مسکن این هفته: سنگ به ارمغان می آورد سالها تجربه و تخصص به مشتریان

منتشر شده

خرید یا فروش یک خانه می تواند هیجان انگیز و هیجان, اما آن را نیز طول می کشد صبر و شکیبایی است.

“توصیه من به تمام مشتریان من به هوشمند نه شتابزده و یا ضربه و این اتفاق خواهد افتاد. ما را پیدا خواهد کرد این خانه است که متناسب با اهداف خود گفت:” غنی سنگ مسکن با مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

سنگ به ارمغان می آورد به جدول زمانی که کمک به مشتریان با تجربه و دانش خود را از صنعت املاک و مستغلات و بیشتر.

برای مثال سنگ و یک شریک کسب و کار ساخته شده است خانه های سفارشی برای سال قبل از او نقل مکان کرد و به عنوان یک تمام وقت مسکن 10 سال پیش. پس او را درک جنبه های مختلف ساخت و ساز از طراحی به محصول نهایی و تمام است که مستلزم. او همچنین می تواند کمک به مشتریان تجسم فضاهای یا امکان بازسازی.

علاوه بر این, او ساخته شده است خرید اجاره و بدبختانه چند خانه به طوری که او دارای تجربه شخصی در معامله روند بازسازی و بیشتر از همه او را درک آنچه مشتریان خود را از طریق هنگام خرید و یا فروش.

او همچنین دو زبانه در زبان اسپانیایی و انگلیسی.

سنگ را تحسین کرد از صنعت مالی در نیویورک جایی که او کار می کرد به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری.

او همچنین دارای یک کارشناس ارشد امور مالی, بنابراین او قادر به کمک به مشتریان در درک اعداد به او آموزش آنها در ارزش.

“من چپ وال استریت به هوستون به همکاری با خانه سازی. برادر من همواره در ساخت و ساز خوب بود به نزدیک به او و خانواده اش” سنگ گفت.

خرید یک خانه است که اغلب بزرگترین خرید بسیاری از را.

“من دوست دارم املاک و مستغلات به دلیل آن است که یک صنعت خدمات و من دوست دارم کمک به مردم است. من عاشق کمک به مردم پیدا کردن خانه است که مطابق با اهداف خود و راه رفتن را از طریق فرایند با آنها به بسته شدن. من هم دوست دارم کار با مشتری به فروش خانه خود را. من می خواهم به دانستن مشتریان و درک آنچه که آنها به دنبال پس از املاک و مستغلات است که مناسب” سنگ گفت.

نیز وجود دارد که به سمت کسب و کار و مذاکرات و تجزیه و تحلیل جنبه های هر معامله در املاک و مستغلات است که سنگ لذت می برد.

“من تمرکز بر روی تقریبا در هر منطقه با کد پستی ابتدا با 77 است که بسیاری از هوستون” سنگ گفت.

سنگ شناخته شده است که نزدیک و دوستانه در دسترس برای مشتریان کار سخت و همچنین برای یکپارچگی و صداقت. اما بیشتر از همه, خود را واقعی برای مراقبت از مشتریان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>