روسیه قصد دارد برای شروع به جرم تلقيح به عنوان به زودی به عنوان اکتبر

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت: روسیه پاک برای اولین بار در جهان Covid-19 واکسن برای استفاده و امیدوار به شروع به جرم تلقيح به زودی حتی قبل از تست بالینی به پایان رسید.

“ثبت نام برای اولین بار صورت گرفته است” پوتین گفت: روز سه شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه دولت, و اضافه کرد که یکی از دختران خود را در حال حاضر شده است با توجه به واکسن. “من امیدوارم که ما می توانیم به زودی آغاز تولید انبوه است.”

حرکت پاک راه را برای استفاده گسترده از واکسن در میان مردم روسیه با تولید شروع ماه آینده اگر چه آن ممکن است تا ژانویه برای تکمیل آزمایشات است. پزشکی کارگران می تواند شروع به دریافت دارو توسط پایان ماه معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت: در این نشست است.

این خبر نشان دهنده تبلیغات کودتا برای کرملین در میان یک مسابقه جهانی برای توسعه واکسن در برابر بیماری همه گیر کوروناویروس و اتهامات که هکرها به دنبال سرقت بین المللی مواد مخدر تحقیق. این بیماری کشته شدن حدود 750,000 مردم آلوده بیش از 20 میلیون و فلج اقتصاد ملی. شرکت AstraZeneca Plc و مدرن, Inc. هنوز هم انجام final-مرحله محاکمه خود واکسن در مطالعات که انتظار می رود به زودی نتایج عملکرد.

Sputnik مقایسه

روسیه نشان داد که چگونه آن را با توجه به توسعه نامگذاری واکسن Sputnik V در اشاره به اتحاد جماهیر شوروی موفقیت در راه اندازی اولین ماهواره ایرانی به فضا در سال 1957.

در عین حال سرعت است که با واکسن دریافت کرده است قانونی تصویب شده انتقاد یک انجمن محلی چند ملیتی دارویی تماس با عجله ثبت نام خطرناک است.

“این یک تصمیم سیاسی توسط پوتین بنابراین او می تواند ادعا می کنند که روسیه برای اولین بار در این مسابقه به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن گفت:” سوتلانا Zavidova, مدیر اجرایی, روسیه, انجمن مطالعات بالینی سازمان. “من نمی توانند درک کنند که چرا روسیه نیاز برای ساخت این Potemkin ایجاد کرد.”

این واکسن در حال توسعه توسط مسکو Gamaleya موسسه و سرمایه گذاری مستقیم صندوق که باید گفت این است که تحت فاز 3 مطالعات مرحله نهایی تست که طی آن داده شده است به هزاران نفر از مردم آن به منظور تعیین تناسب اندام برای استفاده است. یک سازمان جهانی بهداشت پایگاه داده لیست واکسن به عنوان هنوز هم تنها در فاز 1 آزمایش اولین مرحله.

RDIF رئیس کیریل Dmitriev را رد کرد انتقاد که توسعه دهندگان نیست منتشر شده کارشناسی نتایج تا به امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

داده ها از آزمون

“زیر روسی, مقررات انتشار آنها می تواند آن را آسان تر پس از ثبت نام” Dmitriev گفت: در مورد داده ها از آزمایشات اولیه و اضافه کرد که نتایج “فوق العاده چشمگیر” و به زودی منتشر خواهد شد.

RDIF خواهد بود قادر به تولید بیش از 500 میلیون دوز از یک سال در پنج کشور با انبوه واکسن در روسیه برنامه ریزی شده برای شروع در ماه اکتبر Dmitriev گفت.

RDIF قصد دارد برای انجام فاز 3 آزمایش های بالینی در عربستان سعودی امارات متحده عربی و برزیل و هند و فیلیپین با توجه به Sputnik V وب سایت. تولید انبوه است که به انتظارنشسته بودند تا در هند و کره جنوبی و برزیل و عربستان و ترکیه و کوبا آن گفت: با حداقل 20 کشور علاقه مند در به دست آوردن منابع.

که سخنگوی مسیحی Lindmeier هفته گذشته گفت که تمام واکسن داوطلبان باید پایبند به تاسیس شیوه ها و پایان آزمایش های بالینی قبل از اینکه ساخته شده به طور گسترده ای در دسترس است.

روسیه و نامزد یک وکتور ویروسی واکسن بر روی انسان بودند — یک سرماخوردگی ویروس — ذوب شده با سنبله پروتئین سارس CoV-2 به تحریک یک واکنش سیستم ایمنی بدن است و شبیه به یکی از توسعه یافته توسط چین CanSino بیولوژیک.

خبر می آید که روسیه گزارش روزانه Covid-19 موارد غوطه ور در زیر 5,000 برای اولین بار از آوریل 23 با تعدادی از عفونت در ادامه کاهش آهسته از آن ممکن است در اوج. هفت روز میانگین متحرک کاهش یافته است برای آخرین 31 روز با موارد جدید کمتر از نیمی از 11,656 گزارش شده در مارس 11.

روسیه حدود 900,000 افراد مبتلا Covid-19 چهارم-اکثر موارد تایید شده در جهان است. آن را به حال بیش از 27000 coronavirus مربوط به مرگ و میر در سه ماهه دوم با توجه به آمار فدرال خدمات اطلاعات منتشر شده در این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im