آخر هفته بارانی می تواند آب و هوایی شدید به قطعات هوستون

یکی دیگر از مرطوب آخر هفته در فروشگاه برای هوستون با رگبار و رعد و برق انتظار می رود به پاپ تا بیش جنوب شرقی تگزاس در اوایل بعد از ظهر جمعه.

سه سیستم جداگانه به ارمغان خواهد آورد باران به هوستون شروع جمعه که لگد کردن با ضعیف جبهه سرد باد از طریق این منطقه در اوایل بعد از ظهر. رگبار و رعد و برق خواهد بود “به احتمال زیاد” برای این منطقه در اواخر بعد از ظهر و اوایل شب با توجه به خدمات ملی آب و هواشناسان.

سعی کنید چیزی جدید: این East End رستوران ارائه takeout گزینه در میان COVID-19 همه گیر

یک شب جمعه خواهد بود باران-رایگان اما هنوز هم ابری. این جبهه خواهد شد و سپس عقب نشینی داخلی به عنوان یک جبهه گرم شنبه آورد و با آن بیشتر باران و احتمالا آب و هوایی شدید از جمله تهدید تگرگ برای برخی از مناطق.

روز یکشنبه طوفان انتظار می رود به پشت پا زدن تا دوباره با بادهای سنگین و ممکن است تگرگ اینکه نگرانی اصلی برای طوفان که به نوبه خود شدید. وجود یک خطر اندکی از این مطلب طوفان شدید بدین معنی که به احتمال زیاد جدا شود زمانی که آنها محصول با توجه به NWS.

اوایل هفته آینده خواهد بود و خشک و گرم و با یک بارانی چهارشنبه. درجه حرارت گرمتر از رسیدن به نزدیک به 90 درجه و خشک آسمان انتظار می رود بعد از آن در هفته آینده.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>