Q&A: زمانی که coronavirus بود ؟ آنچه شما نیاز به دانستن در مورد تهمت اقامت-در-خانه هدایت

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه دوشنبه که او مشتاق است به بلند فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل هفته گذشته اعلام کرد که در نظر گرفته شده بودند به سرعت گسترش coronavirus اما گرفته اند که تلفات سنگینی بر اقتصاد است.

کاخ سفید اعلام کرد دستورالعمل مارس 16 و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هدف این بود که به “خم منحنی” جدید COVID-19 موارد به کاهش فشار در بیمارستان. آن را دشوار است به می گویند که چگونه موثر این دستورالعمل شده اند اما کارشناسان بهداشت عمومی میگویند اجتماعی فاصله است کلیدی برای کاهش انتقال ویروس است.

اتخاذ یک سرود است که اطراف رسانه های محافظه کار برای چند روز تهمت اظهار داشت در یک صدای جیر جیر در اواخر جمعه است که ملت نمی تواند اجازه “درمان بدتر از مشکل” و سپس ترجمه چندین کاربر را با این استدلال که اکثر آمریکایی ها بدون شرایط بهداشتی اساسی باید به زودی بازگشت به کار.

در اینجا آنچه که در مورد تهمت و دولت را ارشاد:

چه تهمت را coronavirus ارشاد?

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بهداشت فدرال اعلام کرد دستورالعمل مارس 16 به سرعت گسترش coronavirus. مقامات توصیف تلاش به عنوان “15 روز به خم شدن منحنی” از موارد جدید. دستورالعمل ها به نام آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و پیشنهاد کرد که دولت با “جامعه انتقال” نزدیک مدارس خود میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.

بیشتر: Fauci آدرس تهمت coronavirus ادعا

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن در وزن و آزادی برخی از زندانیان پس از یک آزمایش مثبت برای coronavirus

“هر یک از ما نقش مهمی بازی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر هر کس باعث این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس.”

دستورالعمل توصیه می شود که سالمندان در خانه بمانند و اجتناب از تماس با افراد دیگر است که آمریکایی ها در جلوگیری از اختیاری سفر, خرید, سفر, اجتماعی و بازديد و که مشتریان با استفاده از درایو-از طریق وانت و تحویل گزینه به جای غذا خوردن.

زمانی که این دستورالعمل میکند ؟

پاسخ کوتاه این است: این غیر ممکن است برای گفتن. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد دستورالعمل مارس 16 و گفتند که آخرین 15 سال است که اجرا می شود به حدود 30 مارس. مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران نشان داد در اوایل که آنها ممکن است نیاز به تمدید دستورالعمل. مقامات بهداشت عمومی پیشنهاد آنها ممکن است نیاز سال به دستگیری سریع گسترش است که می تواند پایمال ملت سیستم پزشکی.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 16 مارس در یک کنفرانس خبری در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه اجتماعی فاصله دستورالعمل ممکن است نیاز به در محل. “اما فکر می کنم در ماه اوت است. می تواند در ماه ژوئیه. می تواند طولانی تر از آن است. اما من که سوال بسیاری از بار.”

مقامات بهداشت عمومی هشدار داد آمریکایی ها در برابر رویم.

“در این هفته از آن می گذرد به بد” جراح عمومی جروم آدامز پیش بینی شده در ان بی سی “امروز” دوشنبه نشان می دهد. “هر کس نیاز به در نظر گرفتن مراحل درست در حال حاضر: خانه بمانند.”

چه تهمت می گویند در حال حاضر ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های او این است که با توجه به بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از 15 روز پنجره منقضی می شود. او نمی گفت که او خواهد که او را به فکر کردن در مورد آن است.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در یکشنبه در توییتر درست قبل از نیمه شب در واشنگتن است. “در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های او ممکن است آسانسور فدرال coronavirus دستورالعمل

بیشتر: رند پل coronavirus عفونت می فرستد امواج شوک از طریق مجلس سنا

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد دو کاربر که با استفاده از زبان های مشابه به اصرار که تنها “گروه های در معرض خطر” جدا شود و بقیه از امریکا می رود “بازگشت به کار.”

توییت های کلاسیک و تهمت روابط عمومی حرکت می کند. رئیس جمهور می تواند جدی در مورد لغو دستورالعمل و یا او می تواند کار به پمپ کردن بازارهای مالی است که باید کاهش یافت به عنوان محدودیت قرار دادن یک سنگین وزن در اقتصاد است. و یا او می توانست چیز دیگری در ذهن داشته است. رئیس جمهور اغلب سیگنال در یک جهت و در حالی که در حال حرکت در یکی دیگر از.

آنچه در مورد اقامت در خانه دستور ؟

این مهم است به یاد داشته باشید آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی, مارس 16. با وجود شایعات و ساختگی رسانه های اجتماعی پست های دولت را تحمیل نمی در سراسر کشور شده است. قابل توجه است وجود دارد بحث قانونی در مورد رئیس جمهور قدرت به قفل کردن ملت است.

فردی متحده گرفته اند تهاجمی تر موقعیت.

نیویورک است که به خصوص ضربه توسط ویروس مورد نیاز تمام کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید یا به 2000 دلار جریمه. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine امضا سفارش یکشنبه نیاز ساکنان به ماندن در خانه به جز برای بازدیدکننده داشته است به پزشک یا فروشگاه مواد غذایی. حتی اگر دولت فدرال آسانسور دستورالعمل آن در پایان هفته آینده کسانی که به دستور دولت باقی خواهد ماند ،

کمک: دیوید جکسون و کورتنی سوبرامانیان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>