توله سگ نجات از شمال هوستون خانه آتش

هوستون آتش نشانان نجات بیش از ده توله سگ و دیگر حیوانات خانگی از یک خروش آتش خانه صبح روز پنجشنبه در شمال هوستون

نوزادان در داخل یک خانه در 400 بلوک از ملبورن که گرفتار آتش حدود 11:30 a. m. شعله های آتش و دود ریخت و به هوا از خانه که آتش نشانان و همسایگان گفت: موجود محتکر شرایط.

BUDWEISER سرقت: مردان در بازتاب جلیقه راب اتحادیه های اعتباری در داخل آبجوسازی

آتش نشانان صرف بیش از یک ساعت قرار دادن شعله های آتش را به دلیل شرایط داخل خانه. آنها بلافاصله شروع به کشیدن سگ را به بیرون از خانه در حال سوختن.

امدادگران به توله سگ اکسیژن از طریق ماسک ویژه طراحی شده برای حیوانات موجود در, آتش سوزی با توجه به هوستون آتش نشانی منطقه رئیس کوین Carley. تمام نوزادان که کشیده شد جان سالم به در برد در حالی که تعداد انگشت شماری از دیگر حیوانات از جمله سگ و پرندگان – درگذشت در آتش است.

یک مرد بود که در داخل خانه آن را به عنوان آتش ساخته شده آن را با خیال راحت Carley گفت. او دچار سوختگی جزئی اما حاضر به بود گرفته شده به بیمارستان.

دو آتش نشان مجروح شدند زمانی که آنها افتاد بر بسته بندی اقلام در خانه. هر دو دچار جراحات جزئی Carley گفت.

آتش سوزی محققان در حال کار برای تعیین آنچه موجب فروغ.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>