معترضان در مکزیک بلوک خطوط در آریزونا عبور از مرز به تقاضا سختگیرانه تر coronavirus نمایش

TUCSON, Ariz. — معترضان در مکزیک طرف مرز مسدود مکزیک محدود خطوط در دوقلو شهرهای مرزی از Ambos نگلس برای چند ساعت یکشنبه برای ابراز نارضایتی خود را با دولت مکزیک در پاسخ به این coronavirus بیماری همه گیر.

معترضان خواستار بیشتر کنترل و نمایش فیلم در southbound ترافیک در مرز ایالات متحده و مکزیک را از نگرانی است که مسافران از ایالات متحده می تواند با وارد کردن موارد جدید از coronavirus به مکزیک.

کمتر از ده نفر با پوشیدن ماسک و حمل علائم استفاده از وسایل نقلیه خود را برای یک محاصره دو عازم جنوب خطوط در DeConcini عبور چند صد پا به این طرف مرز ویدئو گرفته شده توسط مکزیکی رسانه ها نشان داد.

برخی از علائم خواسته ساکنان ایالات متحده به “ماندن در خانه.” دیگران به نام در مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به گام تا کنترل و محدودیت در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک برای مهار گسترش COVID-19.

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در جایگاه سوم در جهان است که به طور قابل توجهی بالاتر از مکزیک یک وضعیت است که هم درست در امتداد متحده در هر دو طرف مرز.

از بعد از ظهر چهارشنبه در آریزونا بخش خدمات بهداشت و درمان تایید کرده است بیش از 400 مورد از جمله حداقل شش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. تمام چهار آریزونا مرز شهرستانهای تایید موارد اضافی جمعه از جمله شهرستان سانتا کروز که شامل نگلس.

Sonora, آریزونا, همسایه به, شرق تایید کرده است در مجموع چهار مورد از COVID-19 ایالت به گفته مقامات بهداشتی دولت. هیچ کدام از این موارد از Sonora مرز جوامع است.

محاصره اخطار اول برای رئیس جمهور مکزیک

خوزه لوئیس هرناندز با گروهی به نام Sonorenses por la Salud y la Vida (Sonorans برای سلامت و زندگی) توضیح داد که دلیلی برای چهارشنبه محاصره. او آن را به نام “اخطار” به صورت لوپز Obrador.

“وجود دارد هیچ نمایش درمانی توسط دولت فدرال برای مقابله با این بیماری همه گیر” او گفت:. “به همین دلیل ما اینجا هستیم تا در نگلس. گرفته ایم این عمل به تماس در مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به عمل در حال حاضر است.”

گروه ارائه مجموعه ای از خواسته ها و هشدار داد که آنها را به اقدام مشابه دوباره اگر این دولت نتواند به عمل می کنند. خواسته های خود را در آینه مجموعه ای از محدودیت های که دولت ایالات متحده شروع به اجرای در مرز بیش از آخر هفته.

خواسته های تماس برای توقیف موقت بازديد گردشگری و جزئی روش های پزشکی در مکزیک برای هر دو شهروندان آمریکایی و همچنین مکزیک زندگی در ایالات متحده این گروه خواسته است برای مقامات بهداشت به مرحله نمایش از همه عبور از مرز برای علائم COVID-19.

معترضان با تاکید بر خطر ابتلا به مرز جوامع اگر مقامات بهداشتی را به درستی نمایش تمام مهاجران که در مرز ایالات متحده مقامات در حال اخراج و یا ارسال به مکزیک.

هرناندز گفت: این محدودیت نباید تاثیر تجارت و بازرگانی از جمله منطقه را به سود زمستان تولید و صنعت و تولید گیاهان که استخدام هزاران نفر در مکزیک است.

“این است که برای سلامت خود را. این است که برای خود و خانواده و” هرناندز گفت. “و یا آنچه شما می خواهید به اتفاق می افتد ؟ که این بدتر می شود با توجه به بی مسئولیتی از دولت مکزیک? البته که نه. به همین دلیل در اینجا بودند.”

هفته گذشته ایالات متحده و مکزیک دولت توافق برای محدود کردن سفر در امتداد مرز آن را محدود به “ضروری” دلایل مانند اورژانس پزشکی مدرسه یا محل کار.

اما چند کنترل در محل هستند در گذرگاه های مرزی در مکزیک طرف مرز به اجرای آن محدودیت.

مقامات بهداشتی دولت در Sonora به طور جداگانه مستقر کارکنان خود را به گذرگاه های مرزی در هفته گذشته از جمله در DeConcini عبور. اما آنها عمدتا مستقر در گذرگاه عابر پیاده.

چند اتومبیل قادر به مانور در اطراف محاصره وادار یک تنگنا در southbound ترافیک در مرکز شهر Nogales, آریزونا.

ماموران با نگلس اداره پلیس در آریزونا آغاز شد هدایت مکزیک محدود ترافیک در کرافورد خیابان چند صد متری شمال از ورود به DeConcini بندر ورود.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات در نگلس گفت: ترافیک در DeConcini عبور کرده بود بازگشایی شد و در حدود 5:30 p. m. دوشنبه.

Nogales, آریزونا با صدور بیانیه ای روز شنبه با اذعان به محاصره در مکزیک طرف مرز و هشدار از برنامه به طور بالقوه اثرات منفی در این شهر اگر آن را ادامه داد.

“نگلس پلیس پیش بینی تظاهرات ممکن است فردا. بسته شدن هر پورت از ورود به تاثیر منفی تجارت و راه زندگی در Nogales” این شهر در بیانیه ای گفت:.

لوپز Obrador به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار

لوپز Obrador شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد در مکزیک برای خود ولرم پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. او ادامه داد: برای برگزاری تظاهرات انبوه در سراسر کشور که در آن او می لرزد دست در دست حامیان و بوسه نوزادان است.

هفته گذشته در یکی از اخبار صبح, همایش گفت که “صداقت” شد بهترین حفاظت در برابر ویروس و پس از آن اقدام به کشیدن دو نمادهای مذهبی از کیف پول خود را.

“این من محافظان” لوپز Obrador به خبرنگاران گفت:.

روز یکشنبه او یک بار دیگر به خود جلب کرد محکومیت گسترده در سراسر کشور زمانی که او گفت که مکزیکی فرهنگ آنها را “بسیار مقاوم در برابر همه مصیبت.”

لوپز Obrador نیز خواست مکزیکی ها به ادامه بیرون رفتن برای صرف شام با خانواده های خود برای حمایت از اقتصاد هجوم مشاوره از متخصصان پزشکی در مکزیک و در سراسر جهان که به جای مردم به ماندن در خانه به عنوان بهترین تمرین برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“ما هنوز در مرحله اول” لوپز Obrador گفت. “من به شما بگویم زمانی که به بیرون رفتن ندارم.

این هفته به مکزیک وارد فاز دوم جامعه انتقال مقامات بهداشتی فدرال در شهر مکزیک در نهایت خواستار اقدامات سختگیرانه تر در مکزیک مانند محدود کردن اجتماعات بزرگ.

چندین ایالت مکزیک از جمله Sonora معرفی این نوع اقدامات روز یا چند هفته پیش.

در مارس 16, Sonora رژیم صهیونیستی است. کلودیا Pavlovich اجرا یک سری از محدودیت های پس از دولت خود را تایید اولین مورد یک مرد مسن که در حال سفر در روز قبل به ایالات متحده است.

Sonora ممنوع تجمعات بزرگتر از 10 نفر و خواستار تعطیلی تمام مدارس و غیر ضروری کسب و کار مانند ورزشگاه بارها و سینما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>