مسکن این هفته: Shupe بیش از 20 سال تجربه در املاک و مستغلات

منتشر شده

بازار املاک و مستغلات پویا است و همیشه جالب اما آن است که امروز متفاوت تر از آن تا به حال شده است برای بسیاری از دلایل.

“تقریبا هر کس در ایالات متحده در برخی از نقطه در زندگی خود خواهد بود یک مستاجر صاحبخانه, خریدار, فروشنده یا احتمالا تمام یا بعضی از این گفت:” لیندا Shupe مسکن با داگلاس Elliman املاک و مستغلات — تگزاس.

با که در ذهن هر کس باید به دنبال با تجربه و واجد شرایط نمایندگی. پیدا کردن یک مسکن بزرگ. گوش دادن به آنها. اعتماد مشاوره خود را. آنها در حال کار از طرف شما و آنها می خواهند به مدافع خود را برای یک عمر.

Shupe بومی Houstonian شده در املاک و مستغلات برای بیش از 20 سال است و شاهد تغییرات زیادی در این شهر و همچنین در صنعت.

علاوه بر این, او زندگی می کردند در بسیاری از مناطق مختلف شهرستان از جمله ایرانیان Jackson, تپه, Montrose, Greenway و ریور اوکس. بنابراین او نشسته در دو طرف میز به عنوان یک خریدار و فروشنده به او تجربه های گسترده ای از آنچه که مشتریان خود را از طریق رفتن و چگونه به حرکت روند آن را به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.

او همچنین برنده جایزه مسکن شده است و در دایره تعالی. او همچنین ادامه داد: آموزش و پرورش و دارای طراحی برای گواهی مذاکره متخصص و خبره لوکس بازاریابی است.

Shupe تمرکز مناطق عبارتند از: حلقه درونی درونی کمربندی, مزارع و ویژگی های ساحلی. او می رود که در آن مشتریان خود را علاقه مند هستند.

“من دوست دارم برای کمک به خانواده هایی که جدید هستند به شهر ما برای پیدا کردن یک خانه در حومه جوامع باید به آنها علاقه مند می شود در مناطق اصلی من مناطق” Shupe گفت.

Shupe بود برن برای املاک و مستغلات است که مشهود پس از او یک دختر کوچک بود.

“وقتی کوچک بودم یکی از چیزهای مورد علاقه من این بود که برای رسیدن به می دانم که همه همسایه ها به خصوص افراد جدید به محله من. من خیلی دوست دارم به استقبال آنها را با یک دسته تازه از کوکی ها مقدار زیادی از ناخواسته تزئینات توصیه من کامل گزارشگیری در و همسایه و بهترین مکان برای ناهار خوردن و فروشگاه” Shupe گفت.

قبل از کار در املاک مسکونی واقعی او در کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع برای سازندگان خانه.

“این موقعیت را به من داد بسیاری از بینش است که به من کمک کند کمک به مشتریان من امروز به ویژه در بازاریابی و مذاکره” Shupe گفت.

املاک و مستغلات است که در مورد روابط با مشتریان است که Shupe به طور طبیعی برتری دارد.

“مشتریان من تبدیل شدن به دوستان و خانواده. من دوست دارم آنچه که من انجام. و آن را چون من به عشق مردم و املاک و مستغلات است که من در ادامه کار سخت و طولانی در صورت لزوم برای مشتریان موفقیت” Shupe گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>