آماده است یا نه: انتخابات هزینه ها افزایش می یابد در دبستان برای ویروس رای گیری

واشنگتن (AP) — تقاضا برای پست الکترونیکی-در برگه های رای صعودی است. انتخابات کارگران نیاز به آموزش است. و غرفه رای گیری ممکن است باید مجهز به سپر حفاظتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان مقامات آماده شدن برای نوامبر. 3 انتخابات یک یقین روشن است: آن را در آینده با یک برچسب قیمت بزرگ.

“انتخابات ندارد و تقریبا این منابع را به آماده سازی و تغییرات آنها نیاز به اجرای یک انتخابات در یک بیماری همه گیر” گفت: وندی Weiser سر Brennan Center for Justice دموکراسی در برنامه. “ما در حال دیدن این همه جا.”

تیره و تار عرضه: COVID-19 سنبله باعث کمبود مواد غذایی فراتر از کاغذ توالت

همه گیر فرستاده است دولت و مقامات محلی تکاپوی آماده شدن برای انتخابات مانند چند نفر دیگر یک تلاش فوق العاده ای در دوران ریاست جمهوری در یک مسابقه به عنوان ویروس موارد افزایش در سراسر ایالات متحده

COVID-19-مربوط به نگرانی در آوردن مطالبات به صورت گام به مطمئن شوید که انتخابات فقط چهار ماه دور امن هستند. اما طولانی وعده داده شده فدرال کمک به, کمک های نقدی گرسنگی متحده مقابله است متوقف شده در کاپیتول هیل.

پول می تواند کمک به پرداخت برای تبدیل سن رأی به یک بیماری همه گیر-سیستم های آماده. مرکزی که هزینه چاپ و پست الکترونیکی-در آراء و پستی. نیز وجود دارد که هزینه های به اطمینان حاصل شود فرد در رای گیری امن با تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای نظرسنجی کارگران که تمایل به بزرگتر و بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیمار از ویروس و آموزش کارگران جدید است. گران ماشین آلات مورد نیاز به سرعت شمارش آرا.

خاموش کردن قسمت 2? هیدلگو ترنر تماس برای اقامت در خانه سفارش

و مسائل پیچیده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گریزی به پست الکترونیکی-در انتخابات. با نگران کننده نظم او derides روند به عنوان تقلب حتی اگر هیچ مدرکی وجود ندارد که از تقلب و خود گشتند تیم تطبیق با واقعیت جدید گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری.

“به عنوان مواردی از coronavirus در این کشور افزایش آن را حیاتی است که همه رای دهندگان قادر به پای صندوق های رأی رفتند از خانه به رأی گیری از طریق پست” گفت: سناتور. ctq D-Minn.

یک COVID-19 پاسخ به لایحه تصویب شده توسط مجلس در ممکن است شامل $3.6 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای با انتخابات اما سنا نمی خواهد به نوبه خود به اندازه گیری تا اواخر ماه جولای. خواهان مبارزه 400 میلیون دلار قسط از انتخابات کمک این در ماه مارس قبل از موافقت با آن است.

اما کلید سنا جمهوری خواهان به نظر می رسد به احتمال زیاد به حمایت بیشتر انتخابات کمک مالی به رغم مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان و حتی ارائه به پایین مورد نیاز است که دولت ها قرار داده تا مطابق بودجه به واجد شرایط برای فدرال پول نقد.

“من آماده نه تنها در نگاه به پول بیشتر برای ایالات متحده برای استفاده به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب برای برگزاری انتخابات در این سال بلکه حتی در نظر گرفتن هر نوع مطابق با نیاز داریم” گفت: Roy Blunt, R-Mo. رئیس مجلس سنا پنل با مسئولیت این موضوع است. “ما می تواند همچنان به کار به سمت یک انتخابات است که تولید یک نتیجه است که مردم اعتماد به نفس در انجام می شود و در راه است که هر کسی که می خواهد برای رای دادن به رای بدهند.”

همه گیر فوران این بهار در وسط خارجه مقدماتی وادار بسیاری از مقامات برای به تاخیر انداختن انتخابات هفته ها و حتی ماه. آنها در برخورد با نظرسنجی کارگر لغو رای گیری محل تغییرات و انفجار غیابی.

رای گیری حقوق گروه ها به خصوص در رابطه با ترکیبات از حوزه های رأی گیری که منجر به صف های طولانی در میلواکی آتلانتا و لاس وگاس. آنها از ترس تکرار در ماه نوامبر.

