پرنس چارلز تست مثبت برای coronavirus است ‘علائم خفیف” اما “همچنان در سلامت خوب’

لندن — پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا و 71 دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از “نمایش علائم خفیف” کلارنس, خانه, خود, رسمی محل اقامت خانواده سلطنتی در بیانیه ای گفت: روز شنبه.

“شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus” در این بیانیه گفت: با توجه به کنار از علائم خفیف او “در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.”

شاهزاده ولز است که خود منزوی در املاک سلطنتی در اسکاتلند و همسرش, Camilla, 72, آزمایش منفی برای ویروس.

این خبر یک هفته پس از چارلز پسر ملکه الیزابت دوم نقل مکان به قلعه ویندسور در میان همه گیر.

بریتانیا 93 سال پادشاه لغو تعدادی از رویدادهای “را به عنوان یک احتیاط معقول” با توجه به شیوع اما در اواخر هفته گذشته او هنوز هم برگزاری “مخاطبان” با اعضای عمومی.

کاخ باکینگهام به تایید ایالات متحده آمریکا امروز که بریتانیا آخرین پادشاه آمد در تماس با پرنس چارلز در مارس 12. محققان پزشکی هنوز مشخص نشده برای چه مدت کسی مبتلا به کرونا ويروسی مسری است.

چارلز عکس گرفته شده با دیگر اعضای خانواده سلطنتی در تاریخ 9 مارس در ملکه سالانه کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وست مینستر.

Sharp-eyed کاربران توییتر متوجه چارلز همراه با جوانترین پسرش شاهزاده هری به تصویب رسید و جایگزین به تکان دادن دست در این رویداد است.

عکس: شاهزاده چارلز از طریق سال

شاهزاده ولز که شناخته شده برای علاقه خود را در ادیان شرقی و فلسفه کشف شد پستال مردم با “ناماسته” تبریک که شامل اندکی کمان با دست فشرده با هم, کف دست و انگشتان به طرف بالا.

چند روز بعد چارلز نیز بود و در مورد در مارس 12, زمانی که او با حضور در یک شام برای استرالیا bushfire تسکین و بهبود تلاش در لندن است.

در این بیانیه از Clarance خانه اعلام پرنس چارلز’ مثبت نتایج آزمون اشاره کرد: “ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر.”

کسانی که بیشتر در معرض خطر عوارض شديد از این ویروس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شامل بزرگسالان 65 ساله و مسن تر.

در مارس 19, ملکه الیزابت با ارسال پیام از طریق دفتر مطبوعاتی گسترده برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس: “به عنوان فیلیپ و من می رسند در ویندزور امروز ما می دانیم که بسیاری از افراد و خانواده ها در سراسر انگلستان و در سراسر جهان در حال ورود به یک دوره از نگرانی های بزرگ و عدم قطعیت است.

“ما همه توصیه به تغییر روال عادی ما و به طور منظم الگوهای زندگی برای خوب بیشتر از جوامع ما زندگی می کنند و به ویژه برای محافظت از آسیب پذیر ترین در درون آنها.”

کمک: آسوشیتد پرس Leora Arnowitz ماریا پونت

بیشتر: تام هنکس و ریتا ویلسون ‘بهتر’ امید در به روز رسانی در مورد کوروناویروس

بیشتر: پرنس آلبرت از موناکو, گریس کلی, پسر, تست مثبت برای coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>