مسکن این هفته: مشتریان نرخ لیز تاج با 5 ستاره

منتشر شده

حتی اگر برخی از چیزهایی تغییر کرده است, املاک و مستغلات است که هنوز هم در تقاضا.

“چیزهایی که اتفاق می افتد بیشتر از راه دور در حال حاضر. در واقع یک عنوان شرکت ارسال یک دفتر اسناد رسمی به فروشندگان و خریداران خانه و سپس به عنوان شرکت بودجه گرفت. من با خریداران در خانه جدید خود را با کلید گفت:” لیز تاج مسکن با گرین پادشاه خواص.

خانه های باز اغلب مجازی, بیش از حد, اگر نه, سپس ضد عفونی کننده و پاک کننده دستمال مرطوب به راحتی در دسترس هستند.

“همه با هم برای اطمینان از کسب و کار همچنان ادامه دارد. به علاوه من انتظار می رود نرخ وام مسکن به پایین باقی می ماند و خانه و بیشتر به آمده در بازار” تاج گفت.

تاج تمرکز اولیه وست هوستون اما با توجه به زندگی در بسیاری از مناطق او آشنا است با داخل حلقه غرب دانشگاه ارتفاعات و بللیر.

او همچنین تا به حال مشتریان در سرو و کتی. او می رود که در آن مشتریان علاقه مند هستند.

تاج به دست آمده او مجوز در سال 2008 و شروع به کار برای Greenwood پادشاه. او سال اول کار برای بالا عوامل یادگیری دست اول در مورد صنعت.

“این یک تصادف است و من آن را دوست داشتم. وقتی که من شروع به کار به عنوان سرویس کامل و تمام وقت در سال 2009 من بیشتر از آماده” تاج گفت.

تاج همچنین املاک و مستغلات “در DNA است.”

“در حال رشد در لیتل راک پدر بزرگ من یک سازنده. من رفت و با او به سایت های ساختمان و خانه های باز. مادر من هم بدبختانه خانه با من در کنار او” تاج گفت.

در متدیست جنوبی دانشگاه, تاج میخواندم به زبان انگلیسی و مورد مطالعه قرار گرفتند ، او همچنین به دست آورده یوگا آموزش گواهینامه و شروع به آموزش. در سال 2007 او منتقل شده بود به هوستون برای باز کردن یک حق رای دادن.

“من تا به حال شده است در هوستون شش ماه بود و در برخورد با همه جنبه های در حال اجرا در استودیو اما متوجه شدم املاک و مستغلات بود عشق من. من تدریس یوگا در کالج بود و خدا را شکر که مرا به هوستون. املاک و مستغلات است که من انجام داده اند از آنجا که” تاج گفت.

کرونا شناخته شده بودن واقعی فرد مردم; مشتریان او هستند اولویت است. او شناخته شده است برای در دسترس بودن و صادقانه و شفاف با عالی مهارت در مذاکره ، او یک لیست از اطلاعات تماس برای کمک به مشتریان و سازمان است ماندن در تماس با مشتریان است. او همچنین با این نسخهها کار ساعت های طولانی برای اطمینان از همه چیز می رود هموار. بیشتر از همه او را دوست دارد کمک به مردم است.

او تجربه و شور و شوق برای مشتریان اهداف منجر به او را به داشتن پنج ستاره مشتری امتیاز در HAR.com. او نیز لذت می برد کار با خریداران خانه اولین بار راه رفتن آنها را از طریق هر مرحله.

“خط پایین این است که من دوست دارم آنچه من انجام دهد و من نمی توانم تصور کنید که انجام هر چیز دیگری” تاج گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>