برجسته دموکراتیک زنان در حال ایستاده جو بایدن در میان تارا Reade جنسی حمله ادعا

واشنگتن – مجلس Nancy Pelosi, آخرین چندین برجسته دموکراتیک زنان به صدای او حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان چهره او تجاوز جنسی نماید سابق خود در مجلس سنا کارمند تارا Reade.

Reade می گوید که بایدن حمله او هنگامی که او کار می کرد برای او در سال 1993. این بایدن کمپین را رد کرده است این حمله صورت گرفت و نامزد برنامه ریزی شده است به آدرس آن را به طور مستقیم برای اولین بار در MSNBC را “صبح جو” در روز جمعه.

در حالی که برخی از آنها به نام در presumptive دموکراتیک مهاجرت به رها کردن از این نژاد برای رئیس جمهور, او دیده می شود پشتیبانی از بسیاری از پیشرو, پارتی, صدای, از جمله برخی از زنان که نام گردش اند به عنوان پتانسیل در حال اجرا ميباشد.

آنچه ما می دانیم: کارمند سابق تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993

Reade به شمار می آید در اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از ظهور #MeToo جنبش که قهرمانان اهمیت گوش دادن به داستان زنان. بایدن و بسیاری از متحدان خود را از صحبت کردن در حمایت از زنان رو به جلو در آینده با معتبر اتهامات علیه قدرتمند آمار و ارقام. در روزهای اخیر دموکرات ها حمایت بایدن تکرار شده که این مهم است که زنان باید این شانس را به داستان خود را.

“او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد گفت:” بایدن معاون مدیر کمپین و مدیر ارتباطات کیت Bedingfield در بیانیه ای به رسانه ها.

در اینجا این است که چگونه برخی از نام های بزرگ در حزب دموکرات باید در پاسخ به این ادعا:

نانسی پلوسی

پلوسی تصریح کرد: حمایت بایدن زمانی که فشار مورد حمله ادعا می کنند در طول یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه و گفت که او “راضی” با او چگونه است پاسخ داد. او تا به حال رسما اعلام حمایت قبلا در این هفته است.

“شادترین روز برای من این هفته به حمایت جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:. “او یک شخص بزرگ و صداقت و نگرانی زیادی برای مردم آمریکا.”

‘یک فرد از تمامیت بزرگ’: Nancy Pelosi دفاع جو بایدن بیش از تارا Reade اتهام

او گفت که “هرگز وجود هر گونه سابقه” از اتهام. Reade می گوید او به ارمغان آورد تا آزار و اذیت جنسی به جای حمله, در گفتگو با ناظران در بایدن و به مجلس سنا پرسنل ، اخبار تحقیقات را پیدا کرده اند یک رکورد از یک شکایت و کارکنان سابق بایدن را در این زمان می گویند که آنها به یاد نمی آورند هر گونه گفتگو با نیویورک تایمز گزارش داد.

“بنابراین من می خواهم به حذف تمام شک در ذهن هر کسی من را بزرگ سطح راحتی با این وضعیت که من آن را ببینید با تمام احترام در جهان برای هر زنی که می آید به جلو با کمترین توجه به جو بایدن” پلوسی گفت.

کریستن جیلیبرند

سناتور. کریستن جیلیبرند D-n. y. بود که اوایل مدعی برای نامزدی حزب دموکرات گفت: او حمایت بایدن و نمی دیدن یک تناقض در راه او است در واکنش به Reade و چگونه آن را در واکنش به اتهامات علیه, پس از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh در سال 2018 سی ان ان گزارش شده است.

“هنگامی که ما می گویند معتقدند که زنان آن را برای این صریح هدف از ساخت مطمئن شوید که وجود دارد فضا برای تمام زنان به جلو آمده به صحبت می کنند و خود را حق به شنیده می شود. و در این ادعا که آنچه تارا Reade انجام داده است” Gillibrand گفت.

Gillibrand همچنین با اشاره به بایدن تاریخ “حمایت از زنان” و گفت که او می ایستد ،

“او آمده است جلو او صحبت کرده است و آنها را به انجام یک بررسی در چند رسانه. کسانی که تحقیقات, معاون رئیس جمهور بایدن به نام برای خود. معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن.”

Gillibrand اولین سناتور خواستار استعفای سابق بهداشت ، Al Franken در سال 2017 و پس از او متهم به سوء رفتار جنسی.

کامالا هریس

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا یکی دیگر از سابق 2020 نامزد و شایعه معاون ریاست جمهوری مدعی بایدن بلیط گفت: در سان فرانسیسکو کرونیکل پادکست مصاحبه ای که او می تواند “تنها صحبت به جو بایدن من می دانم.”

با “جو بایدن من می دانم این است که کسی که واقعا مبارزه برای زنان و توانمندسازی زنان و برابری جنسیتی و حقوق” او گفت:.

هریس همچنین گفت که او خواهد بود “افتخار” به بایدن را در حال اجرا همسر. دو مبارزه در طول بحث بیش بایدن رکورد در مسابقه اما او پس از پرتاب حمایت از او در پشت سابق VP. او همچنین از منتقدان Kavanaugh به عنوان یک عضو از کمیته قضایی مجلس سنا در طول تایید دادرسی به دلیل حمله ادعا می کند در برابر او.

او گفت: وقایع کنونی مورد افزایش “بزرگتر ساختاری موضوع را رک و پوست کنده که زنان باید قادر به صحبت می کنند بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه.”

