مسکن از هفته: نانسی Seale — املاک و مستغلات است 24/7 حرفه

منتشر شده

خریداران و فروشندگان باید انتظار بهترین ها را از مسکن خود را.

“به فروش و یا خرید خود را مهم ترین دارایی خود را پیدا کنید ارتباط با مسکن خواهد شد که خود را به شما بدهد و به شما ارائه تجربه انرژی و شور و شوق و مراقبت از شما سزاوار گفت:” نانسی Seale مسکن با خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین جنگل.

Seale شده است با گری گرین پس از به دست آوردن او مجوز 10 سال پیش.

“BHGRE گری گرین پشتیبانی فوق العاده ابزار و خدمات برای اولین بار رای…,” Selma گفت.

Seale تمرکز مناطق با گوشه های گرد فرود و گوشه های گرد فرود املاک و مناطق دیگر در 77386 کد پستی به همراه بهار و جنگل. Seale خواستار این منطقه خانه و می داند که آن را نیز اجازه می دهد او را به ارائه اطلاعات به مشتریان.

خارج از مهارت های خود را در بازار دانش و تجربه Seale نیز شخصا خرید و فروش خانه های او را درک رفتن را از طریق معاملات.

Seale رشد در کنر فارغ التحصیل از تگزاس زن دانشگاه با لیسانس علوم در رقص و جزئی در کسب و کار. او به شیکاگو نقل مکان کرد و پس از فارغ التحصیلی و آنها نقل مکان کرد و در سال 2007.

“من برای اولین بار حرفه ای در هنر و در عین حال من می دانستم که در نهایت من می خواستم به دنبال عشق من از همه چیز،’ معماری و طراحی و دکور بخشی از کسب و کار من و عشق من و سرگرمی. املاک و مستغلات 24/7 است تمام من” Seale گفت.

در دالاس Seale افتتاح استودیوی رقص و موفق رقابتی رقص تیم برای بیش از 20 سال است.

“برای موفق شدن در جهان رقص شما را مجبور به خلاق خستگی ناپذیر خود رانده بیمار منظم و رقابتی است. من با استفاده از این مهارت ها در هر روز در املاک و مستغلات. من ساعت های بی پایان مشتریان از طرف آورد و بیشتر به جدول از فقط یک نشانه” Seale گفت.

او برنده جایزه مسکن و شده است یک تولید بالا از سال 2010. او همچنین در بالای 1 درصد از تمام منطقه BHGRE عوامل و زمرد نخبگان گیرنده با خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین.

“من عاشق کار کردن با مشتریان و ایجاد روابط قوی با آنها که یک عمر گذشته,” Selma گفت.

او همچنین عضو موسسه خانه های لوکس, بازاریابی, گواهی, لوکس, خانه بازاریابی متخصص و دارای یک گواهینامه برای فروش خانه های جدید.

Seale درست است فرد مردم و باز و صادقانه و بیمار با مشتریان و مصرف به عنوان زمان زیادی به عنوان مورد نیاز برای پیدا کردن خانه ایده آل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>