مشاهده عمومی برای جورج فلوید جریان در هوستون

هزاران نفر از مردم عزادار انتظار دارد با حضور در یک ملاقات عمومی روز دوشنبه تجلیل جورج فلوید. مشاهده برنامه ریزی شده است و از 12 شب تا 6 بعد از ظهر در چشمه ستایش کلیسا 13950 Hillcroft Ave.

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر قرار زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. فلوید رشد در بخش سوم و به خاک سپرده خواهد شد در هوستون در کنار مادر خود را با توجه به فورت خم یادبود مرکز برنامه ریزی.

60K قوی: راهپیمایی جورج فلوید در مرکز شهر هوستون

عمومی است که انتظار می رود برای شروع ورود ساعت قبل از مشاهده عمومی. “ما انتظار داریم مردم به صف خارج خیلی زود در صبح روز دوشنبه” صاحب Fort Bend یادبود برنامه ریزی مرکز بابی Swearington گفت.

در طول روز دوشنبه, دیدار, فلوید بدن خواهد بود دروغ در دولت در کلیسا. به عنوان افراد راه رفتن را از طریق مشاهده آنها خواهد شد و ورود و خروج از ساختمان از مناطق مختلف. مهمان را تشویق به آوردن یک چتر برای محافظت از خورشید به عنوان آنها صبر در خارج از کلیسا را وارد کنید.

وجود خواهد داشت هیچ جمع یا صندلی در محراب ماسک صورت و دستکش های مورد نیاز, سازمان درخواست کرده اند که مهمانان فاصله اجتماعی و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه راه اندازی شده اند در سراسر کلیسا.

شرکت کنندگان را از طریق یک چک دما و یک آشکارساز فلز. هیچ کیسه های مجاز در داخل کلیسا.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: جورج Floyd: “من میخوام تغییر جهان’

پارکینگ در دسترس خواهد بود به در ویندزور ایجاد کرد کلیسای متحد متدیست در 6011 W اورم دکتر با شاتل به چشمه ستایش کلیسا ارائه شده توسط حمل و نقل مترو. زمانی که بسیاری رسیده ظرفیت در 1100 وسایل نقلیه دوم بسیاری در چشمه زندگی مرکز در 14083 S Main St. باز خواهد شد.

فلوید بدن وارد در هوستون در روز شنبه در جورج بوش فرودگاه بین قاره ای بود و منجر به فورت خم یادبود مرکز برنامه ریزی توسط هوستون اداره پلیس.

خصوصی خدمات در هوستون در محل نامعلومی برنامه ریزی شده است برای ساعت 11 صبح روز سه شنبه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>