتر از واضح نگرانی های پزشکی. بسیاری از آنها نیاز به کار از خانه و زندگی و روال شده است و به طور چشمگیری تغییر کرده است. برخی از ما هزینه های زیادی از طول روز ساعت ها با بچه های ما از مدارس بسته شده اند.

به اندازه کافی جالب HAR.com شاهد افزایش مصرف ترافیک بیش از چند هفته گذشته به عنوان نگرانی بیش از coronavirus شروع به رشد می کنند. که حس می کند از آنجا که بیشتر مردم شروع به وقت اضافی برای رفتن آنلاین و نگاهی به خانه های که در بازار هستند. و در حال حاضر وجود دارد بیش از 200 ، 000 خانه های ذکر شده در HAR.com برای فروش و یا اجاره بنابراین وجود دارد هیچ کمبود خواص به مشاهده!

به دلیل آن است که بسیار مسری coronavirus را مطرح کرده است یک پرچم قرمز برای خانه های باز است که مصرف کنندگان لذت بردن از به طوری که آنها می توانید تور خانه در بازار و دیدن دست اول در طبقه برنامه ها و امکانات.

در مارس 20, HAR.com متوقف و نمایش خانه باز از فراوانی از احتیاط برای سلامت و ایمنی مصرف کنندگان و عوامل املاک و مستغلات به طور یکسان. بسیاری از ملی املاک و مستغلات franchises و بسیاری از کارگزاران یا لغو همه در فرد خانه های باز و یا به شدت تشویق عوامل خود را به آنها را نگه دارید.

راه حل مجازی

اما انجام ناامیدی نیست اگر شما یکی از آن دسته از افرادی که حضور در خانه باز. بسیاری از ما مسکن اعضای در حال حاضر و یا به زودی خواهد شد انجام مجازی خانه های باز را قادر می سازد شما را به تور یک ملک تا کنون که بدون ترک خانه خود را. به این ترتیب شما می توانید ویدئوها و حتی از راه دور “از طریق” یک ملک بدون به خطر انداختن سلامت خود را.

در حال حاضر که ما همه در حال رفتن به صرف زمان و حتی بیشتر در داخل خانه از محلی رهبران دولت تحمیل کرده اند یک “ماندن در خانه-کار ایمن” سفارش مجازی خانه های باز در حال رفتن به تبدیل شدن به امری عادی است. در واقع آنها احتمالا ادامه طولانی پس از ما می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جالب اینجاست که HAR.com در حال حاضر مشغول کار بر روی یک تور مجازی از ویژگی های است که ما انتظار داریم به رول کردن بسیار به زودی. این اجازه خواهد داد که ما مسکن اعضای میزبان و پست مجازی باز خانه ها و رفتار های مجازی نمایش. هنگامی که آن را زندگی می کنند, شما قادر خواهید بود برای رفتن به HAR.com به تماشای آنها را به زندگی می کنند در زمان های برنامه ریزی. مسکن اعضا قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن ضبط خود به خود وب سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی.

در حال حاضر حتی به عنوان ما همه باید خودمان را محدود به خانه ما این مهم است که بدانید که شما هنوز هم می توانید متن تماس یا ایمیل یک مسکن به پرس و جو در مورد یک ملک است که شما منافع. که تغییر نکرده. و اگر آنها یک تور مجازی در دسترس از آنها بخواهید اگر آنها می توانند یک.

این در واقع یک چالش برای همه ما اما تا زمانی که هنوز هم وجود دارد علاقه به چک کردن خانه های برای فروش و یا اجاره ملکی را راه امن به تقریبا حمل و نقل شما را به خواص آن و یا حداقل پاسخ به هر سوال شما ممکن است در مورد آنها.

جان Nugent با RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/هار.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>