ملکه الیزابت می گوید: “روز بهتر خواهد شد بازگشت’ نادر و تاریخی coronavirus آدرس

در میان آتن و نگرانی بیش از این گسترش coronavirus در بریتانیا و سراسر جهان, ملکه الیزابت خطاب به ملت و به نام در انگلستان به افزایش به چالش همه گیر.

در این آدرس که پخش یکشنبه 93 سال سن ملکه اذعان چالش های دلهره آور به ارمغان COVID-19 بحران و به دنبال روح بلند و امید به این کشور در آن ساعت نیاز است.

گذشته از او سالانه کریسمس سخنرانی آن بود که تنها چهارمین بار پس از سلطنت خود را آغاز کرد و در سال 1952 که او داده است از جمله یک آدرس.

“من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان” ملکه گفت. “یک بار از اختلال در زندگی کشور ما یک اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما … من امیدوارم در سال های آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش. و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

ملکه که برگزار شد به عنوان او 68 سال داده است مشابه “نادر و تاریخی” آدرس در پی جنگ خلیج فارس در سال 1991 مرگ پرنسس دایانا در سال 1997 و مرگ مادرش در سال 2002 جیمز o’rourke, استاد مدیریت در دانشگاه نوتردام را مندوزا کالج بازرگانی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

قبل از تبدیل شدن به ملکه الیزابت و خواهر آن به پخش در سال 1940 – هنگامی که الیزابت بود 14 – به صحبت می کنند به “کودکانی که تا به حال شده است از تخلیه خانه های خود و فرستاده شده به دور خود ایمنی” در میان جنگ جهانی دوم ملکه یکشنبه به یاد می آورد.

“امروز یک بار دیگر بسیاری از شما احساس یک حس دردناک از جدایی از عزیزان خود را,” او گفت:. “اما در حال حاضر به عنوان پس از آن ما می دانیم که در اعماق آن است که کار درست را انجام دهید. در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است. در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش است.”

ملکه الیزابت ابراز قدردانی خود را به همه کسانی که کمک کرده اند با کروناویروس و تلاش های بی شمار راه آن کسانی که در خط مقدم جبهه بهداشت و درمان و یا کار ضروری دیگر مشاغل کسانی که ساخته شده اند تلاش ها برای افزایش روحیه و کسانی که خود منزوی در خانه به سرعت گسترش ویروس.

“چه شما انجام شده است قدردانی و هر ساعت از کار سخت خود را به ارمغان می آورد ما را به بازگشت به عادی تر بار,” او گفت:. “ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن.”

او نتیجه گرفت: “ما موفق خواهد شد و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما. ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد و بازگشت. ما خواهد بود با دوستان ما دوباره. ما خواهد بود با خانواده ما دوباره. ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

بیشتر: پرنس چارلز به نظر می رسد تقریبا به باز coronavirus بیمارستان در لندن

آدرس ثبت شده در سفید نقاشی اتاق در قلعه ویندزور دلیل انتخاب محل مجاز فضای کافی بین پادشاه و دوربین اپراتور که عینک تجهیزات حفاظت شخصی.

“این نمی تواند یک لحظه بیش از حد به زودی” o’rourke گفت. “جهان است که به ظاهر در بحران اگر نه کامل مستند. … انگلیسی ها مواجه اند از جمله گریم شرایط پس از تاریک ترین روزهای جنگ جهانی دوم با حمله رعد اسا و تخلیه توده در دانکرک در سال 1940. … در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مردم انگلیس باید کسی به پاسخ, پس, کسی, که کلمه آنها می توانید اعتماد است.”

ملکه الیزابت دوم 71-ساله پسر و وارث چارلز باز گسترده ای موقت در بیمارستان جمعه برای coronavirus بیماران در لندن مرکز کنوانسیون.

وی تکمیل و انگلستان مورد نیاز هفته از انزوا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته و گفت که او “از طرف دیگر از بیماری” اما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله.

“در حال حاضر دقیقا در لحظه مناسب برای الیزابت به گام رو به جلو به سادگی صحبت می کنند و اطمینان بریتانیا و جهان است که ما در این با هم و با هم ما باید از طریق این” o’rourke گفت. “به نحوی بدون توجه به چه مناسبت او همیشه به نظر می رسد به دانستن دقیقا چه می گویند.”

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>