مسکن این هفته: تجربه و خلاقیت سود McNitt مشتریان

منتشر شده

با وجود coronavirus Realtors در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مشتریان در خلاق و در عین حال راه های امن.

“داشتن یک خانه است که رویای آمریکایی است و تغییر نخواهد کرد. و با وجود اجتماعی فاصله و…. ملکی اقتباس کرده اند با استفاده از تکنولوژی و برنامه ریزی دقیق برای کمک به مشتریان. چالش ها چه ملکی مقابله با روزانه و آنها را به شدت برای مشتریان خود در حال حاضر گفت:” علامت گذاری McNitt مسکن با برنشتاین ملک.

همچنین با توجه به coronavirus بسیاری از خریداران به ماندن در خانه پس کسانی که به دنبال خرید باید رقابت کمتر در پیدا کردن خانه آنها می خواهند. به علاوه با نرخ بهره پایین آن است که زمان بسیار خوبی برای خرید و فروش.

و McNitt می داند هوستون که مشتریان خود را درک.

“من 27 سال به عنوان یک مسکن با برنشتاین ملک گرفته اند من همه هوستون و مناطق اطراف آن به دلیل ما قوی جابجایی بخش و مشتریان در حال حرکت در داخل و خارج از بسیاری از مناطق. من تمایل به تمرکز بر روی ایرانیان در منطقه است که ارائه می دهد بسیاری از گزینه های مسکن” McNitt گفت.

McNitt شد برنشتاین اولین جابجایی مدیر و بعد نقل مکان کرد و به کار با خریداران و فروشندگان است.

“من عاشق کار کردن با مشتریان و هرگز به عقب نگاه کرد,” McNitt گفت.

اما قبل از حرکت به املاک و مستغلات McNitt سعی کردم یک زن و شوهر از چیزهای مختلف است.

“هنگامی که پدر و مادر من نقل مکان از تولسا آن امی برنشتاین است که با کمک پدر و مادر من در خرید خانه خود را. در طول فرایند امی پرسید: اگر من با او کار در برنشتاین ملک. او را دیدم چیزی در من من نمی دانم که وجود دارد” McNitt گفت.

چند سال پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در سال 1989 با درجه بازاریابی او رسیده به امی و بقیه سابقه است.

“کار با مشتریان دهه گذشته شده اند فوق العاده, انجام, و من احساس می کنم خوش شانس که من پیدا کردم املاک و مستغلات به عنوان یک حرفه” McNitt گفت.

او شناخته شده است برای صادق بودن یک برونگرا و عاشق مردم و عاشق تکنولوژی و داشتن مشتریان خود را ، او همچنین شناخته شده برای آموزش مشتریان خود را به طوری که آنها می توانید بهترین تصمیم گیری در تمام جنبه های یک معامله.

McNitt نیز دریافت کرده است بسیاری از افتخارات و جوایز مانند چند سال تولید بالا و هفت سال و پنج ستاره برنده جایزه.

McNitt از تجربه کمک می کند تا مشتریان از جمله با جستجوهای سفارشی, خلاق, تبلیغات در رسانه های اجتماعی انتقادات و پیشنهادات صادقانه به صاحبخانه کمک به مستاجرها با مشکلات ،

“بزرگترین شادی است که در بسته شدن و مشتریان من هستند که در آن آنها می خواهند به. هنگامی که مشتریان خود را مراجعه دوستان و خانواده برای من این یک افتخار است که من را به طور جدی” McNitt گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>