مسکن از هفته: Tersignes تجربه گسترده در املاک و مستغلات

منتشر شده

خانه یکی از بزرگترین دارایی های آن ارائه می دهد آسایش و امنیت و عدالت و غرور مالکیت. و در حال حاضر زمان مناسبی برای خرید و یا فروش.

“محلی بازار ما سالم است در این زمان به چالش کشیدن صحبت می کند که به هوستون مقاومتی و فرصت های شغلی گفت:” سونیا و مایک Tersigne ملکی با گرین پادشاه خواص.

این Tersignes شده اند در املاک و مستغلات برای گذشته 30 سال به علاوه به طوری که آنها را دیده اند بسیاری از تغییرات در صنعت و اقتصاد است. با توجه به دانش و تجارب آنها همچنان به کمک به مشتریان خود را با موفقیت.

آنها شخصا خریداری و به فروش می رسد بیش از 20 خانه و بازسازی تعداد بی شماری از خانه های طراحی شده و ساخته شده است خانه های ساخته شده شش استخرهای شنا و مایک رفتار محوطه سازی.

آنها شده اند در دو طرف میز به عنوان خریداران و فروشندگان به طوری که آنها می دانند آنچه که مشتریان خود را از طریق رفتن و چگونه به هر معامله را به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.

“با ساخت خانه های ما قادر به تجزیه و تحلیل ساخت و ساز و ارائه بهترین مشاوره در قیمت گذاری خرید و یا فروش یک خانه” سونیا گفت.

حتی اگر Tersignes کمک به مشتریان در سراسر هوستون و گالوستون تمرکز اصلی خود را از مناطق در داخل و خارج از حلقه 610.

هر دو شده اند در هوستون برای 40 به علاوه با سونیا که در اصل از کورپس کریستی و مایک از اوهایو.

“املاک و مستغلات همیشه یک عشق از مایک و زمینه فقط او می خواستم به کار در. برای من زمانی که ما به دنبال خانه خود ما در سال 1986 ما کار می کرد با عوامل که همیشه گوش دادن به نیازهای ما” سونیا گفت.

این تجربه موجب سونیا علاقه او به دست آمده او مجوز. در حال حاضر دو شناخته شده برای خود را برجسته گوش دادن مهارت های خود را در دسترس بودن و دوستی و حرفه ای و یکپارچگی و تمرکز بر نیازهای مشتریان خود را. به علاوه, Sonia در اسپانیایی مسلط است, است که یک دارایی به مشتریان بین المللی.

قبل از املاک و مستغلات Tersignes بودند در فروش.

“دانش ما به ارمغان آورد که از آن در صنعت است که توانایی کار با شخصیت های مختلف و دیدار با اهداف خود” سونیا گفت.

همه تجارب خود را به رهبری جوایز مانند اینکه چند سال از تولید کنندگان برتر. آنها نیز معتبر هستند خانه های لوکس متخصصان است.

“ما عاشق چه کار می کنیم و عشق هوستون. مرتبط بودن با برجسته شرکت به عنوان گرین شاه باعث می شود آن را لذت بخش تر. آنها را برش لبه بازاریابی جابجایی و برخی از بهترین عوامل” این Tersignes گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>