مسکن از این هفته — Ruedas: زمان برای خرید یک خانه است که در حال حاضر

منتشر شده

با وجود این در حال حاضر وضعیت اقتصادی بهترین زمان برای خرید یک خانه است که شما می توانید استطاعت آن است.

“به علاوه نرخ بهره در کم تاریخی, بنابراین در حال حاضر زمان مناسب برای خرید فروش و یا تشکیلات جدید بکار تجاری” گفت: Maria Alejandra Ruedas مسکن با مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

Ruedas شده در املاک و مستغلات به مدت هشت سال و زندگی در منطقه تمرکز که کتی-Fulshear منطقه است.

“حتی اگر من تمرکز بر روی کتی-Fulshear منطقه من در دسترس برای هر بخشی دیگر از شهرستان. تجربه من به من اجازه می دهد برای ارزیابی بازار به مشتریان با ارائه یک تحلیل دقیق و پیشنهادات خود را به بازار خانه های خود را در تمام زمینه ها.

“همان امر به خریداران وقتی که می آید به آنچه که بهترین محل برای آنها و قیمت مناسب برای ارائه در یک صفحه اصلی” Ruedas گفت.

Ruedas متولد و بزرگ شده در ونزوئلا و دو زبانه در زبان اسپانیایی/زبان انگلیسی. او به ایالات متحده آمد 16 سال پیش.

“من افتخار می کنم به یک شهروند ایالات متحده. من خیلی سپاسگزار بود در این کشور است که من تماس بگیرید صفحه اصلی” Ruedas گفت.

قبل از حرکت به امریکا و قبل از به املاک و مستغلات Ruedas مشغول به کار در صنعت نفت و گاز در بخش حسابداری در کشور.

“خانواده من و من برای اولین بار مستقر در میامی فلوریدا که در آن من یک کارآفرین ایتالیایی کابینت آشپزخانه و فروشگاه مبلمان و من تا به حال خود من فروشگاه. سپس من و خانواده ام تصمیم به حرکت به تگزاس.

“ما عاشق هوستون شده اند و در اینجا از” Ruedas گفت.

در حال اجرا و عملیاتی کسب و کار خود را به او این فرصت را به ارتباط برقرار کردن با یک گروه متنوع از مردم, ارائه خدمات هستند. طراحی مشتریان رویای آشپزخانه به او بسیار رضایت که او متوجه هر چیزی که او را در حال حرکت رو به جلو را باید مربوط به خدمات و فروش. این تجربه همچنین تیز او مهارت در مذاکره ، سپس او در املاک و مستغلات.

“من دوست دارم به مردم کمک کند و من در بر داشت املاک و مستغلات به طور مناسب کامل چون من قادر به ارائه خدمات” Ruedas گفت.

Ruedas شناخته شده است برای او صداقت و قرار دادن نیازهای مشتریان ، او یک برونگرا که باعث می شود آن را آسان برای او به کار با همه مردم است. او نیز وفادار و متعهد اخلاقی و هدایت مشتریان به راه راست. او نیز مثبت و پر انرژی و معتبر خریدار نماینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>