مسکن این هفته: تجربه DNA و دانش بهره مند مشتریان

منتشر شده

ملیندا گوردن مسکن با برنشتاین ملک نه تنها املاک و مستغلات در DNA او نیز دارای تجربه و دانش نه تنها از بودن در این صنعت اما او در خانواده متعلق به کسب و کار.

“من خانواده کسب و کار تجاری املاک و مستغلات و آنها نیز متعلق به آل رسمی می پوشند. پس از آن بود بسیار لذت کار با پدر من برای 22 سال” گوردون گفت.

گوردون نیز مشغول به کار در خانواده کسب و کار خرده فروشی که در آن او honed مهارت های بسیاری از از مذاکره و قیمت گذاری محصول به خرید تجزیه و تحلیل و تدارکات و کار بر روی بودجه کار با متنوع مشتریان به پیدا کردن آیتم ها برای دیدار با نیازهای خود را و بیشتر.

“هنگامی که پدرم در گذشت و کسب و کار فروخته شد, آن زمان برای یک تغییر است. بنابراین من شروع به کار در املاک و مستغلات مسکونی و من آن را دوست دارم. من عاشق کار با مشتریان و کمک به آنها در پیدا کردن خانه مناسب برای آنها را به ساخت خاطرات با خانواده خود” گوردون گفت.

برنشتاین ملک دارای تعداد بسیار زیادی از جابجایی مشتریان به دنبال به حرکت به نقاط مختلف هوستون و مناطق اطراف آن. بنابراین برای چهار سال گذشته گوردون در جریان بوده است که در آن مشتریان خود را علاقه مند هستند.

علاوه بر این به عنوان یک بومی Houstonian او می داند که بسیاری از مناطق مختلف است.

“من کار با مشتریان که آنها علاقه مند هستند. بسیاری علاقه مند هستند در مناطق که در آن من زندگی کرده اند مانند غرب دانشگاه بللیر و Briargrove. همچنین دیگر مناطق شامل ارتفاعات برنج نظامی انرژی راهرو سرو بهار شاخه و لیست در می رود” گوردون گفت.

گوردون و همسرش از 30 سال خریداری شده و فروخته شده تعدادی از خانه ها تجربه شخصی او از بودن هر دو خریدار و فروشنده به طوری که او می داند آنچه که مشتریان خود را از طریق رفتن.

با این تجربه او است قادر به کمک به هر معامله را به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.

گوردون ادامه داد: آموزش و پرورش برای اطمینان از مشتریان خود دریافت بهترین خدمات ممکن است. برای مثال او دارای معتبر خریداران نماینده های رسانه های اجتماعی و نرم افزار طراحی.

چند گوردون جوایز و افتخارات شامل حال 2018 ستاره درخشان و 2019 بالا لیزینگ عامل با برنشتاین ملک.

او نیز برای جلب توجه او به جزئیات مهارت های ارتباطی عالی و صداقت و همچنین اخلاقی در دسترس به مشتریان دوستانه و خروجی. و با سه فرزند بالغ او قادر به کار ساعت های طولانی را برای مشتریان خود.

“از ژانویه و نرخ بهره پایین من شده اند شلوغ تر از من تا کنون و من لذت بردن از کار با هر یک از مشتریان من. من دوست دارم آنچه من انجام می دهم و مردم می گویند آن را نشان می دهد” Gordan گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>