استیسی آبرامز

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز گفته سی ان ان همین لیمو که او معتقد است بایدن که در مورد خواسته Reade اتهام. او ابراز علاقه او در تبدیل شدن به بایدن را به معاونت انتخاب کنید.

آبرامز رد دو استاندارد در درمان بایدن و Kavanaugh این اتهامات زمانی که لیمو با اشاره به 2018 جیر و گفت آن را “شرم آور” عدالت را نامزدی بود که با عجله و “من باور دارم و معتقدم بازماندگان خشونت همیشه سزاوار پشتیبانی می شود و به صدای آنها را شنیده ام.”

بایدن نیاز خود را بایدن: با یک نگاه به زنان که می تواند خود را نامزد معاونت

“من بر این باور و اعتقاد من در حال حاضر که زنان سزاوار شنیده شود چرا که اغلب آنها نه” آبرامز گفت: در سی ان ان. “و تارا Reade سزاوار به داستان او گوش و مورد بررسی قرار گرفت.”

آبرامز با اشاره به گزارش های انجام شده توسط نیویورک تایمز در Reade را مورد حمایت بایدن کمپین موضع.

“آنها که اتهام شد و معتبر نیست” آبرامز گفت. “من معتقدم که جو بایدن.”

این بار با صدور بیانیه ای در پاسخ به BuzzFeed گزارش در مورد بایدن کمپین صحبت کردن امتیاز برای رد این ادعا خروجی به این نتیجه رسیدند که حمله اتفاق رخ نداد. این بار گفت: تحقیقات خود را “هیچ نتیجه یا راه است.”

“من می دانم که جو بایدن و من فکر می کنم که او به گفتن حقیقت است که این اتفاق رخ نداد” آبرامز گفت.

Ctq

سناتور. Ctq, D -, Minn. یک پتانسیل برای انتخاب معاونت سابق و نامزد ریاست جمهوری گفت: NPR بایدن یک “قهرمان از سوء استفاده از قدرت علیه زنان است.”

او همچنین با اشاره به زمان’ گزارش گفت: “من موافق با معاون رئیس جمهور بایدن در مورد این است که همه زنان در این موارد حق به شنیده می شود و باید ادعای خود را به طور کامل بررسی شده است. و در این مورد … وجود دارد یک بررسی کامل توسط نیویورک تایمز. و من فکر می کنم که بسیار مهم است به خصوص مربوط به چهره های عمومی است.”

جستجو برای VP: دیدار تیم که کمک خواهد کرد که جو بایدن انتخاب خود را در حال اجرا همسر

پرسید: اگر دموکرات ها باید بیشتر متمرکز در پاسخ به اتهامات Klobuchar گفت: حزب متمرکز نگه داشتن مردم در قدرت پاسخگو باشد.

“من فکر می کنم آنچه که همه ما باید متمرکز بر توقف سوء استفاده از قدرت و رسیدن به حقیقت است. و معاون رئیس جمهور بایدن حمایت کرده است که کاری که من و دیگران را در مجلس سنا به تغییر قوانین” او گفت:.

گرچن Whitmer

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که یک تجاوز جنسی بازمانده کوتاه متوقف شد گفت: در یک NPR مصاحبه چگونه این اتهامات را تحت تاثیر قرار میدهد حمایت بایدن. اما در یک بخش جداگانه ای از این گفتگو او گفت: آن را “چاپلوس” به بخشی از مکالمات در حال اجرا همسر امکانات.

وقتی پرسیده شد که پیش از آن در مارس مورد Reade به اتهامات Whitmer گفت: آن را “سخت” به او بینش بدون دانستن جزئیات بیشتر در مورد وضعیت.

“من فکر می کنم زنان باید قادر به داستان خود را. من فکر می کنم که مهم این است که این اتهامات در حال شماری از رسانه ها به فراتر از آن” Whitmer گفت. “و من فکر می کنم که شما می دانید, آن چیزی است که هیچ کس طول می کشد به آرامی. اما آن را نیز چیزی است که شما می دانید شخصی است.”

اسکندریه Ocasio-کورتز

دانشجوی سال اول Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. که حمایت سناتور. برنی سندرز برای رئیس جمهور تا زمانی که مبارزات انتخاباتی خود را تعلیق و سپس گفت: او را برای رای دادن بایدن به عنوان نامزد نیز وزن در اتهام در اواسط ماه آوریل است.

در گفتگو با بال گزارش CBS News, Ocasio-کورتز گفت: آن معتبر بود به بحث در مورد مسائل از جمله. او با اشاره به بایدن را “سابقه طولانی بودن وحشت زده به زنان” اشاره به شکایت قبلی که سابق معاونت مشغول است در بیش از حد فیزیکی نمایش از محبت با زنان است.

“من فکر می کنم آن را قانونی و مشروع به بحث در مورد این چیزها. و اگر ما می خواهیم اگر ما دوباره می خواهید به صداقت شما نمی توانید می گویند شما می دانید – هر دو بر این باورند زنان, حمایت از همه از این تا آن ناراحتی شما تا زمانی که آن ناراحتی های ما,” او گفت:.

Reade CBS گفت: در آن زمان که او سپاسگزار برای Ocasio-کورتز اظهارات زیرا دیگر سیاستمداران نشده بود حمایت او. اما از آن پس Reade با اشاره به Ocasio-کورتز گفت: او را برای رای دادن به بایدن به the Daily Caller و افزود: “او هنوز هم تا به حال به پا خط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر