‘Ragtime’ نمایشنامه نویس Terrence McNally می میرد از coronavirus عوارض

Terrence McNally چهار زمان تونی برنده جایزه نمایشنامه نویس مرده است از عوارض ناشی از کوروناویروس.

McNally درگذشت, شنبه در ساراسوتا بیمارستان یادبود در ساراسوتا فلوریدا به گفته نماینده مت پولک. او 81 و سرطان ریه بازمانده زندگی می کردند که با التهابی مزمن ریه بیماری است.

McNally بهترین و شناخته شده برای نوشتن معشوق موزیکال “Ragtime,” “بوسه زن عنکبوتی” و “جزئی” و همچنین نقش “عشق! بگیریم! دلسوزی!” “کلاس استاد” و “مادران و فرزندان است.” اخیرا او می گذراند موسیقی لوازم جانبی از ضربه فیلم “اگه میتونی منو بگیر” و “آناستازیا” هر دو از آن که بازی در برادوی است.

به عنوان یک فیلمنامه نوشت 1991 را “فرانکی و جانی” با بازی Al Pacino و میشل فایفر و 1976 را “ریتز” که ستاره دار ریتا مورنو و اقتباس شده از برادوی خود را بازی.

در توییتر ستاره از جمله جیسون الکساندر و Lin-مانوئل میراندا پرداخت ادای احترام به McNally که دریافت یک عمر دستاورد جایزه تونی سال گذشته است.

“کار او حیاتی, شدید, هیستریک و نادر” نوشته الکساندر که ستاره دار در سال 1997 فیلم اقتباسی از “عشق! بگیریم! دلسوزی!” “امید من این است که او را الهام بخش نویسندگان برای سال آمده است.”

“دل شکسته بیش از از دست دادن Terrence McNally, یک غول در دنیای ما که straddled نقش و موزیکال, ماهرانه,” میراندا نوشت. “ممنون برای خود متناوب بدن از کار و تمام نشدنی خود مهربانی.”

McNally یک همجنسگرا نویسنده نوشت که در مورد همجنسگرا ستیزی و عشق و ایدز است. او جان سالم توسط شوهر, تئاتر تولید کننده تام Kirdahy.

McNally یکی از اولین ذکر آمار و ارقام در سرگرمی به مرگ از coronavirus (COVID-19) که ویران جهان با بیش از 380,000 موارد تایید شده در سطح جهان است. در دو هفته گذشته مشاهیر از جمله Idris Elba, Daniel Dae Kim, تام هنکس و ریتا ویلسون و Colton آندروود اعلام کرده اند که آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>