وعده داده شده درایو-از طریق تست سایت نیست محقق

دو هفته پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده یک شبکه از درایو-از طریق covid-19 تست سایت های سراسر کشور که در آن مردم می تواند آزمایش می شود “بسیار با خیال راحت به سرعت و به راحتی.” در یک باغ گل رز کنفرانس خبری مدیران ارشد از هدف Walgreens خارج شده و CVS گفت که آنها را با دولت به ارائه فضا در فروشگاه پارکینگ.

در حالی که چهار خرده فروشان را در ترکیب 26,400 ایالات متحده فروشگاه های این چشم انداز گسترش coronavirus تست سایت هنوز به تحقق. Walgreens و CVS از افتتاح یک سایت در هر, در حالی که خارج در آخر هفته گذشته افتتاح دو درایو-از طریق آزمایش مکان در نزدیکی شیکاگو است. هدف نیست باز هر. مناسک کمک, که, پیوست, تلاش بعد باز یک درایو-از طریق تسهیلات در فیلادلفیا.

تقاضای بالا: سفارش آنلاین برگ فروشگاه های مواد غذایی تکاپوی

مانند بسیاری از ملت coronavirus پاسخ بار سازماندهی و عامل این تست سایت کاهش یافته است به دولت های ایالتی و محلی. در مواردی آنها به داوطلب خدمت سربازی به کمک بخش خصوصی. اما آرایه ای از چالش های لجستیکی اعم از کمبود تست منابع به بودجه به معنای تنها بخش کوچکی از آمریکایی ها می توانید تشخیص داده برای covid-19 در راه است که روزمره در کره جنوبی و جاهای دیگر.

“ما باید برای تغییر چگونه ما در حال نزدیک شدن به این یا ما فقط امیدواریم که مردم را به ماندن جدا شده و یا توجه گفت: گرت Contreras, آتش ارشد در منطقه خلیج شهر هیوارد که موفق به راه اندازی یک تست سایت دوشنبه پس از او شخصا به دادگاه تجدید نظر به نمرات از شرکت های دارویی به منظور ارائه تجهیزات. “منظورم این است که چگونه برخی از knucklehead رئیس آتش نشانی از هیوارد پیدا کردن یک آزمایشگاه است ؟ این فقط اشتباه است.”

یک مقام ارشد دولت, رسمی, زبان, به صورت ناشناس برای به اشتراک گذاشتن داخلی مذاکرات گفت: دولت اولیه درایو-از طریق تست جاه طلبی بود مدرج به دلیل عدم وجود آزمون در سراسر کشور. یکی دیگر از اولیه چالش در تلاش بود برای به حداقل رساندن صف های طولانی در درایو-از طریق تست سایت رسمی اضافه شده به طوری که سایت های تشویق به استفاده از اختیار خود برای فیلتر کردن افراد مانند محدود کردن آزمون تنها به اولین پاسخ دهندگان و متخصصان پزشکی.

در حال حاضر که سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است برخی از خود swabbing کیت رسمی افزود: خرده فروشان مشغول به کار هستند کسانی که انواع تست های خود را برنامه ریزی.

تصادفی قرنطینه: DPS میله میله به صفحه نمایش مسافران از 4 متحده در فرودگاه هوستون

در بیانیه روز شنبه, بهداشت و خدمات انسانی, معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir گفت: مقامات فدرال شده اند “به طور فعال درگیر در ده ها تن” از سایت های تلفن همراه در سراسر ایالات متحده ارائه منابع و یا پرسنل به حدود 30 آنها.

“چهار بخش خصوصی همکاران – Walgreen را خارج CVS و Rite-کمک های اولیه – با موفقیت راه اندازی شد نمونه سایت ها در یک دوره از روز. ما در حال همکاری نزدیک با این خرده فروشان در حال حاضر به کشف انبساط تست سایت در سراسر شهرستان در حال حاضر بیشتر فعال بینی خود swabbing روش به تازگی تایید شده توسط FDA,” او گفت:.

