استیضاح دادگاه از سر گرفته شده است. این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

واشنگتن – رند پل سناتور. R-Ky., استفاده 10 دقیقه صحبت کردن هم به همین سوال رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده پیش از آن در استیضاح محاکمه.

ایستاده در سنا طبقه به همراه یک طبقه نمودار نمایش سوال Paul ذکر نام رسمی برخی از جمهوری خواهان این باورند که خلاف کاران.

“من نه برای منع بر خلاف کاران. من نمی خواهم او را برای رفتن به زندان من نمی خواهم او را به از دست دادن شغل خود را” پل گفت.

“من فکر می کنم این سوال مهم است و من فکر می کنم ما هنوز هم باید به پایین از آن” او ادامه داد.

در طول پرسش و پاسخ بخشی از محاکمه در پنجشنبه رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده با صدای بلند سوال این پل را مشاهده کنید. او گفت: مجلسی “افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که فرستاده شده” و نه ارائه توضیح بیشتر.

بدون ارائه شواهد برای این ادعا این سوال احیا اتهامات از برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که موسس “توطئه” با یک خانه کمیته های عضو ستاد به فاش کردن اطلاعات است که می تواند منجر به رئيس جمهور را استیضاح.

– نیکلاس وو

آلاباما دموکرات داگ جونز به اعلام رای جمعه

سناتور. Doug Jones, D-Ala., قرمز-دولت سناتور دموکرات گفت: یک اطلاعیه در رای نهایی در استیضاح خواهد آمد صبح روز چهارشنبه ساعت قبل از رای گیری نهایی صورت می گیرد در 4 p. m. EST.

“من کار بر روی چیزی و ایجاد یک اطلاعیه در صبح قبل از رفتن من به طبقه” او گفت.

جونز گفت که ذهن او ساخته شده بود و او در نوشتن سخنان.

– نیکلاس وو

Manchin می گوید او هنوز هم مردد در رای نهایی

سناتور. Joe Manchin گفت: او هنوز مردد در استیضاح در روز سه شنبه گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “این یک وضعیت دشوار. آن را دشوار رای می دهند.”

روز دوشنبه در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه Manchin به نام برای censuring تهمت و گفت او را نمی بیند یک مسیر برای استیضاح به موفقیت است. Censuring یک بیانیه رسمی از مخالفت از مجلس سنا.

جمهوری خواهان را ریخته و آب سرد روی ایده censuring مغلوب ساختن پیشی جستن.

Manchin یک دموکرات از ویرجینیای غربی نشان دهنده یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016.

– نیکلاس وو

شومر: عربستان امتناع شهود نتواند ‘خنده آزمون’

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا’ امتناع از تماس شاهدان در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “نتواند خنده آزمون.”

شومر گفت: اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد در برابر کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن بودند “بسیار جدی است.”

“به دخالت در انتخابات – به باج خواهی یک کشور خارجی را به دخالت در انتخابات ما – می شود در هسته بسیار از آنچه ما دموکراسی است که در مورد” شومر گفت. “اگر آمریکایی ها بر این باورند که آنها نمی تعیین این که چه کسی رئیس جمهور است که فرماندار که سناتور, اما که برخی از فرمانروای مقتدر خارجی دور از دسترس می توانید به ما بپیوندید در انتخابات ما که آغاز پایان دموکراسی است.”

مجلس سنا رای جمعه به رد شاهدان در دادگاه پاکسازی راه را برای رای نهایی روز شنبه.

“من فکر می کردم آنها یک مورد فوتی و فوری. اما حتی اگر شما نمی, این ایده که این بدان معنی است که شما باید شهود و اسناد و مدارک هنگامی که ما در حال انجام چیزی به عنوان ماه اوت به عنوان مهم به عنوان یک استیضاح دادگاه نتواند خنده آزمون” شومر گفت. “از جمهوریخواهان حاضر به دریافت مدرک زیرا آنها ترس از آنچه که آن را نشان می دهد و این همه که باید گفت.”

– بارت یانسن

سناتور. ون Hollen: نه محکوم تهمت می فرستد ‘وحشتناک سیگنال’

دموکرات صحبت کردن در کف مجلس سنا روز سه شنبه گفت: استیضاح پرونده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که سناتورها باید برای رای دادن به محکوم کردن و حذف او از روز یکشنبه در.

سناتور. Richard Blumenthal, D-Conn., خواسته خود را در مجلس سنا همکاران برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همانطور که ما را در این مهم تصمیم من درخواست هر یک از همکاران من به فکر می کنم در مورد گرانش از آنچه که ما انجام خواهد داد اگر ما موفق به محکوم کردن این رئیس جمهور این پیام است که ما در کشور در تلاش برای غلبه بر فساد” Blumenthal گفت.

