اعتراضات شعله ور شدن دوباره در ایالات متحده در میان تماس برای پایان دادن به خشونت های پلیس

مینیاپولیس — معترضان به خیابانها در سراسر آمریکا دوباره شنبه با خشونت شعله ور در جیب صلح آمیز تظاهرات سوخت به کشتار مردم سیاه و سفید در دست پلیس است. یک راننده کامیون — ظاهرا به عمد — سوار به تظاهرکنندگان در مینیاپولیس تقریبا یک هفته پس از سابق هوستون ساکن جورج فلوید درگذشت وجود دارد پس از شفاعت هوا به عنوان یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او.

ایالتی مینه سوتا گشت توییتی که راننده ظاهرا در تلاش برای تحریک معترضان و بازداشت شد. افسر که فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن برای چند دقیقه شده است به اتهام قتل, اما معترضان تقاضا سه تن دیگر از ماموران در صحنه بود تحت پیگرد قانونی قرار. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

Minn. رژیم صهیونیستی. تیم Walz یکشنبه اعلام کرد که دولت دادستان کل کیت الیسون خواهد شد هر گونه پیگرد قانونی در مرگ جورج فلوید. Hennepin County وکیل Mike Freeman زودتر یکشنبه گفت که او تا به حال خواسته الیسون به کمک در تعقیب. فریمن شده است از انتقاد و مدنی و برخی از مسئولان شهرستان که می گویند وجود سابقه بی اعتمادی بین فریمن و اعضای جامعه.

در دومین روز تظاهرات رسیده کاخ سفید که در آن شعارهای شنیده میشد از حدود 1000 تظاهرکننده فقط در سراسر خیابان در پارک لافایت به عنوان آنها در مواجه با پلیس ضد شورش در پشت سنگر.

در سراسر امریکا تظاهرکنندگان به نام دوباره برای پایان دادن به خشونت های پلیس. مقیاس تظاهرات گسترده از ساحل به ساحل و آشکار در یک شب, رقابت تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد.

“آنها در حفظ و کشتار مردم ما” گفت: Mahira Louis 15 که راهپیمایی با مادر و چند صد نفر دیگر از طریق مرکز شهر بوستون است. “من خیلی مریض و خسته از آن است.”

انزجار بیش از نسل های نژادپرستی در کشور تاسیس شده توسط slaveholders همراه با یک رشته از های اخیر به لحاظ نژادی به اتهام قتل به استوک خشم. اضافه کردن به که بود احساس وحشت و نگرانی از ماه از مستندات در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به طور نامتناسبی صدمه دیده جوامع رنگ نه تنها از لحاظ عفونت اما در کار ضرر و زیان اقتصادی و استرس است.

تظاهرات در خارج از کشور

در اروپا هزاران نفر با تجمع در مرکز لندن به ارائه پشتیبانی برای آمریکا شدند. شعار “نه عدالت! نه صلح!” و با تکان دادن پلاکارد با کلمات “چگونه بسیاری از بیشتر است ؟” در میدان ترافالگار معترضان نادیده گرفته و انگلستان دولت قوانین ممنوعیت جمعیت به دلیل بیماری همه گیر. پلیس متوقف نمی آنها را.

تظاهرکنندگان سپس با راهپیمایی به سمت سفارت آمریکا که در آن یک خط طولانی از افسران محاصره ساختمان. تظاهرات در دانمارک نیز همگرا در سفارت ایالات متحده در روز یکشنبه.

سفارت ایالات متحده در برلین بود و صحنه تظاهرات در روز شنبه تحت شعار: “عدالت برای جورج فلوید.” چند صد نفر بیشتر مردم به خیابان ها ریختند یکشنبه در پایتخت Kreuzberg منطقه حمل علائم و با شعارهایی مانند “سکوت خشونت” “نگه پلیس پاسخگو” و “چه کسی به شما تماس بگیرید زمانی که پلیس در قتل است؟” هیچ حادثه گزارش شده است.

حکومت تحمیل شده بود در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده از جمله سن آنتونیو آتلانتا و شیکاگو و دنور و لس آنجلس و سانفرانسیسکو و سیاتل. حدود 5000 سربازان گارد ملی و نیروی هوایی بودند فعال در 15 ایالت و واشنگتن دی سی

اما هنوز هم مشکل هایش.

