تظاهرات قرعه کشی هزاران نفر بیش از دولت stay-at-home سفارشات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن – ایالات مختلف دیده می شود تظاهرات به عنوان اقامت-یک-صفحه اصلی سفارشات به معنای محدود کردن گسترش coronavirus ادامه خواهد داد.

بسیاری از معترضان عصبانی بودند در مورد اقتصادی انشعابات محدودیت ها باعث. اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ برآورد وزارت کار ایالات متحده گزارش خواهد شد پنج شنبه که 5.5 میلیون آمریکایی در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته.

تظاهرات اتفاق می افتد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران بحث بیش از زمانی که ایالات متحده باید شل محدودیت های قرار داده شده در محل برای اطمینان مردم عمل اجتماعی فاصله.

در حالی که بحث در مورد اینکه آیا او و یا ملت فرمانداران باید قدرت به لغو محدودیت تهمت اعلام خبر جلسه دوشنبه “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است.”

رئیس جمهور بی سابقه ادعا از مجموع قدرت ملاقات فوری با مقاومت مواجه از دموکرات ها و جمهوری خواهان و بسیاری از آنها استدلال قانون اساسی ایالات متحده به صراحت رد ادعای خود را به قدرت مطلق.

بیشتر: اینجا چیزی است که قانون اساسی 10th متمم می گوید در مورد تهمت و ادعا می کنند که مجموع قدرت بیش متحده

بیشتر: محرک چک در حال بیرون رفتن برای افرادی که فوت کرده اند, چه این بدان معناست که برای بستگان

اما تهمت صحبت چهارشنبه در کاخ سفید نیروی کار کنفرانس مطبوعاتی گفت: توصیه هایی در مورد باز کردن اقتصاد در میان coronavirus همه گیر خواهد بود منتشر شد پنج شنبه پس از یک کنفرانس تلفنی با تمام 50 فرمانداران.

در اینجا برخی از کشورهای است که دیده می شود اعتراضات تا کنون:

میشیگان

تظاهرکنندگان سوار هزاران نفر از وسایل نقلیه – بسیاری از ادارات با نشانه اعتراض به میشیگان دولت و کنگره آمریکا روز چهارشنبه با صدای بلند اعتراض دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش.

این تظاهرات که لقب “عملیات ترافیکی” از آنجا که سازمان دهندگان گفت: آنها می خواستند برای به دست آوردن توجه توسط بستن ترافیک. با هزاران نفر از وسایل نقلیه ترافیک بود و حمایت کردن برای بیش از یک مایل در اطراف کنگره آمریکا در چند جهت با توجه به ستوان دارن سبز از ایالت میشیگان ،

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. Whitmer می گوید کنگره معترضان قرار دادن دیگران در معرض خطر ممکن است بدتر همه گیر

دولت عفونت اعداد در میشیگان به نظر می رسد تا حدودی صاف رفتن به آخر هفته گذشته اما هر دو عفونت و مرگ تعداد آنها دوباره در روز دوشنبه. مقامات بهداشت به تازگی ابراز خوشبینی محتاطانه اما باید اضافه کرد که آن را بیش از حد به زودی به می گویند که این عفونت به اوج خود رسیده است در میشیگان.

Whitmer گفت: احترام او حق اعتراض به آن را نقض نمی کند, اقامت در خانه سفارش, اما او گفت: بسیاری از معترضان قرار دادن خود و دیگران در خطر ابتلا COVID-19.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به استناد قانون اساسی قدرت به موکول کردن کنگره به دلیل نگه دارید تا بیش از نامزد

Whitmer اعلام وضعیت اضطراری در میشیگان در مارس 10 و اعلام کرد “stay-at-home” سفارش مارس 23 که به کارگردانی ساکنان به ماندن در داخل به جز برای اهداف ضروری و گفت: کسب و کار تلقی غیرضروری برای جلوگیری از تماس کارکنان به کار می کنند. هفته گذشته او گسترده است که سفارش تا مارس 1 در حالی که اعمال سخت تر محدودیت های غیر ضروری سفر و برخی از رسانه های خرده فروشی.

