Lamar جکسون وارد دومین فصل NFL به دنبال entrench خود را به عنوان سازگار تهدید در چه خواهد بود اول خود را کامل مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نویسنده. او خروجی آن با لیگ بالاترین فرد افتخار است.

ریونز کارفرمایی برنده آسوشیتد پرس’ با ارزش ترین بازیکن جایزه 2019 فصل دوم به اتفاق آرا پیروزی در NFL, تاریخچه لیگ اعلام کرد روز شنبه در NFL Honors مراسم است. New England Patriots کارفرمایی تام بردی در سال 2010 تنها بازیکن دیگر تا کنون برای دریافت یک جارو تمیز از آرا.

داشتن تبدیل شده در 23 Jan. 7 Jackson می شود دوم-جوانترین بازیکن تا به حال به افتخار داده. سابق کلیولند براونز در حال اجرا بازگشت جیم براون به دست آورده تمایز در 21 در سال 1957 میلادی نیز برنده سال بعد. Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes نیز 23 هنگامی که او ادعا کرد این جایزه در سال گذشته اما جکسون بود 22 طول مدت فصل به طور منظم.

با چند با استعداد کارفرمایی به عنوان کاتالیست کلاغ پرورشی به لیگ-بهترین 14-2 رکورد در سال 2019. در تأمین NFL را از بالا به ثمر رساند جرم (33.2 امتیاز در هر بازی) Jackson ء تمام سیگنال-تماس گیرنده با 36 عبور touchdowns. او همچنین پیوست بن Roethlisberger به عنوان تنها بازیکنی که دو بازی در همان فصل با عابر امتیاز پس از اهمیت حیاتی علامت در برابر میامی دلفین ها در هفته 1 و دوباره در هفته 10 برابر Cincinnati Bengals.

جکسون همچنین شکست مایکل ویک تک-فصل عجله متری برای یک کارفرمایی با 1,206 با وجود نشستن در هفته 17. کلاغ تحت الشعاع تیم عجله رکورد با 3,296 متری تبدیل شد و اولین گروه از حداقل 1950 به طور متوسط بیش از 200 عجله متری و 200 عبور متری در هر بازی.

پس Mahomes Jackson می شود چهارمین آفریقایی کارفرمایی به رای MVP و سوم آشکار برنده است. او اولین بازیکن در کلاغ’ 24 سال سابقه به کسب جایزه.

بالتیمور فصل به پایان رسید در بخشی دور از کنفدراسیون فوتبال آسیا پلی آف با 28-12 از دست دادن به Tennessee Titans. جکسون نوشته شده 508 متری از مجموع جرم در این بازی اما او انداخت دو interceptions و تکمیل فقط 31 از 59 عبور از میان یک راش از قطره توسط خود رسیور.

“او 23 سال. او جوان تر از (سابق) LSU کارفرمایی جو نقب زدن OK? بنابراین او خیلی خوب شروع به سر در حال حاضر” کلاغ مربی جان ما گفت: بعد از بازی. “منظورم این است که او در طول راه. این منینگ برادران ترکیب به … آنها تا به حال پنج ضرر و زیان خود را در پنج بازی حذفی قبل از آنها برنده یک. [جو] مونتانا [استیو] جوان و [برت] Favre شروع نمی شود یک بازی حذفی خود را تا فصل سوم. [جلب] Brees و [Troy] Aikman تا فصل چهارم و [هارون] راجرز تا فصل پنجم. جالب است.”

دنبال مایکل Middlehurst-شوارتز در توییتر @MikeMSchwartz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de