گری برای از سرگیری در شمال آلمان، محدودیت های کروناویروس کاهش یافت

نوردراین-وستفالن اجازه فحشا را با اثر فوری خواهد داد در حالی که هامبورگ، برمن و شل سویگ-هولشتاین اقدامات محدودکننده اعمال شده به دلیل همه گیر کروناویروس را در ۱۵ سپتامبر آسان خواهند کرد.

روسپیان می توانند پس از سهولت مقررات قفل شدن کروناویروس که اوایل سال جاری وضع شده بود، به سر کار در ایالت های شمال آلمان نوردراین-وستفالن، هامبورگ، برمن و شل سویگ هولشتاین بازگردند.

دادگاه عالی اداری نوردراین-وستفالن ممنوعیت فحشای صادر شده در این دوره از همه گیر را با اثر فوری در روز سه شنبه لغو کرد، در حالی که سه ایالت دیگر شاهد بازگشایی خانه ها از ۱۵ سپتامبر خواهند بود، البته با کارگرانی که مجبور به پیروی از مقررات سختگیرانه هستند.

ادامه مطلب: چگونه یک کارگر جنسی رومانیایی تحت تاثیر ممنوعیت فحشا قرار می گیرد

دادگاه مونستر در پرجمعیت ترین ایالت آلمان حکم داد که چون ممنوعیت کامل اصل تناسب را نقض می کرد، باید لغو می شد.

به عنوان مثال، دادگاه به استودیوهای تناسب اندام استناد کرد، جایی که فعالیت تنفس نیز افزایش یافت. علاوه بر این، آشکار نبود که خطر عفونت به طور قابل توجهی در طول اعمال جنسی بین دو نفر بیشتر از احزاب خصوصی با تا 150 در حضور بود.

درست هفته گذشته، یکی از بزرگترین خانه های اروپا، پاسچا، یک نقطه عطف بزرگ در کلن، برای ورشکستگی در میان مشکلات مالی به دلیل همه گیر واصل شد.

Pascha, Cologne, Germany (picture-alliance/dpa/H. Kaiser)

یکی از بزرگترین خانه های اروپا به نام پاسچا در کلن در میان همه گیر کروناویروس ورشکسته شد

هامبورگ، برمن و شلدویگ-هولشتاین به دنبال

ملانی لئونهارد، وزیر امور اجتماعی شهر هامبورگ اعلام کرد که لغو تدریجی محدودیت ها از هفته آینده آغاز خواهد شد. وی افزود که این تغییر در میان سه اداره منطقه ای هماهنگ شده است.

سیستم فدرال آلمان به هر یک از ۱۶ ایالت اجازه می دهد تا سیاست های خود را در مورد محدودیت های مربوط به COVID-19 ابداع کنند.

روسپیان در هامبورگ و برمن، دو ایالت شهر، و شمالی ترین منطقه اشلسویگ-هولشتاین ملزم به نگه داشتن لیست های تماس به منظور ردیابی زنجیره های بالقوه عفونت خواهند بود. علاوه بر این، کارگران جنسی باید تنها با قرار ملاقات با مشتریان ملاقات کنند.

لئونهارد گفت: «رویدادهای فحشا و فحشا در خودروها» باز هم ممنوع خواهد بود.

شهر بندری هامبورگ محل زندگی ریپرباهن، یکی از معروف ترین مناطق چراغ قرمز آلمان است.

تصميم روز سه شنبه در پی تعدادی از پيروزی های قانونی برای کارگران جنسی که از دادگاه ها عبور کردند تا محدوديت های کروناویروس برداشته شود، صورت می گيرد.

دادگاه های منطقه ای بالاتر در ایالت های زاکسون-آنهالت در مرکز آلمان، ساکسونی سفلی در شمال غربی و نوردراین-وستفالن در غرب به تازگی زمینه را برای بازگشایی خانه ها هموار کردند.

دولت شهر در برلین پیش از این با بازگشایی تدریجی عملیات کار جنسی از ۸ اوت موافقت کرده بود.

ادامه مطلب: کروناویروس: پیشنهاد مرکل برای وحدت مانع سیستم فدرال آلمان شد

jsi/dr (dpa, AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر