مسکن مشاهده: خریداران مستاجرها: آیا شما تحت درمان نسبتا ؟

آوریل ملی نمایشگاه مسکن در ماه است. و در حالی که صنعت املاک و مستغلات مانند بسیاری از صنایع دیگر در سراسر کشور است که احساس اثرات COVID-19 بحران ما نمی تواند پشت ما را در تاریخ و مکان مهم که به آن باعث شده است تا ما.

پنجاه و دو سال پیش در آوریل 11, 1968 — فقط هفت روز پس از ترور دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور — رئیس جمهور لیندون جانسون امضا حقوق مدنی قانون از سال 1968 به قانون است. نمایشگاه مسکن عمل می کنند که منع تبعیض در فروش, اجاره و تامین مالی مسکن بر اساس نژاد ، رنگ ، مذهب ، ملیت ، جنسیت ، وضعیت خانوادگی و یا از کار افتادگی است که بخشی از این قانون است.

Coronavirus یا نه, من می خواهم به شما بگویم که ما دیگر نیاز به قوانین برای محافظت از خریداران خانه و مستاجرها از تبعیض اما متاسفانه ما هنوز وجود ندارد.

چگونه گسترده است مسکن تبعیض در قرن 21? نمایشگاه سازمان مسکن دریافت نزدیک به 30000 شکایت هر سال با توجه به ملی نمایشگاه مسکن داد (NFHA) ائتلافی از بخش خصوصی اجرای مسکن عادلانه تقسيم شدند. در عین حال تست نشان می دهد وجود دارد بسیاری از موارد تبعیض—به NFHA تخمین می زند حدود 3.7 میلیون در سال.

ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) انجام هزاران آزمایش در سال های اخیر است. HUD با استفاده از سازمان مسکن که ارسال تست به مشاهده برای فروش و اجاره املاک به عنوان ابزاری برای تعیین اینکه آیا صاحبخانه و وام دهندگان و عوامل و دیگران در جامعه املاک و مستغلات درمان protected کلاس متفاوت است.

مسکن تبعیض طول می کشد بسیاری از اشکال اما در اینجا چند سناریوهای واقعی:

• مالک یا موجر به دروغ به شما می گوید که اموال خود را و یا واحد است در دسترس نیست به دلیل دین خود را;

• یک عامل تنها به شما نشان می دهد خانه در یک محله از آنجا که این منطقه دارای غلظت بالایی از ساکنان خود را نژاد;

• صاحبخانه از شما می پرسد برای یک سپرده بالاتر در یک واحد اجاره از مستاجر دیگر به دلیل شما باید کودکان و نوجوانان;

• صاحبخانه حاضر به جای خود باید به عنوان یک معلول مستاجر مانند اجازه می دهد یک سرویس حیوان و یا نصب گرفتن میله در دستشویی و حمام.

هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد نمایشگاه مسکن نقض آنها معمولا التماس کردن تصاویر از یک ناودان یا محدود تبلیغات. اما نقض این نمایشگاه مسکن عمل نه تنها در مورد وضعیت زندگی و یا فرمان اتهامات. وجود مشکلات در صنعت وام به عنوان به خوبی. به این دلیل که روند اعطای وام بسیار پیچیده و دشوار است برای شناسایی تبعیض با هر گونه قوام.

شما ممکن است بدانید که اعضای انجمن ملی از Realtors (NAR) به رعایت دقیق منشور اخلاقی که آنها را به بالاتر از استانداردهای حرفه ای از آنچه که دولت و قانون فدرال نیاز است. اما ممکن است شما ندانید که کد اخلاق اصلاح شد چند سال به منع ملکی از تبعیض علیه افراد بر اساس گرایش جنسی علاوه بر هفت کلاس حفاظت شده تحت قانون فدرال است.

نقض قوانین عادالنه مسکن همیشه واضح و یا آسان برای تشخیص. پس از همه, مگر اینکه قربانیان به نحوی قادر به مقایسه تجربه خود را به شخص دیگری, آنها به احتمال زیاد هیچ دلیلی برای شک هر گونه تعصب تا کنون رخ داده است. نمایشگاه مسکن, قوانین, لازم, دندان, با این حال. بنابراین اگر شما اعتقاد دارم که شما بوده ام قربانی مسکن, تبعیض, شما می توانید یک شکایت رسمی با HUD (آنلاین در HUD.gov) و هر محلی مسکن خصوصی اجرای آژانس.

در حال حاضر همه ما در حال تلاش برای انجام بخشی خود ما برای کمک به صاف منحنی coronavirus همه گیر و بازگرداندن سلامت به خانواده های ما, دوستان ما, ما با همسایگان و کشورهای ما و ملت ما به عنوان یک کل. است که ما اولویت شماره 1. اما به عنوان ما را از طریق این و قطعا هنگامی که ما در گذشته این مهم است که هر یک از ما نیز انجام بخشی از ما را به مطمئن شوید که صفحه اصلی خریداران و مستاجرها در همه جا با عدالت رفتار شود و به همان اندازه.

جان Nugent با RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/هار.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>