چگونه است که بازی کردن مشخص نیست. در روزهای اخیر FDA شده است اجازه می دهد افراد به استفاده از کوتاه سواب برای جمع آوری نمونه از جلوی سوراخهای بینی خود را – اما تنها در درایو-از طریق تست سایت بیمارستان پارکینگ اتاق اورژانس و درمانگاه که در آن آنها دست سواب توسط مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس آن را پشت دست.

کالیفرنیا یکی از سخت ترین ضربه متحده در شیوع حداقل نیم دوجین سایت های تلفن همراه, اما نه در فروشگاههای جعبه بزرگ.

همانا علوم زندگی شرکت است که یک بخش از گوگل-پدر و مادر الفبای راه اندازی کرده است چهار نفر از آنها. بیماران بالقوه می توانید با پر کردن شرکت آنلاین غربال و اگر آنها را ملاقات الزامات واجد شرایط بودن – از جمله قرار گرفتن در معرض موارد coronavirus در خطر مکان یا مشاغل, علائم قبلی شرایط بهداشتی و یا سن آنها را به یکی از چهار درایو-از طریق تست سایت در سان متئو ساکرامنتو ریورساید و سانتا کلارا.

با توجه به یک ویدیو یوتیوب این شرکت ارسال شده افرادی که به درایو-از طریق آزمون خواهد شد به رول کردن ویندوز خود و خواسته می شود به شیب سر خود را به عقب برای یک سواب بینی. نتایج باید انتظار می رود در چند روز و در حال پردازش تلاش. اگر یک فرد مثبت آنها را دریافت یک تماس تلفنی از یک دکتر. در غیر این صورت آنها را یک ایمیل دریافت خواهید کرد. این شرکت تست شده از 1200 نفر تا کنون.

ده ها تن از ایالات به همراه تست سایت و در حال اجرا از جمله آلاسکا, کانکتیکات, فلوریدا, هاوایی, آیداهو, ایلینوی, کنتاکی, پنسیلوانیا, می سی سی پی, نبراسکا, New Jersey, اوکلاهما, رود آیلند, تنسی, یوتا, ورمونت, واشنگتن و ویسکانسین.

اکثر ایالت ها فقط تعداد انگشت شماری از مکان های هر چند کانکتیکات حداقل 26 و در ادامه به اضافه کردن بیشتر. بخش عمده ای از کسانی که تست ایستگاه ها در بیمارستان های محلی.

در جای دیگر درایو-از طریق سایت های طیف وسیعی از دیترویت دولت fairgrounds به هونولولو را Kakaako اسکله پارک و Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده است.

بسیاری از تلاش های دولت شده اند مانع از عدم وجود تست. همراه سه نشویل, تنسی, سایت شده اند و آماده برای پذیرش بیماران برای یک هفته, اما آنها بوده است قادر به باز با توجه به جریان عدم تست مواد. یکی از آنها باز خواهد شد دوشنبه.

کنتاکی اولین درایو-از طریق آزمایش ایستگاه آغاز شده است تا روز شنبه تست حدود ده نفر. با محدود انجام شد و دولت در آزمایشگاه تجزیه و تحلیل حمایت دو هفته فرماندار گفت که او امیدوار است برای باز کردن سایت های بیشتر در هفته آینده.

آزمون در چهار درایو-از طریق مکان های خرده فروشی تا کنون محدود به اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند و در دسترس عموم است.

CVS گفت: پرستاران اداره حدود 200 تست یک روز در یک فروشگاه پارکینگ در شروزبری ماساچوست و این قرار ملاقات برنامه ریزی شده از طریق هفته آینده.

“ما اعلام نشده هر گونه سایت های اضافی و در ادامه به برقراری ارتباط نزدیک با دولت و مقامات دولتی در بهترین مسیر رو به جلو” سخنگوی جو گود گفت.

خارج شده گفت: آن را می توانید از اداره تا 150 تست در هر روز در هر یک از آن دو درایو-از طریق مکان. سخنگوی Marilee McInnis گفت: شرکت در مذاکرات با کشورهای مختلف برای گسترش تست هر چند او کاهش یافته است به آنهایی که می گویند.

