‘قرنطینه بشود’: ما هدایت رادیکال جدید هنجارهای اجتماعی

رئیس آریزونا آسیایی, اتاق بازرگانی نمی بینم مقدار حرکت نزولی برای حضور در یک شام در یک رستوران محلی برای تقویت کسب و کار و گرد هم آوردن رهبران دیگر به بحث در مورد چگونه به کمک آسیایی-آمریکایی eateries ویران coronavirus.

که حداقل تا زمانی که او در مورد آن نوشته شده در Instagram. بازخورد سریع بود از افرادی که وحشت زده شد که رایان جابجا خواهد ترویج gathering — حتی یک کوچک — به عنوان COVID-19 خروشان و تمام شهرستانها بودند خواست تا از خود جدا کنند.

CORONAVIRUS به روز رسانی: بیش از 500 مورد در تگزاس, شهرستان رمپ تا تست

“من شروع به گرفتن برخی از پیام گفت:” سلام چرا شما در حال تلاش برای گسترش این ویروس؟’ گفتم این یک رویداد کوچک و هر کس تا به حال شسته دست خود را و آنها تا به حال ضد عفونی کننده در جداول'” جابجا گفت: از شام برگزار می شود شنبه در مسا ، “من فکر است که همیشه در مورد اقتصاد. تصور کنید که همه این کسب و کار تعطیل. که کاملا متفاوت مشکل است.”

“قرنطینه بشود” — calling out کسانی که مطیع اجتماعی فاصله قوانین — بخشی از یک روش جدید و شگفت انگیز برای آمریکایی ها که باید حرکت جهان به سرعت در حال تکامل هنجارهای اجتماعی در عصر COVID-19. به عنوان مدارس و پناهگاه در محل سفارشات رفت و برگشت در سراسر ایالات متحده شکاف بین کسانی که stringently تمرین خود انزوا و کسانی که هنوز در تلاش برای رفتن در مورد برخی از صورت ظاهر از یک زندگی عادی شده است هرگز بیشتر روشن است. مسائل پیچیده: آنچه که به لحاظ اجتماعی قابل قبول و حتی 48 ساعت پیش در حال حاضر ممکن است تابو به عنوان مقامات دولتی مسابقه شامل ویروس ها با همیشه در حال گسترش محافل انزوای اجتماعی.

“زمان ماتریس به نظر می رسد تغییر. من هرگز شناخته شده چند روز به رفتن با آرامی و تماشای وجدان جمعی حرکت بیشتر و بیشتر در یک جهت و روز به روز گفت:” پائولا Flakser که از دست او عهد بوق که کالیفرنیا Mammoth Mountain ski resort بسته این هفته است.

برای کسانی که باید به کار تقسیم است که گسترش بیش از حد.

استیو Diehl که در نظر گرفته شده است ضروری کارکنان در شغل خود را در یک انبار در نزدیکی شیکاگو می پوشد یک ماسک به کار چون اعضای خانواده از یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. او وحشت زده از ابتلا به کروناویروس جدید و یا انتقال آن به یک دوست در خانه.

Diehl ارسال شده یک نشانه در انبار ورودی درخواست مردم برای قرار دادن بر روی ماسک های که ارائه شد “برای محافظت از سیستم ایمنی به خطر بیافتد خانواده” اما چندین کارگران شرکت نمی پوشیدن آنها, او گفت:. یکی از آنها سرفه به دست خود را در حالی که ایستاده Diehl میز — و سپس شروع به لمس همه چیز بر روی میز خود را با همان دست است.

ردیابی CORONAVIRUS: نقشه های تعاملی و نمودار نشان می دهد گسترش COVID-19

“که خشم من تا حد زیادی” گفت: Diehl که نوشته شده یک عکس از خود را در یک ماسک بر روی توییتر. “و هنگامی که من یک نظر در مورد آن, آنها شانه ای بالا انداخت.”

دیگران که در حال تلاش برای حقه بازی کار از خانه در حالی که مراقبت از بچه ها که همچنین در حال ساخت کوچکتر و بیشتر دنیوی انتخاب است که با این وجود آوردن شوکه پاسخ — و یا حتی در سوئیس — از همکاران و دوستان و حتی خانواده است. آیا آن را خوب به اجرا قهوه ؟ می تواند به شما اجازه می دهد فرزندان خود را برای رفتن به زمین بازی ؟ آنچه در مورد فرستادن بچه ها به مهدکودک که باقی می ماند, تنها راه نجات در بسیاری از ایالت ها که بسته اند ،

Flakser زنی که از دست او عهد بوق کار گفت: او ناراحت شد و توسط صدها نفر از مردم که رفتند برای او کوچک زادگاه اسقف کالیفرنیا در لس آنجلس و دیگر شهرهای بزرگ به تعطیلات دقیقه مدارس تعطیل. 42 ساله کوهنورد نوشته شده عصبانی پیام در مورد جمعیت در Facebook و به نقل از آنلاین, کوهنوردی, مجله Thundercling.

