مسکن مشاهده: نهایی راه رفتن را از طریق یک قدم مهم

منتشر شده

با تنها چند روز باقی مانده قبل از بسته شدن در خانه جدید خود را, همه چیز تقریبا رسمی پس چرا نگاهی به راه رفتن ؟

بازرسی اموال یک بار دیگر برای تایید وضعیت خانه قبل از بسته شدن. صرف 30 دقیقه تا یک ساعت پیاده روی در اطراف محل. شما نه عامل خود را.

شما احتمالا ده ها تن از چیزهایی را به انجام لیست. پس از خرید یک خانه است هم گیج کننده. اما در اینجا به همین دلیل نهایی راه رفتن را از طریق یک ایده خوب است.

هدف نهایی از طریق راه رفتن است که باید انجام شود حداقل یک روز قبل از بسته شدن است به مطمئن شوید که ملک است که در این وضعیت شما انتظار می رود زمانی که شما امضا توافق نامه خرید.

بررسی کنید که همه توافق تعمیرات ساخته شده اند بدون آسیب انجام شده است به اموال — به خصوص اگر آن را خالی — و تمام موارد موجود در قرارداد فروش در حال حاضر و در وضعیت مطلوب.

اگر فروشنده برداشته و یک پنکه سقفی بدون تحقق که او قرار بود به ترک آن و یا فراموش شده برای تمیز کردن آشغال که ذخیره شده بود در اتاق زیر شیروانی ؟ اگر یک دیوار یا کف اتاق آسیب دیده بود زمانی که فروشنده در حال حرکت بود ؟ شما هرگز نمی دانید چه شما ممکن است پیدا کردن.

بسیاری از فروشندگان خواسته رفع مشکلاتی که ممکن است آنها را نادیده گرفته و در هرج و مرج در حال حرکت و یا در طول زمان یک خانه خالی بود.

آن را مفید برای هر دو طرف برای ادامه معامله. هر گونه مبادله با اتمام فروش می توانید با اضافه کردن زمان و هزینه همه پول.

تاخیر ممکن است بیش از یک ناراحتی ، شما ممکن است یک قفل در جذاب نرخ بهره است که مجموعه ای به پایان می رسد و یا فروشندگان ممکن است قادر به خرید بعدی خود را در خانه بدون درآمد حاصل از این فروش.

فروشندگان هنوز هم ممکن است در حال حرکت در طول پیاده روی خود را از طریق. این ممکن است یک چیز بد است. آنها ممکن است ارائه دفترچه راهنما برای لوازم خانگی و یا نشان می دهد شما چگونه بارانی سیستم کار می کند.

درخواست اطلاعات تماس با لوله کش و تکنسین های تهویه مطبوع و یا شبیه کارشناسان که کار انجام شده بر روی اموال.

آیا خود را از طریق راه رفتن خود را با قرارداد خرید فروشنده افشای فرم و گزارش در مورد هر کاری که انجام شد به عنوان بخشی از قرارداد. همراه با همسر خود و یا یک دوست به عنوان آن را همیشه مفید به دیگری جفت چشم. به طور طبیعی, مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک صورت و اجتماعی فاصله خودتان اگر و زمانی که مناسب!

نهایی راه رفتن را از طریق یکی از کسانی که کمی از چیزهایی که شما می توانید برای محافظت از خودتان را از مشکلات پس از فروش به اتمام است. بررسی کنید که همه چیز درست است ، اگر شما پیدا کردن چیزی غیر منتظره بحث به مسکن خود را.

بسیاری از مشکلات شما را کشف احتمالا می تواند مراقبت از بسته شدن با ملاحظات مالی و یا دیگر توافق با فروشنده.

مطمئن باشید برای بررسی از جدید مجازی و مجازی صفحه اصلی نمایش ویژگی در HAR.com همانطور که شما نگاه کنید خواص. و لطفا ادامه برای حفظ خود و عزیزان خود را به عنوان امن همه همچنان به مقابله با کروناویروس اضطراری است.

جان Nugent با RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/هار.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>