مسکن این هفته: Cesar Estefan را در بازی های المپیک, آموزش مزایای مشتریان

منتشر شده

در آن طول می کشد به رسمیت شناختن یکی از استعداد های دقیق خود-نظم و انضباط و تمرکز بر آموزش و تمرین فداکاری و بسیاری از فداکاری برای آموزش و برای بازی های المپیک است. طول می کشد بیش از یک رویا.

کسر Estefan مسکن با داگلاس Elliman املاک و مستغلات — تگزاس روت برای 12 سال کار به سمت بازی های المپیک در ژیمناستیک, اما با توجه به آسیب دیدگی او تا به حال به بازنشستگی قبل از رسیدن به هدف خود است. اما این ویژگی های گنجانده شده در شخصیت او در سنین همراه با دیگر مهارت ها و استعدادهای خود را از موقعیت های قبلی به عنوان یک مسکن است که او به ارمغان می آورد به مشتریان املاک و مستغلات.

“زمانی که من آموزش برای بازی های المپیک, من جهان سفر کرده رقابت. من یاد گرفتم خیلی طول این سالها در مورد سخت کار کردن, کار کردن با افراد مختلف و دیدن فرهنگ های مختلف” Estefan گفت.

پس از بازنشستگی از آموزش او یک مربی است. او پس از نقل مکان به کار برای یک رهبری ملی سازمان و او یک بار دیگر در سفر به کشور, آموزش و مربیگری هزاران نفر از مردم در همایش ها و سمینارها.

از این مرحله در سالن بزرگ به دفاتر املاک و مستغلات او آموخته مدیریت زمان ایجاد و حفظ روابط سطح بالایی از خدمات هدف تنظیم مهارت های رهبری مثبت عادات کار و غیره.

زمانی که او می خواست به ماندن نزدیک به خانه بدون نیاز به سفر او شروع به خود شرکت ساختمان آن از زمین تا — نرم افزار-راه حل های نیروی انسانی در هوستون — که تا امروز ادامه دارد.

“من هنوز هم خود را طرفدار نیروی انسانی, اما من باید یک تیم مدیریت که اجازه می دهد تا آن را با موفقیت اجرا شده توسط خود را اجازه می دهد من به عنوان یک مادر تمام وقت مسکن است که من تا حد زیادی لذت بردن از” Estefan گفت.

وقتی که می آید به املاک و مستغلات Estefan فکر کردم این امر می تواند خاص به بخشی از زندگی مردم در حالی که آنها در حال ساخت یکی از مهم ترین خرید در زندگی خود را.

“من می خواستم به متخصص برای کمک به راهنمای آنها را از طریق فرایند هموار و کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود,” او گفت:.

Estefan تمرکز اصلی مناطق ریور اوکس و یادبود مناطق. او می رود که در آن مشتریان خود را علاقه مند هستند.

مردم فرد Estefan شناخته شده است برای کار سخت و صادقانه خود آگاه و با انگیزه است. او به ارمغان می آورد یک طرز فکر مثبت می رود بالا و فراتر از آن برای مشتریان است دوستانه و مودب مشتریان ارائه می دهد خدمات به مشتریان عالی است بازار بزرگ دانش و باقی می ماند در حال حاضر در روند املاک و مستغلات و قرارداد تغییرات.

“بسیاری از مردم فکر می کنم من هستم اما من زندگی بسیاری از زندگی. من عاشق کار در املاک و مستغلات. من دوست دارم آنچه که من انجام. من عاشق کار با خریداران و فروشندگان و جلسه اهداف خود” Estefan گفت.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر