مسکن این هفته: ارفع را ‘اولویت’ به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود

منتشر شده

با توجه به COVID-19 همه گیر صنعت املاک و مستغلات به سرعت در حال تغییر باعث ملکی به تجدید نظر در هر مرحله از کسب و کار خود را معاملات.

“همانطور که ما حرکت را از طریق این زمان دشوار است با هم, من می خواهم به تاکید است که من بیشترین اولویت برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان و به راهنمای آنها را در طول فرآیند خرید و یا فروش در این عادی” گفت: رویا ارفع مسکن با بث ولف ملکی واقعی زندگی.

ارفع شده در صنعت املاک و مستغلات برای تقریبا دو دهه و دیده است که بازار در نوسان است. در عین حال این بیماری همه گیر است متفاوت است.

“در حالی که من اصلا یک توپ کریستال, من می گویند که بر اساس تحقیقات و گذشته بازار شوک اکثر خریداران در منطقه ما تغییر نکرده است برنامه های خود را برای خرید یک خانه بر اساس COVID-19 ترس. مشاهده خانه ها ارائه شده است مجازی با قابلیت های و با کم نرخ بهره وام مسکن بعید است که خریدار فعالیت تغییر خواهد کرد” ارفع گفت.

او آشنایی با هوستون بازار داشتن زندگی در مناطق مختلف در بیشتر هوستون منطقه شهری 40 سال گذشته از جمله قند و شکر, زمین, جنگل, در داخل حلقه 610 و انرژی راهرو که در آن او زندگی می کند در حال حاضر. او همچنین با این نسخهها کار با جابجایی شرکت ها برای کسانی که در حال حرکت در داخل و خارج از مناطق هوستون و فراتر از آن.

ارفع در ایران متولد شده و منتقل شده به هوستون 40 سال پیش به عنوان یک کودک و در نظر خودش Houstonian. او دو زبانه در زبان های انگلیسی و فارسی و در حال یادگیری زبان اسپانیایی است.

قبل از به املاک و مستغلات ارفع در بانکی کار با سازندگان. او شیفته املاک و مستغلات و دوست داشتنی تور خانه.

“این طبیعی بود برای من برای انتخاب این مسیر که از این فرصت به وجود آمد به کار با مربیان بث ولف و اد ولف,” ارفع گفت.

او همچنین برنده جایزه مسکن به عنوان او متوالی شده است یک تولید بالا در بث ولف Realtors.

او به طور مداوم به دست آورده بالا رتبه بندی رضایت مشتری از مشتریان و شد در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده با زندگی واقعی در سال 2019.

او همچنین ادامه داد: آموزش و پرورش برای اطمینان از مشتریان دریافت بهترین خدمات ممکن است. او دارای یک گواهینامه از فارغ التحصیل مسکن موسسه گواهی معتبر خریدار نماینده و سیستم های مدیریت محتوا و او گواهی برای کار با جابجایی شرکت. او همچنین پلاتین و طلا رضایت مشتری گواهی.

ارفع شناخته شده است به یک بیمار مراقبت فردی دقیق گرا عالی مذاکره و یک شنونده خوب است.

“من دوست دارم برای دیدن من خوشحال مشتریان انجام اهداف خود” ارفع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>