میشیگان سوم-بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر در کشور است.

کنتاکی

حدود 100 معترض خواستار لیبریا اندی Beshear بازگشایی کنتاکی و مختل تلویزیونی خود بعد از ظهر چهارشنبه همه گیر به روز رسانی با شعار باد شاخ و فریاد را به یک بلند گو حرف زدن در خارج از پنجره اتاق جلسه نزدیک به غرق کردن نظرات خود را به Kentuckians.

معترضان که برخی از آنها در ظاهر به ایستاده کمتر از 6 فوت جدا از یکدیگر شعار می دادند “ما می خواهیم به کار” و “حقایق بیش از ترس.”

در مورد نیمه راه خود را از طریق جلسه Beshear اذعان معترضان گفت: “برخی از سر و صدا در پس زمینه.”

“ما برخی از مردمی تا در اینجا در کنتاکی امروز – و همه باید قادر به بیان نظر خود را – که به اعتقاد ما باید بازگشایی کنتاکی بلافاصله در حال حاضر” Beshear گفت. “مردمی که کشتن مردم است. که کاملا کشتن مردم است.”

بیشتر: محرک برنامه برای کسب و کار کوچک تقریبا تهی به کنگره هنوز مذاکره یک معامله

معترضان به ویژه مخالفت با Beshear تصمیم به منظور بسته شدن هزاران کسب و کار در سراسر کشورهای مشترک المنافع — یک حرکت او به سرعت گسترش COVID-19 که کشته 122 Kentuckians و آلوده 2,291 تا کنون.

اوهایو

حدود 100 معترض با تجمع در مقابل ساختمان خانه ملت در طول مذاکرات رژیم صهیونیستی است. مایک Dewine ظاهر در دوشنبه حداقل یکی از پوشیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه در حالی که بسیاری از انجام نشانه ابراز نارضایتی در stay-در-خانه سفارش و یا دست تکان دادند و پرچم آمریکا.

علاوه بر این یک گروه کر در حال رشد از اوهایو قانونگذاران جمهوریخواه کنگره می خواهید DeWine برای تنظیم یک تاریخ برای اولین مرحله از دوباره باز کردن کسب و کار و مدارس و اماکن عمومی.

از اول ترم جمهوریخواه فرماندار روشن ساخته است طی مصاحبه ای با MSNBC را “صبح جو” که هر شل به اقامت در خانه سفارش خواهد بود مشروط بر coronavirus نتایج تست و دیگر داده های سلامت.

“هر زمان که ما باز با این حال ما آن را انجام دهید, اگر مردم نیست, اعتماد به نفس, اگر آنها فکر می کنم آنها امن, آنها در حال رفتن به رفتن به رستوران و آنها در حال رفتن به رفتن به میله آنها در حال رفتن به واقعا بازگشت به جامعه” DeWine گفت.

بیشتر: کالیفرنیا گسترش کمک به مستند نشده کارگران تقویت مزایای بیکاری کمک مرکز

یکی از معترضان سوال که آیا DeWine بود واقعا یک جمهوری خواه پرسیدن “آیا او باور در کمتر دولت ؟ کوچک دولت؟”

اوهایو سلامت مدیر دکتر امی اکتون صادر اقامت در خانه سفارش مارس 22 اما مدارس بسته شده اند پس مارس 12. که منظور منقضی مارس 1, اما آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دانش آموزان و معلمان نمی بازگشت به کلاس های درس خود را در این سال تحصیلی است.

یوتا

صدها نفر از ساکنان ایالت یوتا جمع شده بودند روز شنبه در اعتراض به دولت را به تعطیلی کسب و کار و امکانات با توجه به کوروناویروس.

سنت جورج ساکن لری Meyers رویداد سازمان یافته در تلاش برای “اثبات خدا ما-با توجه به قانون اساسی حفاظت از حقوق از جمله آزادی بیان و آزادی اجتماعات آزادی مذهبی حق قرارداد و حق استفاده از اموال ما را به عنوان ما می بینیم مناسب تا زمانی که ما دیگران آسیب نمی رساند” با توجه به Facebook post.