در آنجا بود غارت در هر دو به پایان می رسد کالیفرنیا با تصویری در سن خوزه نشان دادن چند نفر در پوشش و ماسک فرار میسی فروشگاه با کیسه های بزرگ در حالی که مردم در ساحل طولانی انجام دور armloads از لباس و کالا از شکست ویندوز از فروشگاه ها در یک مرکز خرید پس از حکومت نظامی. به عنوان پلیس در نقل مکان کرد به تلاش برای بازگرداندن نظم در برخی از معترضان در زد برای مقابله با سارقان و محکوم کردن آنها برای undercutting پیام از تظاهرات.

در توییتهایی یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش آنارشیست ها و رسانه ها برای دامن زدن به خشونت و تهدید دوباره به نام antifa یک سازمان تروریستی است. کوتاه برای ضد فاشیست, antifa چتر اصطلاح برای چپ متمایل به گروه های شبه نظامی است که مقاومت در برابر نئو نازی ها و سفید supremacists در تظاهرات.

دادستان کل ویلیام بر قول داد که دادستان فدرال در سراسر کشور استفاده خواهد فدرال شورش اساسنامه به اتهام معترضان که عبور از خطوط دولت به شرکت در شورش خشونت آمیز.

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: دادستان کل تاکید شد بر اساس اطلاعات ارائه شده از وزارت امور خارجه و سازمان های اجرای قانون محلی اما جزئیات آنچه که اطلاعات شامل.

کارشناسان که پیگیری گروه های افراطی نیز گزارش داد با دیدن شواهد به راست در محل کار. محققان بودند ردیابی آنلاین دخالت و دنبال به اینکه عوامل خارجی بودند در پشت این تلاش است. مقامات باید شاهد افزایش حساب های رسانه های اجتماعی با کمتر از 200 پیروان ایجاد شده در ماه گذشته, یک کتاب درسی نشانه ای از یک دروغ تلاش است.

مینه سوتا فرماندار گفت: مقامات دولت ضربه شد با یک حمله سایبری به عنوان اجرای قانون آماده به پراکندن تظاهرات در مینیاپولیس و سنت پل. او در توصیف آن به عنوان یک “بسیار پیچیده انکار حملات خدمات در تمام کامپیوترها.”

بیرون از شهر معترضان …

در حالی که انگیزه های پشت این خشونت ها طی چند روز گذشته شد نامشخص وجود دارد محکم شواهدی وجود دارد که برخی از معترضان به تظاهرات از خارج از مراکز شهری شده اند که کانون تظاهرات.

در دیترویت 37 از 60 نفر که دستگیر شده بودند در یک شب تظاهرات نیست در شهرستان زندگی می کنند و بسیاری از آمد و از نزدیک, حومه, رئیس پلیس جیمز کریگ گفت شنبه. اگر چه دیترویت که حدود 80 درصد سیاه, بسیاری از کسانی که دستگیر شد سفید.

“من فکر می کنم حدود یک سوم از مردم از شهر را به اینجا شهر رایت” گفت: جاستین Terrell, مدیر اجرایی شورای Minnesotans از میراث آفریقایی. “آن است فقط قرار دادن مردم سیاه و سفید در یک crossfire نه فقط بین فاشیست و آنارشیست — اما قرار دادن ما در یک تیراندازی با گارد ملی.”

تهمت بود و انتظار می رود در روزهای آینده به منظور جلب تفاوت بین مشروع خشم معترضان مسالمت آمیز و غیر قابل قبول اقدامات خشونت آشوبگران گفت: یک مقام کاخ سفید که مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی جلوتر از زمان و صحبت خواست نامش فاش نشود.

در مینیاپولیس تقاطع که در آن فلوید کشته شد مردم جمع شدند و با جارو و گل و گفت: این مهم برای محافظت از آنچه آنها به نام “فضای مقدس.” تقاطع مسدود شده بود با مخروط ترافیک در حالی که یک حلقه از گل گذاشته شد.

در میان کسانی که نزولی در مینیاپولیس شد مایکل براون Sr. پدر مایکل براون که قتل توسط یک افسر پلیس در فرگوسن Mo. تنظیم کردن ناآرامی ها در سال 2014.

“من درک می کنم آنچه در این خانواده احساس است. من درک می کنم آنچه در این جامعه احساس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>