مسکن این هفته: آدریانا بانک ها تجربه و دانش و کمک به مشتریان در طول ‘زمان به چالش کشیدن’

منتشر شده

صنعت املاک و مستغلات است که در حال گذار با مدل های کسب و کار تغییر با همیشه در حال تغییر بازار.

“این یکی از دلایلی است که من به کار سخت برای حفظ مشتریان من اعتماد. آنها نیاز به می دانم که من تا به دقیقه به دقیقه در جریان روند داده ها و شرایط بازار گفت:” آدریانا بانک مسکن با داگلاس Elliman املاک و مستغلات.

بانک ها شده است یک مسکن برای 10 سال است و شاهد تغییرات زیادی در این صنعت اما نه به عنوان به سرعت به عنوان آنها اتفاق می افتد در حال حاضر.

“در طول این زمان به چالش کشیدن من اینجا هستم برای حمایت از مشتریان من در یک سطح شخصی و حرفه ای با حمایت از داگلاس Elliman املاک و مستغلات به عنوان ما از موضع قوی و متعهد به هوستون” بانک ها گفت.

بانک تمرکز اصلی مناطق عبارتند از داخل حلقه 610 رودخانه اوکس Tanglewood/ Briargrove بالا, کربی, Afton اوکس یادبود ارتفاعات جنگل بلوط/باغ بلوط غرب دانشگاه بلوار اوکس کتی برنج/موزه منطقه, مونترو, مرکز شهر, منطقه, و بیشتر.

“آن است که زمان زیادی برای خرید یک خانه به عنوان نرخ بهره پایین” بانک ها گفت.

بانک بومی Houstonian بنابراین او می داند که بسیاری از مناطق مختلف در اطراف هوستون که مشتریان خود را درک. او همچنین فارغ التحصیل از دانشگاه Tulane در رشته کسب و کار عمومی/رفتار مصرف کننده است که بازاریابی متمرکز است.

“من بخشی از آمریکا انجمن بازاریابی و مذاکرات در زمان هر کلاس های ارائه شده برای من عشق به مذاکره کنند. پدر و مادر من گفت: من آغاز شده و در 3 سال” بانک ها گفت.

املاک و مستغلات در بانک DNA از خانواده اش. او نیز تصمیم گرفتند در این زمینه است چرا که او را دوست دارد روابط و کار را برای مشتریان خود’ خرید و فروش نیاز دارد.

“دانش قدرت است, بنابراین من نیز در تلاش برای آموزش مشتریان به طوری که آنها می توانید بهترین تصمیم گیری” بانک ها گفت.

بانک شناخته شده است که کار سخت یک شنونده خوب و صادقانه و مستقیم و اعداد فرد که به منافع مشتریان خود را. او همچنین فکر می کند در خارج از جعبه است که قابل اعتماد و آگاه و می شود کار انجام می شود.

قبل از به املاک و مستغلات بانک ها برگزار شد شغل که آمادگی خود را برای کمک به مشتریان خرید و فروش خانه. به عنوان مثال او را به عنوان یک خبره landman برای یک شرکت نفت و گاز که افزایش عشق او را از املاک و مستغلات. در نهایت او آغاز یک روابط عمومی برای شرکت و بعد از آن مشغول به کار به عنوان یک جمع آوری کمک. این موقعیت کمک به بهبود کسب و کار و فروش و مهارت های مردم پس از تبدیل شدن به یک مسکن طبیعی بود انتقال.

همه بانک ها تجربه و مهارت های انباشته شده اند به طور مداوم در حال بالا تولید کننده پس از به دست آوردن او مجوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>