معترضان برخی از حمل تفنگ جمعیت به میشیگان کنگره به اصرار پایان دادن به وضعیت اضطراری

و لانسینگ, میشیگان. – یک گروه بزرگی از تظاهرکنندگان – بسیاری نه با پوشیدن ماسک و برخی از حامل تفنگ روی شانه های خود را از حد شلوغ به لابی خارج از خانه دولت اتاق پنج شنبه, فریاد اجازه داده می شود بر روی زمین خانه در طول یک تظاهرات در کنگره علیه میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری.

Michigan State Police سربازان با پوشیدن ماسک صورت با تشکیل یک خط بین تظاهرکنندگان و ورود به خانه طبقه است که در خارج از محدوده برای عموم است.

“اجازه دهید ما در” معترضان فریاد زد: در برخی موارد در عرض چند اینچ از افسران پليس مواجه است.

حداقل یک سناتور ایالت ابراز نگرانی هنگامی که او را دیدم تظاهرکنندگان فریاد و حمل سلاح گرم در گالری عمومی.

“به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما” دولت دموکراتیک بهداشت ، Dayna Polehanki ارسال شده در توییتر همراه با عکس. “برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها. من هرگز ما قدردانی Sergeants-at-Arms بیشتر از امروز.”

باز حمل سلاح گرم مجاز است هر دو در کاپیتول زمینه و در داخل کنگره گفت: ستوان برایان Oleksyk از ایالت میشیگان ،

“همیشه خطر وجود دارد اما ما برای آن آماده شد,” او گفت:. “افراد مجاز به اعمال حق خود به آزادی بیان و حق خود را برای باز کردن ادامه می دهند. ما همیشه یک چشم بر روی آن.”

او گفت: “مردم فقط تخلیه ناکامی های خود را در یک صدای بلند به شیوه ای” در خارج از خانه مجلسی, اما “هنگامی که آنها قادر به انجام این کار … مردم دلپذیر و مودب است.”

قبل از آن چند صد نفر از تظاهرکنندگان جمع شده در زیر باران نور در خارج از کنگره خواسته قانونگذاران به گسترش میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

انجام آنها نشانه هایی است که خواندن “استیضاح Whitmer” “تو کشتن کسب و کارهای کوچک” و “آزادی یا مرگ”. همچنین بسیاری از عینک کلاه و یا انجام سایر متعلقات شعار جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و 2020 انتخاب مجدد مبارزه است.

تظاهرکنندگان کردم و خود مایل است که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری رای ندادند به گسترش میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری به درخواست دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. اما Whitmer می گوید وضعیت اضطراری در ادامه با فرمان اجرایی.

Coronavirus محدودیت: تظاهرات در ویسکانسین دولت و کنگره در اعتراض به

‘ما در حال winging این’: تظاهرات tout استقلال به عنوان گروه های ملی چشم انتخابات

تعداد زیادی از وسایل نقلیه مسدود شده بسیاری از Allegan خیابان اجرا می شود که در کنار این کنگره.

نیز وجود دارد چند counterprotesters. یک مرد سوار یک کامیون بزرگ توسط کنگره و فریاد زدند: “رفتن به خانه rednecks – رفتن به خانه!” به یک بلندگو.

به طور کلی این تجمع بود بطور قابل توجهی کوچکتر از یک مارس 15 رویداد به خود جلب کرد که هزاران نفر به کنگره در اعتراض به Whitmer اقامت در خانه که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای اجرا از طریق مه 15.

مجلس لی Chatfield یک جمهوری خواه گفت: هر آمریکایی حق اعتراض و این چیزی است که اتفاق افتاد دوشنبه. او گفت که او نا امید شده بود هر چند که همه از تظاهرکنندگان مشاهده اجتماعی فاصله دستورالعمل و چند ظاهرا انجام شده نشانه دفاع از خشونت است.

یکی از نشانه های انجام شده توسط یک تظاهرکننده گفت: “ظالم دریافت طناب.”