بسیاری از مردم فرود در بالا رفتن از نقطه ای به نام مبارک تخته سنگ بیش از آخر هفته که خطوط از مردم راه رفتن بودند به دره باریک. راه برای رسیدن به معنی ده ها تن از مردم گرفتن همان handholds در سنگ دوباره و دوباره به طور بالقوه پخش كردن, میکروب, او گفت:.

“هنگامی که مردم از مناطق شهری در حال فرار آنها در حال فرار به مناطق آسیب پذیر که فوق العاده محدود منابع پزشکی — و این احساس زیبا را با عنوان و خودخواه” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “آن احساس می کند مانند بسیاری از جهان اول امتیاز ضربه زدن در خانه مان.”

توسط چهار شنبه, جمعیت حال کاهش خواهد یافت — احتمالا به خاطر مقاله ها و رسانه های اجتماعی پست — اما “آخر این هفته خواهد بود, درست, فشار سنج,” Flakser گفت.

او نگرانی های اکو کسانی که ناودان روز سنت پاتریک گرفتم که آب گرفتگی میله در شیکاگو و نیو اورلئان و کسانی که به نام دانشجویان است که شده ایم thronging به سواحل برای شکستن بهار. یک Instagram تصویری از صدها partiers بسته بندی شده بر روی یک “مشروب الکلی کروز” در باهاما جلب نظرات خواستار تحریم این شرکت است که سازمان یافته آن است.

برخی از قوی آنلاین واکنش به این جمعیت-حجم تخلفات به احتمال زیاد ناشی از این واقعیت است که مقامات خواهد بود سخت تحت فشار برای اجرای قوانین جدید و با تکیه بر اجتماعی جمع و جور برای حفظ همه امن است. در اورگان به عنوان مثال رستوران ها که در ادامه به ارائه ناهار خوردن در خدمات را تنها یک سطح پایین بزه و اجتماعی بشود خیلی بیشتر موثر است.

جف کرررس صاحب تریسی اصلی ایرلندی نوار کانال در نیواورلئان گفت: او مواجه شبیه داغدار انتقاد بیش از جمعیت که جمع آوری شده خود را در خارج از نوار شنبه. مردم در Facebook او را متهم کرد raking در پول در حالی که بی توجهی در حال رشد هشدار در مورد خطرات ناشی از جمعیت در طول شیوع COVID-19.

یک پوستر کلر Hassig گفت: بار, صفحه که او 70 ساله تا به حال به راه رفتن به ماشین خود را و mobbed توسط “مستی احمقها با صفر احترام اجتماعی فاصله و یا خود ایمنی است.”

کرررس گفت که او نگه داشته و جمعیت در داخل زیر آن 250 ظرفیت و تنظیم نشده تا معمول خارج نوار — اما جمعیت تشکیل شده به هر حال. این بار ایده به پلیس شکستن آنها را تا زمانی که کارکنان خود را نمی تواند انجام دهد آن, او گفت:.

“هیچ راهی وجود دارد من را جلب تشویق به بیرون آمدن و گسترش یک ویروس است که به عنوان بد آن را به عنوان است,” او گفت:. “ما همه چیز را از ما خواسته شد انجام دهد.”

کسانی که وحشت زده توسط رفتار برخی از هموطنان خود آمریکایی ها استقبال کرده اند سرکوب این هفته از بسیاری از دولت های ایالتی و محلی است که در حال اضافه کردن روزانه به لیست تعطیلی و ممنوعیت.

میله در یک بخش محبوب در پورتلند, اورگان مشغول بودند در روز جمعه و شنبه شب اما در حال حاضر تیره پس از رژیم صهیونیستی است. کیت براون ممنوع همه ناهار خوردن در خدمات در موسسات غذایی و بارها در سطح ایالت.

الک Bhurke نوشت که عصبانی ارسال در Facebook در مورد آخر هفته جمعیت گفت: بیشتر مردم به احتمال زیاد فقط نیاز به این نوع از هدایت از مقامات به رسمیت شناختن جدی بودن این بحران است.

“مردم درک نمی کنند … پیامدهای آنچه که حتی یک روز به تعداد بدن (از ویروس) در این مرحله,” او گفت:. “اما مردم باید بدانند بهتر است و آنها باید انجام دهید بهتر است.”

جابجا بخشی از اتحاد دوباره مورد بررسی قرار خود را با رویکرد اجتماعی فاصله پس از این رویداد آخر هفته. این کمک می کند که مسا برقرار ممنوعیت ناهار خوردن-در خدمت در رستوران ها و کافه ها در روز سه شنبه.

“من آن را دریافت کنید و من به جایی که آنها در حال آمدن از” او گفت:. “من قطعا آن را در زمان به قلب و فکر کردم شاید از آن زمان شروع به کاهش چیزهایی.”

____

آسوشیتد پرس نویسندگان کوین مک گیل در نیواورلئان و تری تانگ در ققنوس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>