رتبه بندی NFL جدید لباس برای سال 2020 فصل

منتشر شده

هفت تیم NFL جدید را داشته باشد به نظر می رسد در سال 2020 شود.

لس آنجلس شارژر منفجر همه دور زمانی که آنها جدید خود پرده برداری کرد موضوعات روز سه شنبه. این تیم نشان داد چندین گزینه های جدید از جمله احیای آن قدرت کلاسیک آبی کشباف و ترکیب رنگ است که می تواند شامل شلوار زرد. این تیم همچنین اضافه شدن بازیکنان نیوجرسی اعداد به کلاسیک نورپردازی پیچ کلاه.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: جان مکلین و Aaron Wilson نهایی سال 2020 NFL mock draft

“این بهترین مدرسه در NFL. دست پایین. حتی نزدیک” شارژر ایمنی Rayshawn جنکینز گفت: در تیم سایت.

هفته گذشته Browns نشان داد خود را به لباس های جدید که شامل یک رجعت به حق رای دادن گذشته. در واقع در حال حاضر Browns لباس را نگاه کنید که چگونه Browns قرار است نگاه کنید: قهوه ای کلاسیک کشباف با مکمل نارنجی راه راه آستین با هیچ یک از ساختگی زنگ ها و سوت به جز Nike swoosh.

در پایان مقابل از طیف شاهین’ جدید لباس فلاپ. ATL در مقابل کشباف در حالی که با سر اشاره کردن خوب به شهرستان reeks یک حق رای تلاش می شود کمی بیش از حد سرد است.

وطن پرستان و Bucaneers همچنین نشان داد جدید لباس و کلت ساخته شده ترفند جزئی به آنان است. لس آنجلس قوچ رونمایی از لوگوی جدید و انتظار می رود برای نشان دادن لباس های جدید به زودی.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک رتبه بندی از هفت جدید NFL لباس های آینده در سال 2020 شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>