وجود یک مشارکت مردم در مقابل Washington County ساختمان دولت به مردم راهپیمایی در اطراف بلوک برگزاری نشانه اصرار رژیم صهیونیستی است. گری هربرت به دوباره باز کردن غیر ضروری کسب و کار.

دبورا پالمر یک سنت جورج ساکن که صاحب یک کسب و کار کوچک می گوید که نگرانی او را برای خانواده اش امنیت شغلی چیزی است که او را به ماه مارس است.

“دختر من است که از کار شوهر من کار کند و من از کار به دلیل این” پالمر گفت. “من امیدوارم که ما و نمایندگان ما حاکم مقامات توانید ببینید که وجود دارد این است که تعداد زیادی از ما که نه حمایت از دولت اختیارات و محدودیت های دور گرفتن حقوق ما است.”

کارولینای شمالی

پلیس در کارولینای شمالی در روز سه شنبه بازداشت یک معترض پس از بیش از 100 نفر با تجمع در مرکز شهر رالی در اعتراض به لیبریا روی کوپر اقامت در خانه سفارش دهید.

دستگیری ساخته شده توسط دولت در کنگره پلیس با توجه به رالی اداره پلیس. RPD منتشر شد بیانیه ای در رسانه های اجتماعی مورد اعتراض و گفت: “اعتراض شده است و به عنوان یک ضروری تابع” تحت stay-at-home سفارشات صادر شده توسط کوپر و بیدار شهرستان که در آن رالی واقع شده است.

بیشتر: چین نمی هشدار عمومی به احتمال زیاد همه گیر به صورت محوری و 6 روز و گزارش AP را نشان می دهد

کوپر منظور در ابتدا اعلام کرد مارس 29 و تنظیم شده بود در اثر حداقل تا مارس 29. Wake County را به اثر رفت مارس 27 و تنظیم شده است برداشته شود شنبه هر چند رالی, اخبار و آبزرور گزارش این شهرستان است که انتظار می رود به گسترش نظم دو هفته. اخبار و آبزرور گزارش داد وجود بیش از 100 نفر در تظاهرات.

ویرجینیا

وجود دارد یک تظاهرات برنامه ریزی شده روز شنبه در ریچموند, ویرجینیا, توسط گروهی از مردم ناراحت با اقامت در خانه سفارش به محل به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

با توجه به ABC-وابسته ایستگاه تلویزیونی WHSV, “گروه شناخته شده به عنوان بازگشایی ویرجینیا پایان این مستند VA و ویرجینیایی برابر بیش از حد قرنطینه می گویند که آنها را “هزاران نفر از شهروندان نگران” جمع آوری در ویرجینیا کنگره مربع در آوریل 16 در 11:30 a. m.”

بیشتر: سناتور. سوزان کالینز می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات عمومی در شیوع کروناویروس شده اند بسیار ناهموار’

روز چهارشنبه به لیبریا رالف نرتهم اعلام کرد که او گسترش Virgina کسب و کار تعطیلی دو هفته. آن را مجموعه ای به پایان می رسد در آوریل 23, اما در حال حاضر ادامه خواهد داد تا حداقل ممکن است 8. اقامت در خانه سفارش برای ویرجینیایی باقی مانده است در اثر تا 10 ژوئن آن را به عنوان در ابتدا در مجموعه.

“دولت الزامی افراد بیمار به ماندن در خانه است به نام قرنطینه. دولت الزامی سالم شهروندان را به ماندن در خانه را وادار به کسب و کار و کلیساها به نام استبداد” گفت: بازگشایی ویرجینیا در آزادی مطبوعات

کمک: Paul Egan, کارا برگ, Detroit Free Press; Jordan کولور سیتی, ایالات متحده آمریکا امروز; آنا Staver و کول Behrens, The Columbus Dispatch; Morgan واتکینز جو Sonka و جان هیل لویی پیک مجله; Terell ویلکینز این (سنت جورج یوتا) طیف

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>