مسکن مشاهده: املاک و مستغلات در یک coronavirus جهان

تقریبا بلافاصله پس از نوشتن هفته گذشته ستون مقامات دولتی در هریس و گلوستون شهرستانهای تعیین شده املاک و مستغلات به عنوان یک “ضروری” خدمات در طول coronavirus بحران است. سپس روز بعد فرماندار گرگ ابوت صادر ایالت منظور است که توسعه یافته است که تعیین سراسر ایالت تگزاس است.

حتی دولت فدرال (ایالات متحده وزارت امنیت/امنیت سایبر و امنیت زیرساخت آژانس) شامل مسکونی و تجاری املاک و مستغلات در لیست خود را از “توابع ضروری.”

بسیاری از هار را 37,000 اعضای استقبال این خبر به این معنی است که آنها می توانند همچنان به خدمت به مشتریان خود را که در روند خرید و یا اجاره خانه, فروش خانه, و یا به دنبال در خانه که آنها امیدوار بودند به خرید و یا اجاره که ناگهان coronavirus شیوع رخ داد. خریداران شده است نشان دادن به خصوص بهره در بازار مسکن بیش از چند ماه گذشته با نرخ بهره را در پایین تاریخی.

اما نه همه هیجان زده شد در مفهوم املاک و مستغلات کسب و کار در حال وقوع در زمانی که رهبران محلی مورد نیاز ساکنان به ماندن در خانه. در واقع تعدادی از ساکنان شکایت در رسانه های اجتماعی در مورد چگونگی غیر مسئولانه آنها فکر آن را برای دیدن خانه های باز در نظر گرفتن محل در محله خود. من از سرخوردگی خود را.

در آن زمان که املاک و مستغلات اعلام شد “ضروری” در هریس و گلوستون شهرستان هار تا به حال در مورد 13,000 انتظار فروش در سیستم. برخی از کسانی که شامل مصرف کنندگان که نیاز به مسکن مناسب را برای منحصر به فرد و دلایل شخصی اعم از طلاق به از دست دادن یک کار.

چند روز قبل از “ضروری” خدمات طراحی شد اعلام کرد هر فعالانه حذف تمام خانه باز listings از ما HAR.com وب سایت املاک و مستغلات. ما همچنین توصیه می شود تمام اعضای ما به همان اندازه کسب و کار که ممکن است در یک مجازی یا محیط آنلاین. این بدان معناست که سازماندهی مجازی خانه های باز و یا انجام مجازی اموال تورهای. این بدان معناست که اگر این بسته به استفاده از امضای الکترونیکی و آنلاین دیگر به معنی کامل معاملات برای مشتریان خود را که مشتاق به رسیدن به خانه جدید خود را.

برگزاری مجازی باز خانه و یا انجام یک تور مجازی از خانه هنوز هم نیاز است که عامل لیست جسمی را که ملک به هر دو جریان این رویداد زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی و یا ضبط ویدئو است که آنها می توانند در پست در رسانه های اجتماعی در زمان بعد. بنابراین اگر شما اتفاق می افتد برای دیدن یک مسکن نشان می دهد در صفحه اصلی ذکر شده برای فروش ما می پرسند که شما فرض آن خانه باز. اما در مواردی که یک مسکن است برای رفتن پیش با یک فرد در خانه باز هار توصیه کرده است آنها را در برابر آن, اما آنها خواست به انجام این کار در امن ترین و مسئول ترین شیوه ممکن و با رعایت شهرستان باشد. که به معنی سرسام آور مهمانان احترام به 6 پا اجتماعی فاصله استاندارد و نگه داشتن دست ضد عفونی کننده و ضد باکتری دستمال مرطوب در دسترس است.

این ترسناک و زمان به چالش کشیدن برای همه ما است و ما تنها از این طریق دریافت کنید اگر همه ما توجه به هشدارهای کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی است.

به یاد داشته باشید که حرفه ای املاک و مستغلات نیز خانواده های آنها در حال تلاش برای نگه داشتن سالم و امن است. بسیاری از کودکان و نوجوانان که در حال حاضر با استفاده از آموزش از راه دور به نگه دارید تا با مدرسه خود را از ایمنی از خانه های خود. اما این همان املاک و مستغلات حرفه ای نیز می خواهید در دسترس است برای کسانی از شما که هنوز هم علاقه مند در خرید و فروش یا اجاره یک خانه در طول این بحران بهداشتی. پس دریغ نکنید برای رسیدن به مسکن خود را و یا پیدا کردن یکی در HAR.com و صحبت کردن با آنها در مورد خدمت نیازهای خود را از طریق مجازی/الکترونیکی.

جان Nugent با RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/هار.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>