برامدگی لبه طبقات سنگ پل coronavirus عفونت می فرستد تکان طریق مجلس سنا طی عمده محرک بحث

رند پل سناتور. R-Ky., آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus و در حال تهدید خود اعلام کرد که یکشنبه است.

تشخیص به مجلس سنا آماده برای حرکت به جلو در یک coronavirus محرک بسته کمک با هدف کاهش تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری است. چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اعلام کرد در روز یکشنبه آنها را خود قرنطینه به عنوان یک نتیجه از پل را تشخیص.

سرجیو Gor پل معاون رئیس ستاد این سناتور گفت: “تصمیم گرفت برای آزمایش پس از حضور در یک رویداد که در آن دو نفر پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19 حتی اگر او نبود آگاهی از هر گونه تماس مستقیم با هر یک از آنها است.”

Gor گفت: پل است که در گروه خطر بالاتر پس از داشتن بخشی از ریه خارج می شود سال گذشته پس از آن آسیب دیده بود در یک سال 2017 حمله توسط همسایه خود را.

پل تشخيص همچنین سوالات مطرح شده در مورد رفتار او پس از او ادامه داد: برای حضور در حوادث و استفاده از امکانات مشترک به عنوان او در انتظار نتایج آزمون.

چند رسانه های خبری گزارش دادند که پولس با استفاده از Senategym و استخر به تازگی به عنوان یکشنبه صبح همان روز اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت است. چند نمایندگان مجلس همچنین گزارش صرف ناهار به تازگی با پل.

این اقدامات به خود جلب کرد انتقاد شدید از حداقل یک همکار سناتور.

بیشتر: آگهی های جدید از گروه محافظه کار اهداف مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پیام

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از چین به عنوان یک فویل هنگامی که صحبت کردن در coronavirus فاصله خود را از انتقاد

“این آمریکا است که کاملا غیر مسئولانه ایم” کریستن سن. Synema D-Ariz. “شما نمی تواند نزدیکی افراد دیگر در حالی که انتظار برای coronavirus نتایج آزمون. آن را به خطر می اندازد دیگران & احتمال را افزایش می دهد گسترش ویروس.”

اخبار پل تشخيص آمد و به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., حرکت رو به جلو با بسته محرک است که انتظار می رود به رویکرد 2 تریلیون دلار. در اوایل یکشنبه مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد او نمی خواهد حمایت از این لایحه به عنوان نوشته شده است و قول داد آمریکا خواهد حرکت رو به جلو خود را با قانون.

اما مک کانل گفت: او هنوز هم نگه cloture رای در روز یکشنبه. اگر تایید شود که رای خواهد حد بحث در مورد اندازه گیری به 30 ساعت پیش از رای نهایی که مک کانل امید برگزار خواهد شد دوشنبه.

در پاسخ به پولس تشخیص جمهوریخواه سنسور. مایک لی و میت رامنی از یوتا اعلام کردند که تحت self-قرنطينه. از دست دادن رای خود را در علاوه بر این به کسانی که از جمهوری خواهان سنسور. ریک اسکات و کری گارنر که در حال حاضر تحت self-قرنطینه – می تواند تهدیدی برای اندازه گیری گذشت.

پل بود که اول عضو کنگره برای تست مثبت برای ویروس. هفته گذشته مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا اعلام کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت است.

پولس در کاپیتول هیل چند روز در هفته گذشته. در این بیانیه از دفتر او نگفت که پل آزمایش مثبت و نه زمانی که او قرارداد ممکن است این بیماری است.

سناتور. جان Thune R-S. D. گفت: نمایندگان مجلس در حال صحبت کردن با یک دکتر برای تعیین چه مرحله آنها باید بعد از پل تشخیص است.

“ما فقط یاد گرفته ما همکار رند پل دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. افکار و دعاهای ما با او برای بهبودی سریع,” Thune گفت: در آمریکا هستند. “ما را از مشورت با پزشک متخصص در اینجا در کنگره آمریکا در مورد اقدامات مناسب برای کسانی از ما که در تماس با سناتور.”

Thune گفت: پل عفونت “است که این نوع از وضعیت است که آمریکایی ها در سراسر کشور در برخورد با حق در حال حاضر. و این بر اهمیت بلافاصله اقدام به ارائه بیشتر برای کمک به مردم آمریکا.”

بیشتر: Coronavirus امداد توافق پلوسی تهمت شدت عبور می کند خانه به عنوان رئیس جمهور اعلام اضطراری ملی

رامنی جمهوریخواه یوتا., تایید کرد که او و دیگر نمایندگان مجلس با حضور در یک ناهار با پل در روز جمعه و با آنها مشاوره با پزشکان قبل از او اعلام کرد بعد از یکشنبه که او را خود به قرنطینه.

“او به خطر بیافتد با توجه شرایط سلامت او تا به حال در گذشته و بنابراین ما خواهید شد, دعا برای او و فکر او را” رامنی به خبرنگاران گفت: در خصوص پل نتیجه تست مثبت. “البته همه این سناتور در حال رفتن به دنبال توصیه های پزشکی به آنچه در عمل باید ما را به مطمئن شوید که ما به هیچ وجه از گسترش این ویروس خودمان است.”

به زودی پس از رامنی اعلام کرد تصمیم خود را برای منزوی کردن خود است.

“پس سناتور رامنی نشسته در کنار سناتور پل برای مدت طولانی در روزهای اخیر و سازگار با CDC ارشاد حضور پزشک دستور داده است او را بلافاصله به خود قرنطینه و نه به رای در سنا طبقه” رامنی دفتر در بیانیه ای گفت.

آن گفت که رامنی را تحت یک آزمایش خود را, اگر چه او در حال حاضر هیچ نشانه ای ندارند.

لی رفت و به خود قرنطینه به زودی بعد از پل افشای مشاوره کنگره حضور پزشک. لی بنا به گزارش ها نیز تا به حال ناهار با پل در روز جمعه.

لی گفت: او هیچ علائم و پزشک گفت که او نیاز به آزمایش می شود.

“با توجه به زمان نزدیکی و مدت زمان قرار گرفتن در معرض من به سن. پل به کارگردانی من به خود قرنطینه برای 14 روز” لی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “این بدان معناست که هیچ سفر و یا رای گیری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>