“عدم محکوم خواهد شد ارسال وحشتناک یک سیگنال است که این رئیس جمهور و هر رئیس جمهور آینده می تواند مرتکب جنایت علیه قانون اساسی و مردم آمریکا و دور آن را با” استدلال بهداشت ، کریس ون Hollen D-Md.

سناتور. گری پیترز D-Mich., که دولت تهمت برنده محدود در سال 2016 گفت: کاخ سفید درگیر در یک “نظام مند و بی سابقه تلاش برای سرپوش گذاشتن طرح” در اوکراین است.

“یک رای در برابر مقالات از استیضاح یک سنت خطرناک و استفاده خواهد شد توسط رئیس جمهور آینده به عمل با مصونیت از مجازات” او استدلال کرد.

– نیکلاس وو

نوروزی با شدت بهم زدن استیضاح در طول سخنرانی

اولین سناتور جمهوریخواه به سخنرانی در مجلس سنا طبقه سهشنبه ارائه چند شگفتی آنها به عنوان ناودان “حزبی” استیضاح و استدلال دموکرات ها تا به حال ثابت نشده پرونده خود را در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور. جان Thune R-S. D. گفت: خانه مدیران تعقیب تهمت موفق به اثبات یک مورد مطابق با “نوار بالا” تعیین شده توسط ملت بنیانگذاران برای حذف رئیس جمهور از دفتر.

“از بین بردن رئیس جمهور از دفتر و از رای گیری برای انتخابات آینده – که تقریبا قطعا سقوط این کشور به حتی بیشتر آشفتگی های سیاسی,” او گفت:.

بهداشت ، بیل کسیدی, R-La., گفت: رهبر اقلیت سنا چاک شومر یک “پیامبر” برای پیش بینی در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون استیضاح که این بار برای استیضاح شده بود کاهش داد به طوری که “ما شکسته مهر در این مجازات شدید.”

سناتور. جونی ارنست جمهوریخواه آیوا ناودان روند استیضاح به عنوان “مملو از ابتدا با سیاسی با هدف و حزبی كنايه.”

سناتور. راجر ترکه یا چوب کوتاه R-Miss., گفت: مدیران را ثابت کند که “اتهامات موجود در مقالات از استیضاح” و مقالات نیست “محرمانه انجام است که ممکن است مورد استفاده برای زمینه حذف است.”

سناتور داده می شود تا به 10minutes به بحث در طبقه سنا در مورد استیضاح و در حالی که اکثر سناتورها را علنا مورد بحث و بررسی نهایی خود را در استیضاح رای تعداد انگشت شماری از سناتورهای اند و نه از جمله دموکرات Joe Manchin داگ جونز و Kyrsten Sinema و جمهوری خواهان سوزان کالینز و میت رامنی.

– نیکلاس وو

مک کانل می گوید سناتورها: ‘رای به تبرئه’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل با حمله به خانه استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک قبر بی عدالتی و یک مثال از “جناحی تب” در روز سه شنبه.

کنتاکی جمهوری خواه خواست سناتور به تبرئه رئیس جمهور روز شنبه زمانی که سنا استیضاح محاکمه به پایان می آید با یک رای گیری در مورد اینکه آیا تهمت تبرئه یا محکوم و او را از دفتر حذف..

“ما باید رای به رد خانه سوء استفاده از قدرت” مک کانل گفت. “رای برای محافظت از ما نهاد. رای به رد رویه که کاهش تدوین کنندگان’ طراحی به آوار. رای به حفظ جناحی تب از جوش و سوزان جمهوری ما. رای به تبرئه رئیس جمهور این اتهامات عنوان شده علیه.”

مک کانل خوانده سابقه دموکراتیک تضاد به مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد که با انتخابات خود را در سال 2016 و در ادامه از طریق تحقیق و تفحص از سابق مشاور ویژه رابرت مولر و استیضاح درخواست اوکراین است.

Rep. Jason کلاغ: دموکرات می خواند از فرزندان خود قانون اساسی در طول تهمت استیضاح محاکمه

“این توهین به شعور مردم آمریکا این است که جدی روند با اکراه شروع به دلیل قطع کمک های خارجی” مک کانل گفت. “موقعیت خود را آشکار بود که آنها آشکارا ریشه برای مولر تحقیقات به پارگی کشور ما از هم جدا است.”

مک کانل که گاهی لبخند زد و دست هایش را در طی سخنرانی گفت: این مقاله را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از انسداد کنگره پوچ بود چرا که رئیس جمهور بود به سادگی حفاظت از قدرت ریاست جمهوری مانند اجرایی امتیاز زمانی که هجوم احضاریه در طول پرس و جو.

