Q&A: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد تهمت سفر بان کی مون از اروپا با توجه به کروناویروس

مسافران در حال تقلا پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام تعلیق سفر از اروپا برای 30 روز آینده سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus.

در اینجا چیزی است که مسافران باید بدانید:

آنچه که در این ممنوعیت?

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت را محدود کنند “مسافرت” به آمریکا از قاره اروپا است که در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر برای 30 روز آینده. انگلستان معاف است.

که تحت پوشش این ممنوعیت?

وزارت امنیت داخلی گفت: به منظور تعلیق ورود بسیاری از اتباع خارجی که در برخی از کشورهای اروپایی در هر نقطه در طول 14 روز قبل برای خود برنامه ریزی ورود به ایالات متحده است.

این کشورها عبارتند از: اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد و سوئیس.

چگونه این تاثیر می گذارد آمریکایی سفر از اروپا ؟

بخش یک موضوع توجه کنید که در 48 ساعت آینده “نیاز آمریکا به مسافران شده است که” سفر در بخش هایی از اروپا به “سفر از طریق انتخاب فرودگاه که در آن دولت آمریکا اجرا کرده است افزایش روش های غربالگری” گفت: وزیر چاد گرگ. هیچ کلمه ای در عین حال که فرودگاه را شامل می شوند و یا چه کسانی که روش های غربالگری ممکن است.

آیا این ممنوعیت را اثر ؟

نیمه شب جمعه.

چگونه شرکت های هواپیمایی در واکنش?

عمده خطوط هوایی ایالات متحده گفتند که اجرای این سیاست است.

دلتا ذکر شده “ایمنی و سلامت مشتریان و کارکنان” در آن گفت: “ادامه خواهد داد به سرعت تنظیمات را به خدمات به عنوان مورد نیاز در پاسخ به دولت سفر احكام است.” ایالات متحده سخنگوی لسلی اسکات گفت که جزئیات این طرح تبدیل به شناخته شده “ما مطابق با دولت اعلام خواهد شد.”

اما یک شرکت هواپیمایی به اشاره به چگونگی طرح باقی مانده فازی. در یک صدای جیر جیر ملی فنلاند حامل Finnair گفت: این اجازه را به مسافران می دانم که جزئیات به عنوان به زودی آن را به عنوان آنها را دریافت و از آن عذرخواهی کرد “در مورد عدم قطعیت این است که باعث به مشتریان ما است.”

آنچه در مورد سفر در حال حاضر رزرو?

دلتا بود سریع به موضوع سفر چشم پوشی از اواخر یکشنبه پوشش پروازهای بین آمریکا و اروپا بالا بردن احتمال این که حامل های دیگر به دنبال کت و شلوار. دلتا گفت: آن را به چشم پوشیدن بلیط تغییر هزینه برای مسافران سفر به, از و یا از طریق اروپا و انگلستان از طریق مه 31. چشم پوشی امر به مسافرانی که بلیط خریداری قبل از مارس 11.

وجود دارد یکی دیگر از راه برای گرفتن یک پرواز از اروپا به آمریکا ؟

انگلستان معافیت باز می شود بسیاری از امکانات برای اتصال پرواز به قاره است. هیترو لندن است یکی از شلوغ ترین اتصال هاب.

چگونه ناگهانی این است ؟

سفر تعلیق اعلام گسترده است اما دلتا آمریکا و ایران در حال حاضر لغو پروازها به مقصد شمال ایتالیا با توجه به زودتر محدودیت وجود دارد.

همچنین مقدار زیادی از مسافران لغو کرده بود بهار پروازها به مقصد اروپا از اضطراب پس از اروپا پرواز بودند صدمه زدن قبل از Trumps ممنوعیت. ایران روز سه شنبه گفت: رزرو به اروپا شد پایین 50%.

مهم نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن تنها به ذکر پروازها از اروپا به ایالات متحده و نه پرواز در هر دو جهت گفت: برت اشنايدر سابق شرکت هواپیمایی کارمند اجرا می شود که این می شه دربان خدمات مسافرتی. مسافران را لغو پروازهای مرتبه در طول مشغول شکستن بهار فصل سفر.

“اگر آنها نمی تواند به خانه آنها در حال رفتن به اروپا,” او گفت:.

چرا این اتفاق می افتد ؟

کروناویروس در حال گسترش در سراسر جهان است. ایتالیا شده است ضربه سخت با بیش از 12000 تایید عفونت و بیش از 800 مورد مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. فرانسه اسپانیا و آلمان هر کدام حدود 2000 مورد تأیید.

محدودیت های اعمال شده را “انکار ورود به اتباع خارجی که در مناطق آسیب دیده و حفظ خواهد کرد آمریکایی ها امن و صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند گفت:” گرگ.

که در آن وجود دارد از دیگر محدودیت های مسافرتی?

دولت در حال حاضر محدود شده سفر از چین و ایران.

Jetblue: شرکت هواپیمایی است و رو به کاهش در تقاضا با توجه به کروناویروس که بدتر از 9/11 رئیس جمهور می گوید:

چه خواهد شد و ممنوعیت سفر را به صنعت هواپیمایی?

آن است که به احتمال زیاد به ایجاد یک وضعیت بد بدتر به نام امنیت عمومی.

صنعت سفر و گردشگری گرفته شده ضربه پس از ضربه از شیوع کروناویروس در ماه ژانویه آغاز شد. در حالی که هنوز در مراحل اولیه برای بتن داده اقتصاددانان و مدیران صنعت ترس 9/11 – یا رکود اقتصادی-مانند پیامدهای.

خطوط هوایی ایالات متحده شروع تعلیق و برش پروازهای بین المللی در اواخر ماه ژانویه و بارها و بارها جدید اضافه شده کاهش اضافی به مقصد. در حال حاضر این کاهش در حال آماده کردن خود برای به پرواز در ایالات متحده به عنوان مسافران نگرانی در مورد خطرات ناشی از پرواز در هر نقطه و نه فقط در خارج از کشور.

هواپیمایی متحده در هفته گذشته گفت: آن را برش داخلی آن صندلی ظرفیت 10 درصد در آوریل و مه و JetBlue گفت: ساخت 5% کاهش. روز سه شنبه آمریکا گفت: این کاهش بین المللی صندلی ظرفیت 10% در این تابستان از جمله 55 درصد کاهش در پرواز در سراسر اقیانوس آرام. پرواز در ایالات متحده کاهش خواهد یافت 7.5% برای ماه آوریل است.

در کاخ سفید در روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست برای کار با خطوط هوایی و کروز صنایع برای کمک به آنها آب و coronavirus خرید اینترنتی.

“ما می تواند کمک به آنها را از طریق این پچ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه با بیمه سلامت مدیران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>