مسکن این هفته: دنا Musfy متصل می شود و مشتریان را به سمت راست صفحه اصلی

منتشر شده

اتصال مشتریان به خانه مناسب در محله مناسب است که مطابق با اهداف خود است که استعداد و مهارت است که کمک می کند تا Realtors موفق است.

یک مشاور املاک دنا Musfy با گرین پادشاه, خواص و صرف بیش از یک دهه انجام درست آن.

“من مشغول به کار در استخدام برای بیش از یک دهه اتصال فرد مناسب با حق شرکت در سمت راست و یا بالعکس کار با شرکت ها برای ارتباط با فرد مناسب برای پر کردن موقعیت. این مهارت چیزی است که من استفاده در املاک و مستغلات حرفه ای اتصال مردم به سمت راست صفحه اصلی” Musfy گفت.

علاوه بر این او موفق است و به عنوان یک بومی Houstonian می داند این شهر و مناطق اطراف آن محله ها و جوامع است.

پس از او ملاقات و صحبت با مشتریان در مورد خود باید-دارا و موارد دیگر در لیست خود او می داند که به کجا نگاه. در واقع او نمی باید تمرکز بر منطقه است.

او با این نسخهها کار با مشتریان در هر کجا که آنها علاقه مند هستند و هر نوع اقامت آنها به دنبال از لیزینگ به اموال و خانه ساخت و ساز جدید و همکاری با سازندگان.

او همچنین با این نسخهها کار با مشتریان در تمام نقاط قیمت از خریداران خانه اولین بار به میلیون دلار خانه.

“من لذت بردن از کار با تمام مشتریان و خریداران و فروشندگان و خریداران خانه اولین بار. من راه رفتن با مشتریان از طریق هر مرحله از فرایند است. من یک خریدار مشاوره برای کمک به آنها را می دانم چه به انتظار و هزینه های دیگر است که همراه با بسته شدن و داشتن یک خانه. با فروشندگان و من هم اجازه دهید آنها را می دانم انتظار چه چیزی را و چگونه ما را به حرکت به جلو با یک طرح بازاریابی. گرینوود شاه را فراهم می کند خدمات دربان برای ارزیابی یک صفحه اصلی برای اطمینان از فروشندگان دست آوردن بهترین پیشنهاد” Musfy گفت.

اگر یک خریدار نیست preapproved او همچنین دارای یک افسر وام می آیند برای کمک به آنها در درک اعداد و چقدر خانه آنها می توانید استطاعت.

“من در استخدام و تصمیم به تغییر شغل. من می دانستم که املاک و مستغلات خواهد بود طبیعی و انتقال آن شد. من دوست دارم آنچه من انجام دهد و من عاشق کار با مشتریان من” Musfy گفت.

Musfy فارغ التحصیل از بللیر دبیرستان به دست آورده و در رشته ارتباطات با تمرکز بر روابط عمومی و بازاریابی از دانشگاه هوستون.

او شناخته شده است برای او مهارت های ارتباطی دانش بازار پسند و با شخصیت است. او نیز شناخته شده است برای در دسترس بودن به مشتریان خود و “هرگز ملاقات یک غریبه.”

او همچنین داوطلبان با هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان و در ارتفاعات جایی که او در خانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>