مسکن این هفته: Kelley Austin اخلاق کار مزایای مشتریان

منتشر شده

هوستون انعطاف پذیر است. این چیزی است که هوستون است همه چیز در مورد غلبه بر موانع.

“ما از طریق طوفان هاروی بنابراین من می دانم که ما می توانید از طریق هر چیزی. من خوش شانس هستم, به یک پیشرو شرکت املاک و مستغلات در هوستون و درجه یک از عوامل. این صنعت همیشه در حال تغییر و مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول (MTSIR) من را نگه می دارد آگاهانه در مورد آخرین ابزار برای کمک به من بود بهترین عامل برای مشتریان من” گفت: کلی Austin مسکن با MTSIR.

Austin بومی Houstonian فارغ التحصیل از دانشگاه فناوری تگزاس. پس از کالج او به هوستون بازگشت و زندگی در یادبود منطقه برای 17 سال به طوری که او می داند این منطقه و مدارس هست. او نیز در بسیاری از سازمان های مختلف.

قبل از, املاک و مستغلات, Austin مشغول به کار در خرده فروشی پوشاک برای 15 سال و متعلق به یه فروشگاه لباس در این گالری منطقه است.

“که همان روحیه کارآفرینی و اخلاق کار حمل بیش به حرفه ای املاک و مستغلات” Austin گفت. “و من همیشه و همچنان به تلاش برای ارائه خدمات مشتری.”

Austin نیز تا به حال یک خانه چوب بست کسب و کار هوستون خانه رسیدگی. که تجربه به او کمک کرد تا در آماده سازی مشتریان خانه قبل از لیست.

قبل از تبدیل شدن به یک مسکن 18 سال پیش Austin رفت و به خانه باز برای دیدن چگونه صاحب خانه تزئین و ساخته شده خود را به خانه یک خانه.

تمرکز اصلی او در زمینه یادبود Tanglewood غرب دانشگاه بهار شاخه و ارتفاع.

Austin شناخته شده است برای خدمات به مشتریان عالی سازمان فکر کردن خارج از جعبه و عشق او از مردم است. او نیز برای اینکه حرفه ای با مهارت های افراد قابل اعتماد آگاه از تغییر شرایط بازار قوی رابط صادق و همیشه در دسترس برای مشتریان خود و مهارت در مذاکره ،

برنده جایزه مسکن او دریافت بسیاری از جوایز و افتخارات. برای مثال او شده است یکی از بالا 10 ملکی و در دایره تعالی سالن از شهرت هر دو در MTSIR.

“جایزه من بیشتر افتخار من است مشتری تجربه امتیاز است که 4.98 / 5.00 مقیاس. مشتریان نرخ ملکی که بر اساس شایستگی دانش بازار ارتباطات و به طور کلی تجربه” Austin گفت.

او همچنین ادامه داد: آموزش و پرورش برای اطمینان از مشتریان خود دریافت بهترین خدمات ممکن است. برای مثال او یک گواهی نفی متخصص.

“من احساس می کنم درست احساس رضایت زمانی که من پیدا کردن مشتریان من خانه رویایی خود را و یا زمانی که من فروش مشتریان صفحه اصلی. من دوست دارم آنچه من انجام است و هیچ چیز مانند صنعت املاک و مستغلات” Austin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>