رهبر اقلیت سنا جیم Ananich یک دموکرات گفت که او نمی تواند “چشم پوشی فیزیکی تهدید و ارعاب و یا باعث هرج و مرج در وسط یک جهانی همه گیر.”

وضعیت اضطراری را نباید با اقامت در خانه که تعطیل کردن کسب و کار تلقی نمی ضروری و نیاز مردم به ماندن در خانه به جز برای اهداف ضروری.

Whitmer گفت: میشیگان اقامت در خانه نظم و تمایل اکثریت قریب به اتفاق Michiganders به دنبال آن کمک کرده است و دولت به طور قابل توجهی صاف منحنی COVID-19 عفونت. اما او هشدار داد که بازگشایی اقتصاد به سرعت بیش از حد خطرات دوم سنبله از عفونت است که می تواند حتی بیشتر از لحاظ اقتصادی آسیب از اولین شیوع.

از روز شنبه بیش از 41,000 ساکنان میشیگان حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و نزدیک به 3,800 مرده بود از این بیماری به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

ایالتی میشیگان پلیس یکی از معترضان برای حمله یکی دیگر از معترضان در این کنگره زمینه در اوایل بعد از ظهر Oleksyk گفت. نه مجروح شد, او گفت:.

لقب “پاتریوت آمریکایی تظاهرات” روز پنج شنبه در این تظاهرات گرد هم آورده اعضای محافظه کار گروه شبه نظامیان طرفداران باز کردن حمل سلاح گرم مردم در اعتراض قوانین سقط جنین و ضد واکسیناسیون معترضان به علاوه بسیاری از Michiganders که گفت: آنها در ارتباط با هر گروه اما باور اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از حد می رود.

“من اساسا فقط برای حس مشترک گفت: آنجلا لوری, 24, از Waterford که با پوشیدن یک ماسک پارچه و حمل نشانه آن است که خواندن “آزادی یا مرگ”.

لوری یک کارشناس بیمه گفت: او تلقی ضروری کارگر و باقی مانده است کار نمی کند ولی در واقع او شده است قادر به بازدید از بستگان ،

“من احساس می کنم به شدت در مورد قانون اساسی” لوری گفت. “مهم نیست که چه چیزی در جریان است – ما همیشه باید ما آزادی.”

لوری گفت: او همراه است و هر رای ندادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و انتظار ندارد او رای خواهد داد برای او در این سال ، “من میل جاستین Jalbi,” او گفت: در ارجاع به غرب میشیگان کنگره که در چپ حزب جمهوری خواه و کاوش ریاست جمهوری, اجرا, احتمالا با حزب آزادیخواه.

جان Moehlman از St. Clair, یک عایق پیمانکار گفت: او از دست داده است کار به عنوان یک نتیجه از اقامت در خانه نظم و Whitmer را روز شنبه اعلام کرد که ساخت و ساز می تواند رزومه مارس 7 نمی خواهد اصلاح مشکلات خود را با مجوز و مسائل دیگر.

“این است که از تخت استبداد” گفت: Moehlman بود که با پوشیدن ماسک. “آنها در حال سرقت از آزادی ما راست از زیر چشمان ما.”

Moehlman گفت او رای خواهد داد برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 و به طور کلی تصویب رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر.

“او به اجازه می دهد این فرمانداران به قطع خود را” با صدور بیش از حد محدود اقامت در خانه, سفارشات, او گفت:. “من فکر می کنم که یک حرکت هوشمند.”

تام Scillian, 59, از Utica عضو میشیگان آزادی شبه نظامیان شد حفاظت از اقداماتی که منجر به تریبون در مقابل کنگره و گفت که او تا به حال شده است تعیین شده توسط سازمان برای تامین امنیت. او انجام آنچه او گفته بود لود AR-15 تفنگ.

“اجازه دهید همه رفتن به محل کار” گفت: Scillian که کاهش چمن برای Huron-کلینتون Metroparks و گفت که او به نام بازگشت به کار خود در هفته گذشته.

کمک: Kara برگ لنسینگ ایالت مجله

دنبال پل اگان در توییتر: @paulegan4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>