در Walgreens سخنگوی فیل کاروسو گفت: این شرکت در حال همکاری نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همچنین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات به شناسایی جدید تست سایت. دولت در ارائه منابع و دنده محافظ او گفت: در حالی که تست های در حال اجرا توسط Walgreens داروسازان و مقامات بهداشت فدرال.

هدف نیز در انتظار محلی و مقامات دولتی به جلو حرکت کند. “ما ایستاده متعهد به ارائه پارکینگ ما مکان و حمایت از تلاش های خود را زمانی که آنها آماده هستند برای فعال کردن” سخنگوی Jessica Carlson گفت: در یک ایمیل.

برای ایالات اوکلاهما که ایستاده بود تا درایو-از طریق آزمایش ایستگاه در آن دو تا از بزرگترین شهرستانها و در حال تلاش برای قرار دادن سایر سایت های تلفن همراه در سراسر بیشتر مناطق روستایی فروشگاههای جعبه بزرگ نیست و ضروری است.

در یک مصاحبه تلفنی جمعه, اوکلاهما, وزیر بهداشت جروم Loughridge گفت: مسئولان تا به حال “فلش” تست سایت در دو روستایی شهرستانهای استان به مدت 48 ساعت در شروع هفته و سپس قرار دادن محلی ادارات بهداشت مسئول است. هفته آینده آن را ایستاده تا دو بیشتر سایت های تلفن همراه در شهرستان در دور دست غربی بخشی از دولت است.

“در حال حاضر ما قادر هستید هنگامی که ما یک نقطه اشتعال در یک جامعه روستایی ما می تواند بسیار به سرعت چرخش این ماهواره مکان” Loughridge گفت:, و اضافه کرد که با تغییر شهرستانهای “این به ما اجازه می دهد برای دریافت گسسته نمونه از جمعیت های مختلف.”

مقامات اوکلاهما نداشته اند به دنبال کمک از فروشندگان عمده, او گفت:. “در حالی که دیگران ممکن است محدود فضا ما باید به نفع فضاهای باز.”

Contreras, آتش ارشد در هیوارد به حال زمان سخت تر ابداع یک راه برای کم درآمد جامعه برای دریافت تست شده است. پس از تحقق عمده تست شرکت های هولناک بود او با ارسال صدها ایمیل و LinkedIn پیام به مدیران عامل شرکت های دارویی, شروع یو پی اس و آزمایش ژنتیک شرکت بیش از یک آخر هفته.

“من با ارسال همان پیام به هر یک از آنها یک درخواست برای کمک به ما چیزی آغاز شده است,” او گفت:.

او پاسخ از مدیر عامل Avellino آزمایشگاه کوچک منلو پارک-بر اساس شرکت متخصص در بیماری های چشم تست. آولینو در حال توسعه یک آزمون برای آن کره جنوبی با کارکنان به عنوان دور برگشت به عنوان ژانویه و آن را به حال فقط تایید شده توسط سازمان غذا و دارو.

Contreras از خود پرسید شهرستان manager for $500,000 و چند روز بعد تست آغاز شد و در چندین چادر در یک پارک عمومی در کنار یک ایستگاه آتش. نتایج از روز دوشنبه عملیات نشان می دهد که از 207 افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند و 50 آزمایش مثبت برای ویروس.

“وجود دارد فقط یک جامد طرح برای چگونه به این روش از سطح فدرال و ایجاد بسیاری از سردرگمی,” او گفت:. “بنابراین من به سرعت سعی به تبدیل شدن به یک دانش آموز از شکست ها و موفقیت ها در جهان مانند ایتالیا و اسپانیا و به سرعت متوجه شدم که سنگاپور و تایوان مدل – سرکوب از طریق جداسازی و تست – راه رفتن است.”

– – –

Dwoskin گزارش از آالمدا کانتی. Bhattarai, Eilperin و پارکر گزارش از واشنگتن است. واشنگتن پست کیت هریسون Belz در Chattanooga, جنیفر اولدهام در دنور, استیون the npd group در واشنگتن و استیو Brukolder در هارتفورد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>