“استیضاح نیست با برخی از جنبه های اساسی کارت مغلوب ساختن پیشی جستن ذوب می شود که دور جداسازی بین شاخه های دولت” مک کانل گفت.

مک کانل نیز لعنتی این اتهام که برنده شدید قدرت را سرزنش اختلاف در سیاست مخالفت ها بر سر اوکراین است.

– بارت یانسن

رای نهایی در انتظار سناتورهای آنها به عنوان دولت مواضع خود

سناتور تنظیم شده برای توضیح مواضع خود در استیضاح پیش از رای نهایی روز شنبه در مورد اینکه آیا تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا او را از دفتر حذف.

پس از خانه استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم خود را به پایان رسید بسته شدن استدلال دوشنبه سناتور داده شد و زمان برای صحبت در دادگاه. کسانی که سخنرانی ادامه انتظار می رود روز سه شنبه. دادگاه از سر گرفته و حدود 9:30 a. m. EST.

تنها تعداد انگشت شماری از سناتورهای باقی می ماند برای عموم غیر متعهد خود را نهایی استیضاح رای و برخی ممکن است با استفاده از سخنرانی ها به عنوان یک فرصت برای توضیح موقعیت خود را به موکلین خود.

سخنرانی نیز همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن را خود دولت از آدرس اتحادیه. در اینجا چیزی است که اتفاق خواهد افتاد:

چه اتفاقی می افتد سهشنبه

شروع در 9:30 a. m. ET سناتور داده می شود ده دقیقه از صحبت کردن زمان به بحث در سنا طبقه.

یک تعداد انگشت شماری از سناتورهای باقی می ماند عموم مردد نهایی استیضاح رای دموکراتیک از جمله سنسور. داگ جونز از آلاباما Kyrsten Sinema آریزونا و Joe Manchin از غرب ویرجینیا است.

آنچه رخ داده گفت: ایران ایالت لیزا Murkowski می گوید او نمی تواند رای به محکوم کردن’ مغلوب ساختن پیشی جستن

دو حزب جمهوری خواه قانونگذاران سنسور. میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین نیز کم حرف در مورد آنها تصمیم نهایی.

در یک طبقه سخنرانی دیروز Manchin گفت که او “بلاتکلیف” در چگونه او رای بدهند اما به نام برای censuring مغلوب ساختن پیشی جستن به جای impeaching او.

حرکت به سرزنش تهمت را به طور رسمی بیان سنا مخالفت خود را با اقدامات, اما نمی خواهد او را از دفتر حذف.

پیش نویس سرزنش قطعنامه که Manchin دفتر ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز را “محکوم” مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار “در قوی ترین شرایط است.” اما آن را نمی تواند معرفی تا پس از پایان استیضاح رای در روز چهارشنبه.

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا بود که کم حرف در مورد او تصمیم نهایی اعلام کرد که او نمی تواند رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک طبقه سخنرانی دوشنبه.

صحبت در طبقه سنا Murkowski به نام تهمت رفتار در اوکراین شرم آور “و اشتباه” اما استدلال او “نمی تواند رای به محکوم کردن” او.

Rep. Jason کلاغ: دموکرات می خواند کودکان قانون اساسی در طول استیضاح محاکمه

آنچه اتفاق افتاده است

هر دو طرف به خود بسته شدن و استدلال در دوشنبه زمانی که دموکرات ها خواست سناتور به حذف تهمت و جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند برای تبرئه.

دموکراتیک استیضاح مدیران گفته سناتور تهمت تا به حال به قبل از حذف بیشتر سوء متعهد شد.

“شما نمی توانید اعتماد این رئیس جمهور به انجام کار درست نیست برای یک دقیقه نه برای یک انتخابات نه به خاطر کشور ما” گفت: استیضاح مدیر Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا در سخنان پایانی.

جمهوری خواهان را محکوم کرد تعصب از استیضاح و به نام سناتور به تبرئه تهمت و اجازه رای دهندگان تصمیم می گیرید که خود را رئیس جمهور بعدی خواهد شد در ماه نوامبر.

“این است که دقیقا و دقیقا آنچه را که بنیانگذاران ترسید” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow گفت. “این برای اولین بار بود کاملا حزبی ریاست جمهوری استیضاح در تاریخ ملت ما و ما باید آن گذشته است.”

چگونه استیضاح آثار: مسیر روند استیضاح: چگونه کار می کند, که در آن ما هستند

کمک: بارت یانسن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im