مسکن این هفته: استخدام یک مشاور املاک برای خرید و فروش خانه

منتشر شده

بسیاری از مردم فکر می کنم آنها می توانید خرید و یا فروش خانه خود را.

“آنها نمی در نظر گرفتن همه مذاکره امتیاز است که می آیند تا در طول معامله و داشتن یک حرفه ای تسهیل فرآیند می تواند آنها را ذخیره کنید هزاران دلار است.

مصرف کنندگان نیاز به کسی که آشنا با جنبه های هوستون بازار به می دانم که آنها در حال ساخت تصمیم درست و به دنبال محل مناسب برای آنها.

به علاوه هوستون می تواند یک چالش در بازار با محدود قوانین منطقه بندی در بسیاری از مناطق به همین دلیل است که داشتن یک مسکن در هوستون بسیار مهم است” گفت: Lauren Dito واکر مسکن با بث ولف ملکی واقعی زندگی.

واکر در نظر نیست و کار خود را به عنوان یک فروشنده.

کمک به مشتریان

“من مشغول به کار با مشتریان برای سال قبل از آنها خرید یک خانه به دلیل من می خواهم آنها را به احساس راحتی با این تصمیم آنها در حال ساخت است. خرید یک خانه است که بزرگترین سرمایه گذاری بیشتر مردم خواهد شد. این است که چرا مشتریان من به من زمانی که آنها آماده به خرید یکی دیگر از خانه و مراجعه خود و دوستان و خانواده و همکاران” واکر گفت.

به عنوان یک عضو بث ولف جابجایی تیم واکر آشنا با تمام مناطق هوستون. او خواستار انرژی راهرو خانه او زندگی می کردند در مناطق مختلف در اطراف هوستون.

واکر شده است در صنعت املاک و مستغلات برای 12 سال گذشته و نه یک مجموعه تمرکز بر منطقه است.

به عنوان یک گواهی جابجایی متخصص بث ولف او کمک می کند تا مشتریان در مناطق آنها علاقه مند هستند.

واکر شناخته شده است برای او استثنایی مهارت های ارتباطی و آموزش به مشتریان در فرایند به طور کامل. او همچنین شناخته شده به صورت قاطعانه بودن کمک می کند که با بودن قادر به مذاکره بدون اینکه تهاجمی است.

مهمتر از همه او اخلاقی و صادقانه با مشتریان و درمان همه نسبتا.

واکر زندگی در کالیفرنیا و آریزونا قبل از حرکت به هوستون در دبیرستان و خانواده اش مستقر در جنگل.

پس از کالج او نقل مکان کرد به ارتفاعات.

“من همیشه دوست داشتم کار کردن با افراد و به دنبال در خانه. من فارغ التحصیل با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی با تمرکز بر روی بازاریابی بنابراین مسکونی املاک و مستغلات به نظر می رسید مانند یک مناسب است. هنگامی که من شروع کردم متوجه شدم چقدر دوست داشتم با استفاده از خلاقیت و مذاکره بخشی از صنعت است. من عاشق گرفتن مشتریان من بهترین معامله ممکن” واکر گفت.

واکر تجارب پس زمینه و دانش بازار را به رهبری او را به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در بث ولف پس از سال 2011 و او داده شده است جایزه های اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>