‘آن را در دست خدا’: به عنوان coronavirus گسترش تغییرات آمده برای کاتولیک ها در توده

واشنگتن – یک تردید پس از کشیش می گوید آن است.

“اجازه دهید ما را در ارائه هر یک از دیگر نشانه ای از صلح است.”

به طور سنتی نمازگزاران گسترش دست به غریبه ها. شاید یک آغوش و بوسه بر روی گونه برای خانواده و دوستان است.

امروز, آن را فقط با سر اشاره کردن. یک گروه از کودکان مدرسه فلش هر دو انگشت دیگر در یک V-شکل.

در حالی که تهدید جدید کروناویروس ممکن است قریب الوقوع در اینجا در کلیسای ملی امامزاده معصوم مفهوم تغییرات در حال ساخته شده. و این نه فقط در واشنگتن: در سراسر کشور کاتولیک ها را تغییر داده خود را عبادت شیوه های فراوانی از احتیاط و نگرانی بیش از COVID-19.

در کلیسای کشیش را شروع کرده اند درخواست نمازگزاران به لرزش دست در نشانه ای از صلح رخ می دهد که در اطراف میدوی را از طریق کاتولیک خدمات. اکثر توده ها در اینجا به طور معمول ارائه نمی شراب در طول ربانی, اما کسانی که در حال تعلیق استفاده از به اشتراک گذاشته chalices در حال حاضر.

کروناویروس و کار: Coronavirus می تواند اجتناب شود با کار از خانه. اما اگر کار شما قرار می دهد شما را در مقابل مردم ؟

ویلیام بومن نیست بیش از حد نگران است ، او می آید به جرم ترین روز و این مورد را تغییر دهید.

“برف متوقف نمی ما,” 71 ساله در بوستون پیوند گفت: در برخی از این دخمه کلیسای صبح پس از جرم است. “من فکر می کنم اساسا ما قرار داده و آن را در دست خدا است.”

او تعجب نیست به عنوان کشیش خواست parishioners به لرزش دست و او هنوز دریافت و همدلی در زبان خود را. “زینت است که با همدلی عظیم” او گفت:, لبخند بر لب.

همدلی مرکزی برای هر جرم است. آن زمانی که کاتولیک ها دریافت نان و شراب شده اند که وقف به مسیح بدن و خون است. برخی از محله های کشیش نشین انتخاب کردن برای دریافت میزبان در زبان خود را در حالی که دیگران را در دست خود.

هیچ شراب؟: چگونه دریافت نمی شراب است هنوز دریافت ربانی

“به همان اندازه به عنوان شما سعی می کنید شما هنوز هم می توانید بزاق در انگشتان دست خود را, گفت:” خواهر آن o’donnell, 80, که شده است یک Eucharistic وزیر قبل از. “این سخت بود بهداشتی.”

O’donnell تلاش برای سرکوب او ترس از ویروس گفتن خودش او را OK در حال حاضر به عنوان او زندگی می کند در سواحل شرق. عموی بزرگ درگذشت آنفولانزای اسپانیایی و با توجه به سن او و سلامت او می گوید: او خوشحالم که در کلیساها هستند محتاط بودن.

اما برای دیگران محله های کشیش نشین از ترس به نظر می رسد پر از شکوفه.

چقدر coronavirus آزمون هزینه ؟ واقعیت بررسی COVID-19 صورتحساب های پزشکی نشان می دهد که آنلاین شایعه از $3,000 اتهام نادرست است

“در آن معنا ندارد” گفت: Stacy رابینسون 39. “شما بیشتر احتمال دارد به آن را دریافت در مترو.” پرسید: اگر coronavirus را تحت تاثیر قرار میدهد که آیا او می آید به جرم و یا چگونه او را پرستش رابینسون گفت: “نه در همه.”

در سراسر واشنگتن اسقف نشین خواست کلیساها به اقدامات احتیاطی. کسانی که بیمار را تشویق به نوشیدن از یک جامعه و یا حضور در جام توده در دسترس نباشد. “اگر شما نیاز به خودداری از یکشنبه جمعی شما در حال توزیع از یکشنبه تعهد” اسقف نشین در بیانیه ای گفت.

با توجه به تحقیقات پیو حدود 20 ٪ از جمعیت ایالات متحده کاتولیک است. جدید احتیاطی آمده در طول لنت یک فصل در کلیسا که نشانه 40 روز و شب عیسی مسیح روزه در بیابان بود و وسوسه شیطان است. آن را به پایان می رسد در عید پاک یکی از مهم ترین تعطیلات در تمام ادیان مسیحی.

در ممفیس اسقف David Talley با ارسال نامه ای به شبان مدیران و کشیش خواستار آن را “محتاطانه” به ارائه تنها نان و همچنین لحظه ای تعلیق استفاده از شراب ربانی.

در پیوریا ایلینوی کاتولیک اسقف اعلام تعلیق ارائه صمیمیت و همدلی از این جام در طول خدمات. اسقف دانیل Jenky نیز به شدت پیشنهاد دریافت کنندگان را میزبان را در دست خود و نه در زبان خود را.

آب مقدس جایگزین شده است با دست عفونی در سنت جان نویمان کلیسای کاتولیک در غرب دریاچه, تپه, خارج از آستین. اسقف جو S. وسقوز درخواست تمام کلیساها محلی در اطراف Austin حذف آب مقدس از stoups در درهای کلیسا, در میان دیگر اقدامات.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از دیترویت توصیه می شود آن کلیساها و مدارس کاتولیک اقدامات احتیاطی را به عنوان به خوبی.

میشل Pierron رئیس شورای اهل محله در سنت مری کلیسای کاتولیک در دیترویت گفت: این اقدامات را حس.

“کلیساهای نزدیک نیست مانند مدارس. آنها در حال رفتن به باز کردن. آن است همان چیزی که با آنفلوانزا تهدید یا تهدید برخی دیگر از بیماری,” او گفت:. “من شاید نمی خواهید به لرزش دست, مطمئن شوید که من ضد عفونی کننده دست, پاک کردن دست های من کمی بیشتر.”

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری COVID-19 ویروس به نظر می رسد به گسترش به راحتی و آغاز کرده است در حال گسترش در جوامع آسیب دیده در ایالات متحده است.

این ویروس به فکر گسترش در درجه اول فرد-به-فرد به خصوص در بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر و از طریق قطرات تنفسی.

CDC می گوید که در حالی که آن را ممکن است برای عفونت از تماس با سطوح آلوده یا اشیاء آن به نظر نمی رسد به راه اصلی این ویروس منتقل می شود.

از صبح روز جمعه بیش از 230 نفر آلوده شده اند در ایالات متحده منجر به حداقل 12 و میر با توجه به کروناویروس داشبورد اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بومن گفت که او خوشحال است که توده نیت باید شامل کسانی که تحت تاثیر این ویروس در هفته های اخیر. این مهم است برای آنها دعا کرد. در غیر این صورت تا زمانی که مردم شروع به سرفه و عطسه همه در اطراف او است رفتن به استرس بیش از حد.

“در برخی از نقطه شما باید ایمان,” او گفت:.

کمک: کاترین بورگس, Memphis, درخواست تجاری; کریستن اردن Shamus و مردیت Spelbring, Detroit Free Press; نیک Vlahos پیوریا مجله ستاره; آیلین فلین و فیلیپ Jankowski, Austin American-Statesman

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>