به عنوان مذاکرات در آینده COVID-19 امداد لایحه شروع در کاپیتول هیل, رقم نهایی برای انتخابات مطمئن است برای پایان دادن به بسیار کمتر از $3.6 میلیارد دلار پیش بینی شده توسط مجلس. این رقم به دنبال Brennan Center توصیه هایی برای آماده سازی برای هجوم غیابی در حالی که ارائه زود تر گزینه های رای گیری و حفاظت از محله های رای گیری ،

حتی قبل از همه گیر انتخابات دفاتر به طور معمول تحت بودجه تنگ است. آیووا, وزیر امور خارجه, Paul D. Pate که رئيس جمهور از انجمن ملی از وزرای دولت گفت: این گروه در تماس بوده است در دولت فدرال برای ارائه یک منبع ثابت از بودجه ویژه برای کمک به مقابله با هزینه های جاری برای حفاظت از این کشور سیستم انتخابات از cyberthreats.

برای گرجستان اولیه در ماه گذشته انتخابات صرف $8.1 میلیون نفر از حدود 10.9 میلیون دلار از دولت دریافت کرده است در بودجه فدرال. پول مورد استفاده قرار گرفت برای ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی به 6.9 میلیون نفر ثبت نام رای دهندگان و چاپ غیابی برای شهرستان انتخابات دفاتر. برخی از آن نیز مورد استفاده قرار گرفت برای خرید PPE و امن رها کردن جعبه برای شهرستانهای استان است.

در همین حال دولت انتخابات بخش دیده است 90000 دلار کاهش بودجه جاری سال به گرجستان — مانند بقیه ملت — معاملات با کاهش درآمد ناشی از این بیماری همه گیر.

دولت باقی مانده بودجه فدرال استفاده خواهد شد برای کمک به پوشش هزینه های در حال توسعه یک سیستم آنلاین برای رای دهندگان به درخواست غیابی کمتر گران تر از ارسال رای گیری برنامه های کاربردی برای هر رای دهنده و بررسی است که آیا نصب پلکسی گلاس تقسیم در اطراف ماشین های رای گیری می تواند اجازه می دهد بیشتر رای دهندگان در یک محل رای گیری در یک زمان.

در کلرادو جهانی رای-توسط-mail دولت دنور انتخابات اتاق تا به حال به کاهش بودجه خود را با 7.5 درصد حدود 980,000. Jocelyn Bucaro, Denver, انتخابات, مدیر گفت: بودجه فدرال فرستاده شده در این سال کمک کرد تا با خرید PPE و دیگر بیماری همه گیر مرتبط با لوازم.

آیووا به همین ترتیب صرف آن فدرال در پست الکترونیکی-در رای گیری و همه گیر لوازم Pate گفت.

رأی-با-ایمیل جانبازان و فروشندگان تجهیزات و نرم افزار و آراء و پاکت نامه که مورد نیاز خواهد بود در ماه نوامبر می گویند پنجره برای خرید آنها به سرعت بسته شدن.

“در حال حاضر آنچه که من از دیدن در بسیاری از مکان هایی است که فقط در این نوع از بی تصمیمی است. چه هستند که ما قرار بود برنامه ریزی شده است ؟ رای گیری از طریق پست و یا حضوری و یا ترکیبی ؟ ” گفت: Jeff الینگتون جمهور Runbeck انتخابات و خدمات آن چاپ برگه های رای و ویژه پاکت نامه با استفاده از پست الکترونیکی و لوازم بالا-حجم پاکت بر حسب.

“تصمیم گیری فقط باید ساخته شود به طوری که مردم می توانید شروع به قرار دادن یک طرح به جای” او گفت:.

BlueCrest یک Pitney Bowes spinoff, فروش با حجم بالا مرتب سازی ماشین آلات است که رسیدگی به 50000 رای پاکت در ساعت. این نوع از بحران بزرگ استان ها انتظار می رود به صورت Nov. 3 متحده از جمله در ویسکانسین و پنسیلوانیا که در آن ریک بکررا, معاون رئیس جمهور در این شرکت گفت: او شده است صحبت کردن به مقامات. ماشین آلات به طور متوسط $475,000 هر.

“من به آنها بگویید که زمان در حال حاضر,” او گفت:.

___

کسیدی گزارش از آتلانتا. آسوشیتد پرس نویسنده فرانک Bajak در بوستون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>