مسکن این هفته: Matson بالا مسکن با تمرکز بر بهار منطقه

منتشر شده

اگر سوزان Matson مسکن با خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین بود که در نوع فرد به لاف زدن او را تا حد زیادی به لاف زدن در مورد. این است که او “با فروتنی خود” یا سبک او.

اول Matson در بالا 1 درصد از Realtors در سراسر کشور شده است در بالای 2 درصد از خانه بهتر و باغ ها در سراسر کشور زمرد نخبگان پس از 2015 و برنده بسیاری از دیگر افتخارات و جوایز.

به علاوه پس از نزدیک به سه دهه در صنعت املاک و مستغلات با دانش و تجربه پس از از خریداران و فروشندگان به طور یکسان. او همچنین دریافت بسیاری از ارجاع از مشتریان راضی است که صحبت می کند به شدت از خدمات او فراهم می کند.

او نیز معتبر خانه های لوکس متخصص بازاریابی; یک عضو از موسسه خانه های لوکس بازاریابی و دارای یک فارغ التحصیل مسکن موسسه تعیین.

Matson شناخته شده بودن یک فرد مردم سازمان یافته و با این نسخهها کار با تمام مشتریان از اولین زمان خریداران خانه و فروشندگان برای کسانی که علاقه مند در خانه های لوکس. او همچنین شناخته شده برای او و صبر و شکیبایی برای توضیح تمامی مراحل و صحت و سرسختی است. او همچنین در دسترس به مشتریان خود 24-7 هر زمان که آنها به او نیاز دارند.

“من لذت بردن از کار با, اولین بار خریداران خانه و راه رفتن با آنها را از طریق کل فرایند درست مثل من با همه مشتریان من” Matson گفت.

همچنین Matson صرف بیش از 25 سال در بازاریابی در سطح اجرایی در صنعت فن آوری بالا که در آن او مذاکره چند دلار موافقت نامه. این انتقال تجربه به خوبی به املاک و مستغلات و کمک به مشتریان خود را.

تمرکز اصلی او در منطقه بهار است که شامل قهرمانان منطقه است. او با بسیاری از مشتریان در Gleannloch مزارع گلباد راک کریک به نام چند محله در این منطقه است. این جوامع ارائه خانه های با قیمت از $200,000 برای $2.4 میلیون.

“وجود دارد فعالیت بیشتر در حال حاضر از اکثر مردم فکر می کنم, اما این همه محلی (بهار) بسته به محل و محدوده قیمت” Matson گفت.

و بهار در منطقه یک در حال رشد منطقه با تمام امکانات صاحب خانه می تواند نیاز است بنابراین هیچ دلیلی برای ترک این منطقه است.

به علاوه با نرخ بهره پایین تر از آنها بوده است در این زمان بسیار خوبی برای خرید و یا فروش.

Matson تحسین از روچستر میشیگان و خود را به دست آورده کارشناسی در رشته بازاریابی در دانشگاه میشیگان. او آمد به هوستون در سال 2004 و در حال حاضر یک خانواده از نه نفر از جمله چهار فرزند رشد کرده و سه نوه.

زمانی که Matson کار نمی کند, او یک مدافع حقوق حیوانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>