اعمال تصادفی از مهربانی پخش در سراسر کشور بالابر ارواح در میان COVID-19 همه گیر

منتشر شده

مردم در سراسر جهان در وسط یک بحران بهداشتی هستند, های خود را اعمال تصادفی از مهربانی برای کمک به بلند کردن ارواح از دوستان و همسایه و غریبه.

با اخبار COVID-19 روز رسانی هشدارها و نگرانی های در حال اجرا را از طریق خوراک روزانه ما 24/7, آن را به خوبی ببینید مردم پله و انجام اعمال تصادفی از مهربانی در طول این زمان نیاز است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: بیشتر موارد گزارش شده به عنوان شهرستان هریس آماده پناهگاه در محل سفارش

مردمی دور و نزدیک در حال کمک به یکدیگر است. این که آیا آن یک تماس تلفنی برای چک کردن در با یک دوست خرید مواد غذایی برای سالمندان, همسایه و یا اهدای مواد غذایی محلی خود را مراقبت های بهداشتی کارگران بسیاری از آنها پله تا بشقاب و ضربه زدن به یک خانه اجرا از مهربانی پارک در این زمان تلاش.

کارولین Molloy به اشتراک گذاشته شده در توییتر پست: “نظر من در جامعه محلی ما برنامه که من تا به حال شده است قادر به دریافت هر گونه تازه و سبزی و یا تخم مرغ محلی در منطقه برای یک هفته و همسایه مهربانی سمت چپ من در حال حاضر Smiling face with 3 hearts اعمال کوچک از مهربانی را تمام تفاوت.”

درخواست کسی که اگر آنها خوب ترک توجه داشته باشید در همسایه ها برای دیدن اگر آنها نیاز به چیزی در حالی که شما اجرا به فروشگاه های حمایتی لبخند به شما به عنوان عبور از غریبه ها در خیابان این ها همه راه های مردمی در سراسر آمریکا در حال دوش گرفتن اعمال محبت در هر یک از دیگر در طول این بی سابقه بار.

حتی بچه ها در حال وارد شدن به روح محبت انجام همه چیز را برای پدر و مادر و خواهر و برادر و همسایه-مانند ترک الهام بخش یادداشت و نوشتن پیام های دلگرم کننده در پیاده رو با گچ.

اعمال تصادفی از مهربانی: در مواجهه با کروناویروس محدودیت این 18 نمادین هوستون رستوران نیاز به حمایت شما

جسی در توییتر به اشتراک گذاشته یک پست در مورد آنچه که کودک خود را تشویق آنها را به انجام.: “به روز رسانی از من 11 سال است صبح زوم جلسه با کلاس های خود. معلم خود را به آنها یک لیست از اعمال تصادفی از مهربانی برای کمک به پدر و مادر خود است و درخواست هر یک از آنها را به انتخاب چند و کلاس بگویید آنچه را که آنها قصد انجام دهید.”

چه تشویق اعمال تصادفی از مهربانی شما دیده می شود در اطراف شهر ؟

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>