چه آغاز شده به عنوان یک سرگرم کننده و راه های خلاقانه برای بالا بردن تگزاس خانواده در همه گیر شده بین المللی عناوین 5000 مایل دور در اسکاتلند است. یک سرو خانواده کشف یک راه حل برای یک محله با هم یک سنگ در یک زمان با ایجاد یک “قرنطینه کاترپیلار.”

“این یک راه را به جامعه ما هم” Lyn McWilliam گفت: “ما نقاشی سنگ, با پیام امید. نیکول و الکس (Lyn دختران) نقاشی شده یک زن و شوهر از سنگ و مردم آن زمان از وجود دارد. ما در حال حاضر بیش از 700+ سنگ!”

Lyn دختر 11 ساله نیکول اول فکر کردم از مادر وطن Facebook صفحه Monifieth, اسکاتلند. آن وتر را لرزاند. او شروع به “قرنطینه کاترپیلار” تنها با چند سنگ و نشانه دعوت از همسایگان خود به تزئین و سنگ را به آن اضافه کنید. نیکول بزرگ, خواهر, Alex سپس با کمک گرفتن ایده خلاق زمین و سپس آن را در زمان در زندگی خود را.

“فقط می خواهم شما بدانید که من شما را دوست دارم’: همسر دعا تحت شوهر پنجره بیمارستان به عنوان او مبارزه می کند COVID-19

“سنگ ها متفاوت هستند. برخی از آثار هنری شگفت انگیز است” Lyn گفت. “دختران فقط فکر کردم این امر می تواند یک چیز جالب به انجام.”

این یک heartwarming پروژه که به کمک اتصال سرو همسایه در یکی از دلخراش ترین زمان در این بیماری همه گیر.

“این یک بارقه شادی” Lyn گفت. “این یک زمان ترسناک اما ما را از این طریق دریافت کنید. ما به تنهایی نیست. ما در حال انجام این کار با هم.”

پس این چه سرد کاترپیلار معنی نیکول و الکس? الکس گفت: این پروژه ساخته شده است که مردم از آن لذت ببرید در طول زمان ترسناک.

“این من به ارمغان می آورد و نزدیک به من و دوستان و خانواده و همسایگان هم در اینجا و هم در اسکاتلند” نیکول گفت.

فقط خزنده همراه از طریق یک سرو محله این “قرنطینه کاترپیلار” را نگه می دارد در حال رشد با برخی از سرد, خلاق, سنگ های نقاشی شده با یک چلپ چلوپ از H-شهر غرور و افتخار است.

“وجود دارد یک سنگ با ناسا نشانه” Lyn گفت. “دختران آن را دوست داشتن. آنها بسیار افتخار از آنچه آنها به دست آورده ام.”

هنگامی که اخبار خود را در اندیشه ایجاد و شروع به رشد یک اسکاتلندی, روزنامه, شب تلگراف رسیده به Lyn به داستان.

“آنها در واقع در تماس با من و نوشت: داستان در مورد آن” Lyn گفت. “اسکاتلند خانه ما است. ما نقل مکان کرد و از وجود 7 سال پیش است.”

این Monifieth کاترپیلار تا به حال الهام McWilliam دختران. اسکاتلند قرنطینه کاترپیلار آغاز شده بود در ماه مه توسط جوآن لیندزی و دخترش مگان و اولیویا با توجه به شب تلگراف. این Monifieth کاترپیلار آمریکا در حال حاضر رسیده تقریبا 2000 سنگ.

بهترین بخشی از کل پروژه است که از آن شده است درخشان امید برای این خانواده و محله در طول زمان تاریک است.

“با این کاترپیلار ما احساس یک راه وجود دارد که امید را به یک هدف” Lyn گفت. “ما را از این طریق دریافت کنید.”

alison.medley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de