مسکن مشاهده: تصویر خود را به عنوان یک صاحبخانه, اما فکر می کنم آن را از طریق

اگر شما تا کنون فکر در مورد خرید یک خانه به شدت برای استفاده به عنوان یک اجاره ملک, این ممکن است زمان خوبی برای شروع است. در تمام احتمال, از آن خواهد شد یک صدا سرمایه گذاری برای آینده شما. با این حال وجود دارد برخی از عوامل را در نظر بگیرید.

از اهمیت اولیه است که تمایل خود را به یک مالک. این نه برای همه. آیا شما تجربه با مستاجر ؟ است وجود دارد یک جریان ثابت از مستاجران در منطقه است ؟ شما در حال رفتن به نزدیک به اندازه کافی برای رسیدن به اموال در موارد اضطراری و یا دیگر وضعیت ؟ خواهد شد که مسئولیت رسیدگی به تعمیرات و نگهداری? چگونه پوشش بیمه خود را تغییر دهید ؟

برای اجاره خانه بدیهی است که یک هدف برای حفظ مستاجران در اموال. تقریبا به عنوان مهم است که مطمئن شوید که چه مستاجر پرداخت را پوشش می دهد هزینه های خود را از داشتن خانه است. این هزینه ها باید شامل وام مسکن و مالیات و بیمه و تعمیر و نگهداری. اگر شما می توانید حتی شما لذت بردن از در دسترس مزایای مالیاتی و سود حاصل از کلی قدردانی از اموال. علاوه بر اجاره تمایل به بالا رفتن بیش از سال در حالی که پرداخت وام مسکن خود را با فرض استاندارد تامین مالی ثابت است.

پوشش بیمه خود را خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت نیز هست. صاحبخانه بیمه می تواند به محافظت از شما از دست دادن درآمد در صورتی که اموال می شود غیرقابل سکونت بود و پس از یک آتش سوزی و یا در طول یک مستاجر/صاحبخانه اختلاف است. تگزاس اداره بیمه یک وب سایت بزرگ است که ارائه می دهد انواع اطلاعات و کمک برای کسانی که به دنبال انواع بیمه.

راهنمایی حرفه ای

پیدا کردن یک خانه است که به نوبه خود به انجام یک دارایی می تواند دشوار باشد. من توصیه می کنند که شما با استفاده از خدمات یک مشاور املاک است که دارای تخصص در ملک سرمایه گذاری. خود را می خواهد و نیازهای بسیار متفاوت از یک بازنشسته و یا برای اولین بار خریدار خانه. مسکن خود را از این درک و حتی ممکن است خواص سرمایه گذاری خود را.

ملکی همچنین می توانید برخی از تاریخ در مورد محله و دیگر اطلاعات ارزشمند و ممکن است قادر به شما یک ایده خوب به عنوان به برآورد هزینه تعمیرات خاص.

هنگامی که شما به دست آورد اموال شما ممکن است در نظر استخدام یک شرکت مدیریت املاک — به خصوص اگر شما واقع شده به اموال و یا شما بیش از یک واحد اجاره. بسیاری از Realtors تخصص در مدیریت املاک و صفحه نمایش می تواند مستاجران جمع آوری اجاره بازرسی و حفظ اموال است.

شما دستی ؟ این خوب است اگر شما هستند. اما مطمئن شوید که شما می دانید که به تماس. آماده برای برخی از تعمیرات. مستاجران در انتظار همه چیز را به حق. در واقع همین دلیل است که بسیاری از آنها را انتخاب کنید برای اجاره.

مسکن خود را حتی ممکن است یک بررسی لیست از پیمانکاران برای کمک به شما با هر پروژه.

یکی دیگر از گزینه های شما ممکن است بخواهید برای کشف است که خرید یک خانه گارانتی برای ملک, که پوشش لوازم زیرساخت های برق و لوله کشی.

این ضمانت نامه به طور معمول مقرون به صرفه و به شما صلح از ذهن. مطمئن شوید که به عنوان خوانده شده سیاست به می دانم که دقیقا همان چیزی است که پوشیده شده است.

وجود جوانب مثبت و منفی به داشتن خواص اجاره, اما اگر شما آنچه در آن طول می کشد و وضعیت مالی شما اجازه می دهد تا برای آن یک راه عالی برای جمع آوری ثروت.

برای اطلاعات بیشتر

www.HAR.com.

جان Nugent با RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/هار.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>